komşum kocası yüzünden taşınıyor

PurpleRain

what if i'm the bad guy?
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2008
8.190
10
arkadaşlar ben şu anki evimde 10 aydır oturuyorum. apartmanda da sadece karşı komşumla görüşüyordum. genç, 24-25 yaşlarında evli ve iki çocuğu var. dün birden bire taşınmaya karar verdiklerini öğrendim ve sebebini sordum, önce söylemek istemedi ama sonra eşinin bizim hemen alt kattaki dul ve 3 çocuklu bir kadınla beraber olduğunu, bunu öğrendiğini ve evde kıyametler koptuğunu anlattı. buldukları çözüm apartmandan taşınmak olmuş. dünden beri şoktayım, nasıl bir dünyada yaşıyoruz, ahlak değerlerimiz nereye gidiyor, hayatta kimseye güvenemeyecek miyiz?

hiç beklemezdin dimi o adamdan böle bişiyi
hayatta bazı insanlar sayesinde ben de öğrendim kimseye güvenmemeyi
artık bu tür olaylara hiç şaşırmıyorum malesefff

televizyon,internet sayesinde artık o kadar alıştımki böyle şeyleri duymaya..benneyaptımki
bu insanları ve yaşam tarzlarını gördükçe şükrediyorum..:Saruboceq::nazar:
aileme,yetiştirildiğim kültüre sahip olduğum değerlere..:1hug:

gerçekten inanamıyorum, alt katta oturan kadını birkaç kez gördüm, biraz hareketli gelmişti bana; ama yakıştıramıyorum ya, çok üzüldüm. evimizde huzurla oturamayacağız galiba artık.

yuhh diyorum yani başka bişii deil insanlar ne kadar yüzsüzleşi iğranleşiyo bazen tabii şuda ayrı bi konu zavallı komşun başka bir yere taşınacağı zaman sorununu halletmişmi oluyo bence orda yapan başka bi yerdede bulur dul evli bekar farketmez bu zihniyette bi insan ahlaksızlık

ıcım bı garıp oldu buyük konusmak ıstemıyorum ama bı anne nasıl yapar bunu yaaaa

aynı şeyi ben de söyledim ya, sanki başka yere taşınınca çok şey değişecekmiş gibi buldukları çözüm bu, adamın karakteri ortada ama komşuma bir şey diyemedim açıkçası ben :KK43:

adamda değil hata kadında aslında bana göre. dul ve üç çocuklu bir kadın evli bir adamla nasıl beraber olabilir. hadi adam sarktı falan filan sen niye red etmiyorsun. artık kimsede ar namus haya edep kalmamış. dünyanın çivisi çıktı artık. allah bizim yuvalarımızı korusun.

iki taraf da rezil malesef değil mi arkadaşlar, bazı şeyler yanı başımızda yaşanıyor, kendi başımıza gelmeyince her şey güzel sanıyoruz :KK43:

çok kötü birşey gerçekten Allah yardım etsin o bayana,taşınınca hallolsa keşke ama yapan yine yapar,önemli olan ona çözüm bulmak.Ama en azından o kadını görmez artık...

çok kötü birşey gerçekten Allah yardım etsin o bayana,taşınınca hallolsa keşke ama yapan yine yapar,önemli olan ona çözüm bulmak.Ama en azından o kadını görmez artık...

evet o kadın bize kaldı, aramızda hepimizle yüzyüze yaşayacak. yargılamak istemiyorum ama elimde değil benneyaptımki

taşınmak çözüm olur inşallah.
çok can sıkıcı bir durum.

öyle kötü düşüncedeki adam, heryerde aynıdır. huylu huyundan vaz geçmez. biz çok gördük öylelerini. karısının ruhu bile duymaz. sen duyarsın ama karısına diyemezsin. o aileden uzaklaşmanız sizin içinde iyi olmuş. yalnız o dul bayanada dikkat edin bence.

Allah bu tarz adamları vede kadınları bizlerden uzak etsin...ama zaman o kadar değiştiki bu ve bunun gibiler an olmuyor ki bizlerede çarpmasın.....Yazdığın kadarına bakılırsa sende o kadın komşunu suçluyor gibisin....olayın tarihçesine bakmak gerek bu kadın hep böyle birimiydi....Bana kalırsa adam karaktersizin teki.....merdivenlerden yukarı çıkarken aklında kötü niyetle çıkıyormuş belliki......ne oldu taşındılar yani.....arkasında dedikodu malzemesi belkide günahsız bir adın bıraktı...Kim bilebilir .....

taşımak çözüm değil ki...

içinde olan adam gittiği yerde rahat duracakmı?

ne deyim arkadaşının hakkında hayırlsı olsun canım...

arkadaşlar ben kadını ister istemez suçluyorum tabi, sadece adam daha gencecik, kadın 40'ını geçmiş ve üç çocuğu var, adam kötü niyetli bile olsa kadının bir duruşu olmalı.

Kadınların şu zamada duruşlarına ve örneklerine bakılırsa arkadaşım şudur yani.....
Gençler olgunlardan tecrübe arz ettikleri için....
Olgunlarda gençlerden heyecan için beraber oluyor..........Bak pınar altuğ.......bak seda sayan.....
deniz seki..........Tamer karadağlı....ve sayamadığım her gün gözümüzün önündeki nice sayamadığım insanlar

X