Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak için yeni bir yöntem;hem de çok ucuz!

• Konu Sahibi Bittersweet:)
  • Başlangıç Tarihi
valla ben de çok mutlu oldum sonucu görünce. tam gaz devam etmeyi düşünüyorum. 8 haftadan sonra da ara vereyim diye planladım. bakalım inşallah hepimizin uzuncacık saçları olur.

sen şampuanına d.k.hapı koydun mu canım?
ben koydum ama daha bir sonuç alamadım..bırakacağım galiba..

çok az dibinde kalmıştı şampuanım. ancak3-4 yıkamalık. 100 mlden daha az. 2 tane ezip kattım denemek için ama faydası olmuş mudur bilemiyorum.sonuçta ancak 1 hafta oldu.

çok az dibinde kalmıştı şampuanım. ancak3-4 yıkamalık. 100 mlden daha az. 2 tane ezip kattım denemek için ama faydası olmuş mudur bilemiyorum.sonuçta ancak 1 hafta oldu.

hadi bakalım canım..inşallah daha güzel sonuçlar alırsın :KK71::KK71:

orchidea...
ne durumda saçlarr unutma bizi sonuç bekliyoruz!!!

arkadslar bu ilacli sampuani ne kadar siklikta kullaniyrsunuz ve ne kadar sure devam edyrsunuz

kızlar ben başka formüllerle uzatma kararı aldığım için kullanmaya devam etmedim. burda bahsettiğim 2 haftalık bir denemeydi.

gastrit şurubunu sivilcesine süren.doğum kont.hapını kafasına boca eden başka millet yoktur heralde.canım türkiyeme kocaman bi alkıııııııııış istiyorum

Home Remedies for Rapid Hair Growth | Beauty Tips

Yok bu yöntem Türkler dışında da kullanılmış. Hatta ben ilk burdan gördüm, sonra baktım forumda kullanan var mı diye. Sadece uzamasında değil, ayrıca daha sağlıklı olmasına yardımcı olur diyor.

kızlar acaba cyclo-progynova da aynı işi görür mü gerçi doğum kontrol hapı değil ama içinde horman var bunu şampuanına katan var mı aranızda

Bana da kuaförüm söylemişti 1-1,5 aydır yapıyorum ve sonuç farkediliyo arkadaşlarım bile inanamadı :KK66::KK66:

Konu başlığını yeni gördüm ve yalnız olmadığımı görünce çok sewindim ben 1 ay önce kuaförde bi kadınla tanıştım, kadının kızının şaçlarını kesiyorlardı kızın saçları ppsunun altında ya dedim ben çok uğraşıyorum uzamıyor ne yapıyorsuunz. doğum kontrol hapı katıyorum bir kutunun hepsini 400mlilk şişenin içine dedi ve bu kızımın saçlarını 3.kes çıtçıt için kestiriyorum dedi. kadın meğerse uzatıp uzatıp çıtçıt yaptırıyormuş ben kullanıyorum şuanda memnunum gelişmeleri yazarım.

Kızlar ben de başka bi yöntem kullanıyorum 2 yıldır. öyle bianda etkilemiyor ama nomal uzamasının 4 katına falan çıkartıyor rahat..

entele otu zeytinyağı karışımını kullanıyorum ben. saçlarım hem dolgun hem parlak hem de çabuk uzuyor.

ama röfleli saçlara tavsiye etme bikere bnm saçlarımın platin uçları yeşile dönmüştü :KK36:

kullanmak istersenz nasıl hazırlandığını yazayım. gerçi aratmadım forumda biyerde varmıydı bilemedim amaa

Konu başlığını yeni gördüm ve yalnız olmadığımı görünce çok sewindim ben 1 ay önce kuaförde bi kadınla tanıştım, kadının kızının şaçlarını kesiyorlardı kızın saçları ppsunun altında ya dedim ben çok uğraşıyorum uzamıyor ne yapıyorsuunz. doğum kontrol hapı katıyorum bir kutunun hepsini 400mlilk şişenin içine dedi ve bu kızımın saçlarını 3.kes çıtçıt için kestiriyorum dedi. kadın meğerse uzatıp uzatıp çıtçıt yaptırıyormuş ben kullanıyorum şuanda memnunum gelişmeleri yazarım.

vay be uzatıp uzatıp satacak kadar hızlı ve sağlıklı uzayan saçları var demek kadının
ah ah benim de öyleydi bi zamanlar
doğum kontrol hapını alıp atayım dedim anneme ama kıyameti kopardı
o hap canlı oluşumunu engelliyomuş da saça sürülürmüymüş de
dövecek yakında kafama sürdüklerim için zaten beni
:63:
hapın fiyatı nedir ki acaba?
yazdıramam ben onu şimdi okul vs gidip de yazdırılıyosa bile yani
eczaneden alsam olmaz mı bi de marka vs gibi bi şey var mı hiç bilmiyorum kusura bakmayın...

doğum kontrol hapları kıllanma falanda yapıyormuş ya.sanıyorum içindeki hormonlardan mantıklı geldi banada.:KK1:

vay be uzatıp uzatıp satacak kadar hızlı ve sağlıklı uzayan saçları var demek kadının
ah ah benim de öyleydi bi zamanlar
doğum kontrol hapını alıp atayım dedim anneme ama kıyameti kopardı
o hap canlı oluşumunu engelliyomuş da saça sürülürmüymüş de
dövecek yakında kafama sürdüklerim için zaten beni
:63:
hapın fiyatı nedir ki acaba?
yazdıramam ben onu şimdi okul vs gidip de yazdırılıyosa bile yani
eczaneden alsam olmaz mı bi de marka vs gibi bi şey var mı hiç bilmiyorum kusura bakmayın...

Ben eczaneye gidip söledim sampuanın içine koyucam deddim bitane werdi 5tl verdim onada. Benimle birlikte 2 arkadaşımda kullanmaya başladım bakalım sonuçları alınca bilgilediririm sizleride

bıktım vallaha saçlarımdan.adet dönemindeyim şu an sinir en üst seviyede dün erkek arkadcaşımla kavga edince gidip saçları kestircektim kuzenim zor tuttu pişman olcağımı biliyo.vallaha bıktım yaaa uçları hiç istediğim gibi değil gerçekten sonuç alan varsa fotoğraflasın lütfen sinamekiyi bırakınca yaparım

X