Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçlarım çok yağlanıyor.Ne yapmalıyım?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
S

s3m4

Ziyaretçi
arkadaslar benm saclarım hep ya kuru olmustur ya normal kepek problemim flnda olmadı uzun süreli. ama suan saclarım o kdar yaglandıki ve acayip dökülüyor.kafayı yiyecegim sabah yıkıyorum aksama yaglanıyor ve kokuyor gbi geliyor günde 2 öğün sac yıkadıgım oluyor. ne yapacagım bilmiyorum lütfen yrdm edinn.. :1no2:senağlama

hangı sampuanı kullanıyosun canım

hergun yıkama dınlendir saçını. surekli yıkadıgında saç çok cabuk yaglanır çünkü.2 3 gun arayla yıka eski halıne döner buyuk ıhtımal

normalde elseve kullanıyordum birden kepeklenip yaglanınca head & shoulders denedim baktım fayda olmuyor pantene o da yaramadı simdi tekrar elseve kullandm .

hergun yıkama dınlendir saçını. surekli yıkadıgında saç çok cabuk yaglanır çünkü.2 3 gun arayla yıka eski halıne döner buyuk ıhtımal

bende öyle düşündüm cnm ama 2günden fzla duramadm cnkü okulum var kokuyormus gibi geliyor rahatsız oluyorum ve dönmedi eski haline..:KK43: saclarımdaki dökülmeyide herkes farketti evde dolastıgım yerler belli oluyor her tarafa dökülüyor cnkü. off nazarmı degdiler ne herkes imrenirdi sacıma smdi ne hale geldi senağlama

evet biraz dinlendir saçı cok yormuşsundur
bide çok şampuan değiştirmişsin :KK43:

sampuan değiştirmek saçının yag dengesini bozmuştur belkide.ama mutlaka saçını dınlendirmen lazım yoksa duzelmez. ve merak etme 2 gunluk yaglanmayla rahatsız etcek kadar kokmaz saç toplarsın sende.

arkadaslar öyle normal bi yaglanma degilki sabah yıkıyorum aksam sac diplerime elimi sürdüğümde yağdan elim parlıyor ve bir haftada sacım nerdeyse yarıya indi .. :KK43::KK43:

canım öncelikle yağlı saçlar için bir bitki şampuanı al derim sana (tresan ısırgan otu şampuanı gibi).bu arada şaçını hergün yıkayabilirsin ama 2 kez yıkama.neyse sana şukadarını söyleyebilirim.saçını yıkarken duralamayı çok uzun yap ve su sıcaklığı mutlaka ılık olsun.sakın kaynar su ile yıkama saçını.kaynar su saç yağlanmasına sebep olur.birde son durulama da 1 tas suya bir çay bardağı elma sirkesi koy ve saçını bu suyla son durulama yap çık.merak etme sirke uçucu olduğundan kokmazsın.sonra saçını kurutma mak.ile kurutma.kendi halinde kurusun.tarağını arada bir dezenfekte et.ellerini de fazla saçına sürme.olmadı bir cildiyeye görün istersen canım.ok.sağlıklı saçlar dilerim

canım öncelikle yağlı saçlar için bir bitki şampuanı al derim sana (tresan ısırgan otu şampuanı gibi).bu arada şaçını hergün yıkayabilirsin ama 2 kez yıkama.neyse sana şukadarını söyleyebilirim.saçını yıkarken duralamayı çok uzun yap ve su sıcaklığı mutlaka ılık olsun.sakın kaynar su ile yıkama saçını.kaynar su saç yağlanmasına sebep olur.birde son durulama da 1 tas suya bir çay bardağı elma sirkesi koy ve saçını bu suyla son durulama yap çık.merak etme sirke uçucu olduğundan kokmazsın.sonra saçını kurutma mak.ile kurutma.kendi halinde kurusun.tarağını arada bir dezenfekte et.ellerini de fazla saçına sürme.olmadı bir cildiyeye görün istersen canım.ok.sağlıklı saçlar dilerim

cok tesekkürler arkadaslar .. deniycem cnm dediğini..senağlama

arkadaslar benm saclarım hep ya kuru olmustur ya normal kepek problemim flnda olmadı uzun süreli. ama suan saclarım o kdar yaglandıki ve acayip dökülüyor.kafayı yiyecegim sabah yıkıyorum aksama yaglanıyor ve kokuyor gbi geliyor günde 2 öğün sac yıkadıgım oluyor. ne yapacagım bilmiyorum lütfen yrdm edinn.. :1no2:senağlama

canım bencede cildiyeye görün belkide hormonal falan olabilir bi kan tetkikiyle en azından durumun belli olur birde cildiyeci bi şampuan önerirse en azından bilinçli kullanmış olursun...benimde saçlarım yağlıdır genelde yalnız benim hormonlarımdaki düzensizlikten dolayı bu böyle onun için sana da bunu tavsiye ettim.kafayada fazla takma dökülmeyi suan mevsimsel olarak herkez dertli...moralini bozma sakın emia.s

doktora görün canım..
aynnı dertten muzdariptim ben de çok şampuan değiştirdim işe yaramadı.
doktora görün o sana uygun bir şampuan önerir.
ben sadece 2 şişe bitirdim amaa çok faydasını gördüm..
öyle yap canım

doktora görün canım..
aynnı dertten muzdariptim ben de çok şampuan değiştirdim işe yaramadı.
doktora görün o sana uygun bir şampuan önerir.
ben sadece 2 şişe bitirdim amaa çok faydasını gördüm..
öyle yap canım

evet cnm en kısa zamanda bende gitcem ck kötü oluo byle :1no2:

bence dermotolog en iyi tedavi yolu hiç birşey deneme yoksa saçlarını kaybedersin...mirmirmirmir

X