Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak için yeni bir yöntem;hem de çok ucuz!

• Konu Sahibi Bittersweet:)
  • Başlangıç Tarihi
valla benim evde kutu kutu var doğum kontrol hapı(bende yumurtlama problemi var da) ama ne bileyim sanki saçı uzatmazmış gibi geliyo hala bana. hep bakıyorum bu topice sonra da cayıyorum ondan. hadi hayırlısı. mutlu haberler daha çok duyarsam yaparım belki.

canım benim ,
çok sevindim valla..
inşallah benim de öyle olur..ben daha ölçmedim..bakalım benimki nasıl olacak ?

çok öptüm seni tatlım ...:KK54::KK54:

Tsk ederim canim benim :KK54:
Senin saclarin dahada fazla uzar insallah.. :KK70:
1 - 2 hafta gecsin sende ölc bana bildir olur mu tatlim :KK71:

valla benim evde kutu kutu var doğum kontrol hapı(bende yumurtlama problemi var da) ama ne bileyim sanki saçı uzatmazmış gibi geliyo hala bana. hep bakıyorum bu topice sonra da cayıyorum ondan. hadi hayırlısı. mutlu haberler daha çok duyarsam yaparım belki.

Canim denemekten bisi kaybetmezsin. baktin uzatmiyor ya da beklemedigin birseyle karsilatin, birakirsin hemen..

tamam tatlım..tabiki haber veririm..
çok çok uzasın saçlarımız yaza kadar inşallah :KK54::KK54:

insallah canim yhaa..
zaten zor günler geciriyorum bu sacta iyice takinti oldu pskolojimi etkiliyor atik :KK43:
o kadar yoruldum ki, artik bir günde belime gelsin istiyorum...

insallah canim yhaa..
zaten zor günler geciriyorum bu sacta iyice takinti oldu pskolojimi etkiliyor atik :KK43:
o kadar yoruldum ki, artik bir günde belime gelsin istiyorum...

sıkma canını tatlım..haklısın ,demek kolay ama hiç bir şey sağlığından ve çocuklarından önemli değil..

sorma ,ben de istiyorum ..bir sabah kalkalım ve saçlar uzamış olsun..benim için çok uzak bir hayal,kulak hizasında saçlar ile :KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59:

sıkma canını tatlım..haklısın ,demek kolay ama hiç bir şey sağlığından ve çocuklarından önemli değil..

sorma ,ben de istiyorum ..bir sabah kalkalım ve saçlar uzamış olsun..benim için çok uzak bir hayal,kulak hizasında saçlar ile :KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59:

Haklisin canim. cocuklarim icin yasiyorum ben artik...

öyle deme bitanem, ne kulak hizasinda saclar gördüm ben bir yil icinde beline kadar uzatani cook gördüm..
benimde ensem yeni kapandi, omuzlarimda. bob modeli gibi birsey iste..
biran önce uzasinda su dertten bari kurtulalim, kafamizdan atalim sunu biraz hafifler slklntlmlz en azindan..

Haklisin canim. cocuklarim icin yasiyorum ben artik...

öyle deme bitanem, ne kulak hizasinda saclar gördüm ben bir yil icinde beline kadar uzatani cook gördüm..
benimde ensem yeni kapandi, omuzlarimda. bob modeli gibi birsey iste..
biran önce uzasinda su dertten bari kurtulalim, kafamizdan atalim sunu biraz hafifler slklntlmlz en azindan..

aynen tatlım..hiç olmazsa artık saç derdine düşmeyiz de kafamız daha rahat eder :)

çocuklar çok önemli..ben evli deilim ve çocuklarım yok..ama bizim baba ben 8 yaşındayken gitmişti,annemi yeni doğmuş karedşimle ve benimle bırakıp..o nedenle annemin bizim üzerimize titremesini ve bizim için yaşamasını bizzat görmüştüm..

sizler gibi anneler var iyiki çocuklarını çok seven ve üzerine titreyen..Allah seni onların başından,bizim başımızdan da annemizi eksik etmesin Aliyecim..

aynen tatlım..hiç olmazsa artık saç derdine düşmeyiz de kafamız daha rahat eder :)

çocuklar çok önemli..ben evli deilim ve çocuklarım yok..ama bizim baba ben 8 yaşındayken gitmişti,annemi yeni doğmuş karedşimle ve benimle bırakıp..o nedenle annemin bizim üzerimize titremesini ve bizim için yaşamasını bizzat görmüştüm..

sizler gibi anneler var iyiki çocuklarını çok seven ve üzerine titreyen..Allah seni onların başından,bizim başımızdan da annemizi eksik etmesin Aliyecim..

Amin canim benim, aminn..
Ayaklarinin alti öpülesi bir annen varmis Allah ona uzun ömürler versin.. benim annemde ayni sekilde bize hem annelik hem babalik yapti..
Anneysen cocuklarin icin nefes alip vermek zorundasin, baska secenegin yok..

aliye memnunmusun bu yöntemden??? ben anneme danıştım o daha önce böyle birşey duyduğunu mantıklı olabileceğini söyledi. kendiside çiçeklerine koymuş bir zamanlar ve çiçekleri coşturmuş baya. yanlız annem menapoza girdiği için hap kullanmıyor eczaneden gidip almak istiyorum bende ama ne kadar bu hapların ortalama fiyatları acaba?

aliye memnunmusun bu yöntemden??? ben anneme danıştım o daha önce böyle birşey duyduğunu mantıklı olabileceğini söyledi. kendiside çiçeklerine koymuş bir zamanlar ve çiçekleri coşturmuş baya. yanlız annem menapoza girdiği için hap kullanmıyor eczaneden gidip almak istiyorum bende ama ne kadar bu hapların ortalama fiyatları acaba?

ben cok memnunum keske daha önce baslasaymisim.. ay'da 10 cm uzatmiyor tabikide ama normalin iki kati hizli uzatabiliyor.. ve saclarim yumusacik oldu, acicilardan kupkuru olmustu.
eczaneden gidip satin almana gerek yok, TR de ücretsiz dagitiyorlarmis..

Amin canim benim, aminn..
Ayaklarinin alti öpülesi bir annen varmis Allah ona uzun ömürler versin.. benim annemde ayni sekilde bize hem annelik hem babalik yapti..
Anneysen cocuklarin icin nefes alip vermek zorundasin, baska secenegin yok..

canım arkadaşım benim...
Allah hepimize uzun ve sağlıklı ve sevdiklerimizle,ailemizle beraber bir ömür versin..:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

canım,en ucuzunu istedim ben eczaneden,4 lira gibi bir şeydi..daha yeni ama benimki,henüz etkilerini görmek için erken..ama iyi olacak gibi tatlım.

ücretsiz dağıtıldığını bilmiyordum bak..sağol Aliyecim :)

ben cok memnunum keske daha önce baslasaymisim.. ay'da 10 cm uzatmiyor tabikide ama normalin iki kati hizli uzatabiliyor.. ve saclarim yumusacik oldu, acicilardan kupkuru olmustu.
eczaneden gidip satin almana gerek yok, TR de ücretsiz dagitiyorlarmis..

yan etkileri war mı ya hiç duymadm bakıom da deneyenler yok bi tek sen warsın

canım,en ucuzunu istedim ben eczaneden,4 lira gibi bir şeydi..daha yeni ama benimki,henüz etkilerini görmek için erken..ama iyi olacak gibi tatlım.

ücretsiz dağıtıldığını bilmiyordum bak..sağol Aliyecim :)

Dagitiyorlarmis tatlim. saglik ocagindan mi ne öyle bisi diyorlardi.. bi arastir, para verip alma herkezin ücretsiz aldigi birseyi..
ben burdan mecburen eczaneden paramla aliyorum ama burda TR gibi ücretsiz dagitmiyorlar..

yan etkileri war mı ya hiç duymadm bakıom da deneyenler yok bi tek sen warsın

Bende ters birsey olmadi, 2 haftadir kullaniyorum gayet güzel gidiyor.
ilk sayfalara bakarsan deneyen cok var.. ama artik burada sonuclari paylasmiyorlar.

Dagitiyorlarmis tatlim. saglik ocagindan mi ne öyle bisi diyorlardi.. bi arastir, para verip alma herkezin ücretsiz aldigi birseyi..
ben burdan mecburen eczaneden paramla aliyorum ama burda TR gibi ücretsiz dagitmiyorlar..

sağol canım arkadaşım benim :90::90::90::90::90:

şampuanımın içinde o kadar çok şey war ki hepsi birbirine karıştı :KK60: en iisi yeni şampuan alınca bunu da bi denemek.. saç falan dökmez dmii.. yorumların hepsini okuyamadım da..

şu doğum kontrol hapları duyduğuma göre işe yarıyormuş sınıf arkadaşımın kuzeni kullanıyormus uzatmış bayağı. ama şampuanın içine karıştırma olayı kurcalıyor kafamı sonuçta doğum kontrol hapı içildiğinde kıllanma yapıyor vücutta diye biliyorum.şampunannın içine karıştırdığımızda vücutta kılanma olmaz mı mutlaka diğer sayfalarda yazıyordur ama çokk uzun geldi okuması :) :) şuan bemiks ampül bepanten ampül ve badem yağı karışımı kullanıyorum ilk deneyişim bunları kullanan var mı acba şimdiden teşekkür ederimmmm :)

X