Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

ozbican7

Guru
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
216
0
Arkadaşlar Gebeliği engelleyici olarak bilinen iltihabı soğan kürü geçiyormuş.İbrahim Saraçoğlu sabah programında söyledi.Aynı zamanda aşırı vajinal akıntısı olanlarında kullanabileceğini söyledi.Tamamen yumurtalıkları temizleyici bir özelliği varmış.Kürün hazırlanışı:bir orta boy soğanı iki buçuk bardak suda haşlayıp günde 2 defa tüketiyoruz.Ve bu kürü Sadece 15 gün boyunca yapılmasını tavsiye etti.Deneyelim Ve Görelima.s

canım bende dinledim ama kafama takıldı acaba ben mi duymadım yoksa söylemedmi dr bey hangi 15 gün içeceğiz farketmiyomu acaba

evet bende dinledim sabah... bunlar bize allahın verdiği nimetler. yararlanmak lazım..

arkadaşlar zaten sogan antibiyotik ama kokar diye yemiyo millet bide göbegi eritiyomuş ben denemiştim ama düzenli bişey yapamam yalnız limonda sıkıyodum

Yok canım 15 gün dedi ama herhangi bi gün vermedi.ben adet bitiminden sonra başlamayı düşünüyorum.Soğan kürü akıntıya,kisti olanlara tavsiye etti fakat yumurtalıkları tamamen temizleyici bi özelliği olduğunuda söyledi.Bence gebeliği düşünen herkesin denemesi gerekiyor.Aynı zamanda zayıflatıcı özelliğide varmış öyle duymuştum.

bu sabah yine bu konu konuşuldu. doğurganlığın arttırılması için öve öve bitiremedi doktor. ama hangi 15 gün içilmesi gerektiğini söylemiyor. bende adetin 1. veya 2. gününden itibaren uygun olur diye düşünüyorum. sonuçta yumurtlamadan sonra döllenme falan olursa bebişe birşey olmaması açısından.

Vajinal akıntıyı gidermek için soğan suyu kürü :

1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı ve mor soğan olmaz ) dörde bölün. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğl ve akşam yemeklerinden önce 1er bardak suyunu için.

Uyarı: Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. - 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.

bir sitede boyle okudum yani suyu icilecekmiss...bende bu ay yapiyim diyorum. kaynadiktan sonra kokmaz herhalde ???

yasminle beraber kullansak acaba ne olur? sanırım o zaman da faydası olup olmadığını anlayamam..
ne yapacağımı şaşırdım..

yasminle beraber kullansak acaba ne olur? Sanırım o zaman da faydası olup olmadığını anlayamam..
Ne yapacağımı şaşırdım..

yasminle uygula neden faydasını görüp göremeyeceğini anlayamazsınki farkına varırsın

şu soğannın cinsini anlamadım heee...yemeklere doğradığımız soğan değil mi..

Vajinal akıntıyı gidermek için soğan suyu kürü :

1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı ve mor soğan olmaz ) dörde bölün. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğl ve akşam yemeklerinden önce 1er bardak suyunu için.

Uyarı: Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. - 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.

bir sitede boyle okudum yani suyu icilecekmiss...bende bu ay yapiyim diyorum. kaynadiktan sonra kokmaz herhalde ???

çok teşekkür ederim bunu bende uygulayacağım ve ben bunu tam anlamamıştım ok sagol inşallah herkes için hayırlısı olur...

arkadaşlar ben bunu ne zaman kullanıcamızı anlamadım sadece.adetten öncemi sonramı?o ay korunmak gerekiyomu gerekmiyomu? onunla ilgili hiç bişi söylemedi dimi

kızlar herkese merhaba ben gecen bu soğan suyunu hazırladım amma içmeden lavobaya doktum tıksınmedım ama sankı ıçmek ıstemedım ama bugun basladım tekrar ınsallah ıse yarar

kızlar deneyen varmı bu kuru ıse yaramısmı bı haber verın hamıle olan varmı bu sudan sonra

X