Maske Tarifleri Çok kolay bir cilt bakım maskesi tarifi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

black_angel90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2008
14
0
yumurta sarısı+süt
bir kapta yumurta sarısı ve bir kaşık sütü karıştırın.Bu karışımı yüzünüze yayın üzerinize ince bir bezle 15dk.bekleyin.Ardından kağıt mendille silin.daha sonra ılık ve soğuk suda yıkayın.
ayıca kuru nemsiz cildi giderir.besler.nemlendirir.yumuşaklık verir.
HAFTATA BİR KEZ YAPMAK YETERLİ..
hihoyyyt

şuanda sivilcelerim azmış vaziyette ne denesem yaramıyo. bu tarif sivilcelere iyi gelen bi maskemi????

şuanda sivilcelerim azmış vaziyette ne denesem yaramıyo. bu tarif sivilcelere iyi gelen bi maskemi????

canım benim sivilceler Allah'a şükür geçti gitti diyebilirim..
ben bebak sütüyle temizleyip ardından benzamicyn sürüyorum iki üç gün içinde farkı görürsün mutlaka dene canım ...yerimseniben

canım benim sivilceler Allah'a şükür geçti gitti diyebilirim..
ben bebak sütüyle temizleyip ardından benzamicyn sürüyorum iki üç gün içinde farkı görürsün mutlaka dene canım ...yerimseniben

ah ben neler kullanmadımki senin dediğin ilacı daha binbir çeşit ilaç kullandım hem içten hem dıştan. 1 senedir falan kurtulmuştum sadece regl dönemlerinde 1-2 tane çıkıyodu ama şu sıralar strestenmidir nedir yine azdılar. bi arkadaş konu açmıştı 'sivilcelerimden bu su sayesinde kurtuldum' diye işte o formülü aldım yarın bi eczaneye sorcam bakalım inşallah geçerler.:Saruboceq: çünkü 1 hafta sonra nişanlım izine gelio askerden böle düdük gibi çıkmak istemiyorum karşısına:eek:

ah ben neler kullanmadımki senin dediğin ilacı daha binbir çeşit ilaç kullandım hem içten hem dıştan. 1 senedir falan kurtulmuştum sadece regl dönemlerinde 1-2 tane çıkıyodu ama şu sıralar strestenmidir nedir yine azdılar. bi arkadaş konu açmıştı 'sivilcelerimden bu su sayesinde kurtuldum' diye işte o formülü aldım yarın bi eczaneye sorcam bakalım inşallah geçerler.:Saruboceq: çünkü 1 hafta sonra nişanlım izine gelio askerden böle düdük gibi çıkmak istemiyorum karşısına:eek:

ya canımm öncelikle Allah kavuştursun inşallah...Şeniz
geçer sen stres yapma ozaman bak geliyormuş sevdigin de gerisi boşş..
Kendine iyi bak canım..inşallah deneyecegin formül işine yarar ..:eek:

Allah kavuştursun canım.
Yalnız o tarz ilaçlar ilk 1-2 hafta daha fazla sivilce çıkartıyormuş:1no2:
Cildin kabul etmeyebilir ilacı.
Sonra daha kötü moralin bozulur.
Doktora danışmadan kullanma derim.yerimseniben

:roflol:kesin eve tavuk alıcam, turplu suyun içine yumurta kat, bunun içine yumurta kat....bir de sadece sarıları kullanın diyorsunuz, aklarını da bir işte kullanalım bari...a.s.

Allah kavuştursun canım.

canım cok haklısın..
ileri derece sivilce problemleri için bu verilir ve ilk bi iki hafta sivilce cıkartır deri altındaki pisliği atar..cildi temizler, sonra düzeltir.. kullanım süresi 6 ay gibi bişey zaten..a.s

canım cok haklısın..
ileri derece sivilce problemleri için bu verilir ve ilk bi iki hafta sivilce cıkartır deri altındaki pisliği atar..cildi temizler, sonra düzeltir.. kullanım süresi 6 ay gibi bişey zaten..a.s

Bir ara ben de düşündüm yaptırmayı bu sudan.
Ama daha da çoğaltır, ileride erke yaşlanmaya neden olur diye korktum.fisfisfis
Benim cildimde çok problem yok. Tek tük oluyor sivilcelerim, ama hep oluyor birkaç tane.
Hele de regl sonrası...:eek:klava:
Bu ara aklım izotrexin'de.Birkaç kere etkili bir ilaç olduğunu duymuştum.
Kullananlar varsa yorumlarını bekliyorum.
İlk başlarda sivilcelerde artma yapıyor mu?

ya canımm öncelikle Allah kavuştursun inşallah...Şeniz
geçer sen stres yapma ozaman bak geliyormuş sevdigin de gerisi boşş..
Kendine iyi bak canım..inşallah deneyecegin formül işine yarar ..:eek:

teşekkür ederim cnm sağol.
Allah kavuştursun canım.

ayyy doğru söylüyosun yaaa işte insan böyle bi taraflarına takınca gerisini düşünmüyo. haklısın ne olur ne olmaz bugün azalmışlar zaten. bide ben oynuyorum sivilcelerimle yaa dayanamıyorum:eek:, bi taneyse 2 tane oluyo.
ama bu sfeer tuttum kendimi azcık şimdi daha iyidir.
teşekkür ederim aklımı başıma getirdiği içinŞeniz

bendede aynı sorun vardı hatta her sabah uyandıgımda bir tane sivilce karşılaşıyordum ne yaptımsa olmadı sonra arkadaşim saf alkolü önerdi 2 günde bir kez pamuda biraz döküp sürüyorsun önce bir yanma oluyor ama önemlı degil sivilceli bölgelere biraz bekletiyorsun kullandıktan sonra sivilcelerim soldu ve yeni sivilceler çıkmadı şükür eczanelerde bulabilirsin bir dene derim sonucu yazarsan sevinirim .

tşkler canım deneyelim:)

bu arada arkadaşlar sivilceler için defne sabunu çok iyi geliyormuş mah.den bi arkdaşım var biz taşınmadan önce fln yüzü acayip problemliymiş çok sivilce fln varmış defne sabunu önermişler ve geçmiş şuan yüzünde bir tane belki var belki yok ... ben denemedim ama aklınızda bulunsun cnım...bi fikir olsn diye söyluuorum...

:roflol:kesin eve tavuk alıcam, turplu suyun içine yumurta kat, bunun içine yumurta kat....bir de sadece sarıları kullanın diyorsunuz, aklarını da bir işte kullanalım bari...a.s.

:) canım esra ceyhanda aydan şener yumurta akını yüzüne sürüyormuş cildi besliormuş yüze iyi geliormuş sürekli yaptıgı maskeymiş bu..ayrıca bununla berber saçlarına da zeytn yagı da suruorum ve bır ıkı saat kımsenın karsısına cıkmıorum çünkü yuımurta akı kuruyunca tuhaf duruomus yuzde :) böyle canım bilginolsun die yazim dedim:) :KK66:

X