Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak için yeni bir yöntem;hem de çok ucuz!

• Konu Sahibi Bittersweet:)
  • Başlangıç Tarihi
yarın bende baslıyorm kızlar sıze bılgı verırım benım saclrımı gorsenız yanık kısa cok zor durumdyım

kızlar ben de bugün microgynon alıcam bugün priorin şampuan da kullanmaya başlayacağım ama bu şampuanın içine atsam mı atmasam mı bilmiyorum :26: kafam karıştı ya neyi sürüp neyi içeceğimi şaşırdım artık aslında içinizde en uzun saçlı olan benim saçlarımın dalgasız hali kalçama geliyor:nazar: ama gece örüyorum ve dalgalı oluyor bu yüzden de olduğundan kısa görünüyor ben dalgalı halinin kalçama gelmesini istiyorum 5-6 cm daha uzaması lazım yani bir de uçları çok yıpranmış kestirmeye de kıyamıyorum bu yüzden saçım istediğim uzunluğa geldikten sonra bir 5-6 cm daha uzatmam lazım sonra onu kestiricem böylece hem istediğim uzunlukta olacak hem de uçları sağlıklı olacak ama ben artık sabredemiyorum sabrım tükendi artık uzasın bir an önce ya

kızlar ben de bugün microgynon alıcam bugün priorin şampuan da kullanmaya başlayacağım ama bu şampuanın içine atsam mı atmasam mı bilmiyorum :26: kafam karıştı ya neyi sürüp neyi içeceğimi şaşırdım artık aslında içinizde en uzun saçlı olan benim saçlarımın dalgasız hali kalçama geliyor:nazar: ama gece örüyorum ve dalgalı oluyor bu yüzden de olduğundan kısa görünüyor ben dalgalı halinin kalçama gelmesini istiyorum 5-6 cm daha uzaması lazım yani bir de uçları çok yıpranmış kestirmeye de kıyamıyorum bu yüzden saçım istediğim uzunluğa geldikten sonra bir 5-6 cm daha uzatmam lazım sonra onu kestiricem böylece hem istediğim uzunlukta olacak hem de uçları sağlıklı olacak ama ben artık sabredemiyorum sabrım tükendi artık uzasın bir an önce ya

canım uçları yıpranmış saçlar çok zor uzar.ne yapsan nafile. önce kırıklarını aldır. saçının uzaması hızlanır. sonra bakımlarına başlarsın.ben saçımı kestirdiğim zaman o ay saçım çok hızlı uzuyor.saç kendine geliyor.tabi yine de sen bilirsin....

canım ben kırıkları aldırmanın saçın görüntüsünü düzeltmekten başka bir işe yaradığına inanmıyorum çünkü saç dibinden uzar ucunu kestirsen ne olacak ki derler ya kırıkları aldır saç nefes alsın böyle birşey de yok saç kökünden nefes alır hem ben saçımın kırıklarını üç buçuk yılda sadece iki kere aldırdım ve kırıkları aldırdığım zamanlarda uzamasında,dökülmesinde ya da gürleşmesinde hiçbir fark görmedim aslında bu kırık aldırma meselesi inan bana bir kuaför yalanı para kazanmak ve saç kesmek çok zevkli birşey olduğu için böyle söylüyorlar kırıkla uzamanın bir alakası olsaydı benim saçım asla bu kadar uzamazdı

bu arada doğum kontrol hapı alıcam demiştim ama vazgeçtim daha doğrusu almayı unuttum eve gelince aklıma geldi sonra saçımı bugün ilk defa priorin şampuanla yıkadım ve bu şampuana bayıldım dökülme şampuanlarının çoğu saçı kurutuyor oysa bu yumuşacık yaptı saçımı:KK64: ve saç derimin nefes aldığını hissediyorum resmen kafam hafifledi ya:KK19: umarım uzatmaya da faydası olur ve dökülmeye de tabi bu kadar memnun kalınca bu şampuanın içine birşey karıştırmak istemiyorum

ben doğum kontrol hapı alıp, şampuanıma katıcam desem annem bacaklarımı kırar :)))
sinameki ve sarımsaklı şampuanımdan memnunum :))

ben 1aydır kullanıyorum, çok yakın bi kız arkadaşımla aynı zamanlarda başladım oda bugün uzamasının hızlandığını söyledi. sarı saçı uzatmak çok zor bunu en iyi bilenlerdenim mucize beklemiyorum ama bu bile benim için mucize tavsiye ederim hepinize:KK1:

daha neler duyacağızz:))
ben o hapı alsam bu bekar kız halimle annemler görse
saçımı uzatmak için aldım desem valla billa inanmazlar:KK70:

nıye kı o kdr mı güvenmıyolar size. kafalarna göre ıster ınansınlar ıster ınanmasınlar. çok saçma.........

ben şuan uyguluyorum ama doğum kontrol hapının yanı sıra serum bepanthene ve bemiks kattık.. ablamın arkadaşı uyguladı çok iyi bi sonuç aldı.. ondan gördük gaza geldik bizde uygulamaya başladık.. saçımda hissedilir derece dolgunlaşma var kesinlikle tavsiye ederim..

yapmanız gereken
kullanmış olduğunuz şampuanın içine 2 paket doğum kontrol hapını toz haline getirip katmak, 3 serum bepanthene ve 3 serum bimeks katmak sonra iyice çalkalamak..
her saçınızı yıkadığınızda önce bu karışımla saçınızı yıkıyorsunuz bide durulamak için karışımsız şampuanla saçlarınızı yıkıyorsunuz.. sonrada mutluluktan 4 köşe oluyorsunuz :):KK62:

Arkadaslar okadar kisi kullanmıs memmun olup olmayanlar varmı nezamandan beri ugranmamıs bu bölüme?Bende var bi paket denesemmi acaba?

Bu yöntemi bende denemeye başladım. henüz sadece 2 kez yıkadığım için bir şey söleyemiyorum. Gelişmeleri sizlere söylerim kızlar :KK8:

Ben kullanmayı bıraktım. Belki saçtan saça farkediyodur ama benim saçımı çok sertleştirdi ve döktü :KK14:

merbalar bende duydum ama deneyen nasıl bir sonuç aldı aceba
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X