Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak için yeni bir yöntem;hem de çok ucuz!

• Konu Sahibi Bittersweet:)
  • Başlangıç Tarihi
Arkadaslar okadar kisi kullanmıs memmun olup olmayanlar varmı nezamandan beri ugranmamıs bu bölüme?Bende var bi paket denesemmi acaba?

Ben denedim kullanali bir ay oldu galiba.. annem dr. ferifun kunak dan duymus ama orda sac dokulmesine karsi demis benimde saclarim rengini actigim icin dokuluyodu avuc avuc onu kullanmaya baslafigimda 3 veya 4 tel dokuluyo uzamatmasiyla alakasi yok garanti veririm sadece dokulmuyo sac

18 gundur kullandim uzamadi ama cok kasiniyordu biraktim gercekten cok kasiniyordu

saç ya uzadığından yada çıktığından dolayı kaşınıyordur canım bende sinameki yapıyorum 4.haftada felaket kaşınmaya başladı saçlarım

ay ilahii:roflol: olurmu hiç öle şey ben dediğim gibi bir tablet hapın hepsini ezip koydum şampuanıma 1 ay oluyo sanırım çokk memnunum aten doğum kontrolü içinde hapla korunuyorum yani öyle diğer tüylerde uzama falan olmadı olsa ben de olurdu o yüden içiniz rahat olsun :nazar: saçlarım sağlık kazandı sanki yumuşacık pırıl pırıl röfleden yanmıştı süpürge gibidi yaşasın kurtuldum valla şiddetle tavsiye :lepi: soran arkadaşlarada bekletme falan yok normal şampuanlama yapıyosunu her zamanki gibi yani umarım siede yarar haaa en önemlisi uzattıda hihoyyyt

peki canım kaç ml şampuana koyuyosun mesela benim şampuanım 400ml bütün kutuyu koysam bişey olurmu:26:

sanırım kimse uğramıyor buradaki başlığa konu sahibi konuyu açıp gitmiş

ben bemix le şampuana katıldğını duymştm ama işte akıp gidio o yararı olurmu olmazmı bilmiyorum ben bemixle hap tozunu karıştırıp fısfısla saçlarıma sıkıp beklemeyi düşünüorm sonra yıkamayı düşünüorm ne dersnz:26::26::26:_??

kuzenım bızde kaldıgı bir ay boyunca yaptı hergün yıkadı sacını. mınık mınık yenı sacları bıle peydah olmustu :)

arkadaşlar bende kullanıyorum fotoğrafta çektim bi şampuanım bitsinde farkı beraber görelim =)):KK54:

ben sağlıklı olacağını düşünmüyorum açıkcası :/ hormon hapı yani :/

çok ilginç gerçekten bende ilk kez duydum,ben kekik suyunu denemiştim bence işe yaradı 1 lt suda bir tutam kekiği kaynatın saçınızı şampuanlayın durulama suyuna 1 çay bardağı kekik suyunu karıştırıp en son bunu döküp çıkın bende işe yaradı

çok ilginç gerçekten bende ilk kez duydum,ben kekik suyunu denemiştim bence işe yaradı 1 lt suda bir tutam kekiği kaynatın saçınızı şampuanlayın durulama suyuna 1 çay bardağı kekik suyunu karıştırıp en son bunu döküp çıkın bende işe yaradı

ne kadar zaman kullandın canm bide ne kadar uzattı? daha doğrusu ne kadar zamnda ne kaadr uzattı:KK9:

Her şeyi geçtim belki saçma belki değil fakat herkes annem beni öldürür, görürse ben ne yaparım diyor. Yapmayın böyle şeyler ya gizli saklı almanıza gerek mi var annenize söyleyin kafamda denemek istiyorum uzatıyormuş deyin gidin birlikte alın evde gözünün önünde hepsini şampuana bocalayın yanlış manlış anlamasın. Çok ilginç zihniyetler var ya :KK50:

kızlar kesinlikle önermem. uzatıyodur mutlaka fakat deriye temas ettiğinden kana karışıp hormonlarınızı bozar ve kıllanma her bölgede artar. demedi demeyin :)

kızlar kesinlikle önermem. uzatıyodur mutlaka fakat deriye temas ettiğinden kana karışıp hormonlarınızı bozar ve kıllanma her bölgede artar. demedi demeyin :)

Kesinlikle sana katılıyorum işe yarıyor olsa bile o ilac hormonları bozabilir.

selam kizlar ben bu olayi soyle duydum kimyasal olmayan bir sampuanin icine atacakmissin haplari. kuaforum bir hemsireden duymus bir aydir uyguluyo baya saclari uzadi ve gur duruyor. hemsire dalin sampuanin icine koyun demis ve kesinlikle hic bi bolgene sampuan degmesin cok dikkatli yikayin demis:KK56:

Dogru olabilir cunku dogum kontrol haplari tuylenmeyi hem arttiriyor hemde cok kisa surede tuylendiriuor bu yuzden sactata ise yariyor olabilir sadece sac derisine temas ettigi icin baska yerlerinizdeki tuyleri etki etmez

ben denedim doğum kontrol hapını ezdim kattım sampuanın içine basımı eğip yıkadım allahtan :KK70: gerci yinede değiyo yüzüne yüzümün sol tarafına fazla değmiş we hafiften tüğlenme söz konusu yapmayın derim benn uzatmıoda ayrıca bosuna riske girmeyin kızlarr :KK70:D

Arkadaşlar bu d.kontrol hapı sanmıyorum öyle saçı uzatsın yaa üstelik diplerinde bekletmeden iki yıkamayla uzatıcak değil yaa, sinameki, turp suyu bunların etkisi vardır hızlı uzamada bide illede hapta hap diyorsanız folik asit için günde bir tane saçı uzatıyor üstelik zararsız hap tam tesi yararlı:KK34:

Son düzenleme:
kızlar kararsız kaldım kullanıp kullanmamakta genelde uzatmış saçları ama yan etkisi olur mu ki?

X