Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak için yeni bir yöntem;hem de çok ucuz!

• Konu Sahibi Bittersweet:)
  • Başlangıç Tarihi
Kızlar geçen bi akrabamdan duydum we hemen uygulamaya başladım.. Bi arkadaşı warmış akrabamın saçları çok gür ve belinde upuzunmuş .. yaptığı tek şey ise şampuanının içerisine doğum kontrol hapı ezip iyice katıp çarkalamakmış. Bana anlattı bende hemen aldım şampuanımın içine un haline getirip kattım. Uygulamaya koyuldum bakalım işime yarayacak mı ? Aranızda hiç duyan oldumu bunu yada kullanan ?=

canımcım bu haptan kac tane koycaz saçta nekadar bekletcez her yıkamada onunlamı yıkayacaz bi yazıversen???

bence vücuttaki kıllarıda uzatır saçı uzatıosa:bbo:

:kullanan arkadaşlar daha dedaylı anlatsanız nekadar koycaz haptan kaç adet....kaşima sürsem işe yararmi ki çok incelersırnaşık şey:sm_cool:

bence vücuttaki kıllarıda uzatır saçı uzatıosa:bbo:

ay ilahii:roflol: olurmu hiç öle şey ben dediğim gibi bir tablet hapın hepsini ezip koydum şampuanıma 1 ay oluyo sanırım çokk memnunum aten doğum kontrolü içinde hapla korunuyorum yani öyle diğer tüylerde uzama falan olmadı olsa ben de olurdu o yüden içiniz rahat olsun :nazar: saçlarım sağlık kazandı sanki yumuşacık pırıl pırıl röfleden yanmıştı süpürge gibidi yaşasın kurtuldum valla şiddetle tavsiye :lepi: soran arkadaşlarada bekletme falan yok normal şampuanlama yapıyosunu her zamanki gibi yani umarım siede yarar haaa en önemlisi uzattıda hihoyyyt

valla arkadaşlar bu hapların çiceklere iyi geldiğini biliyorum çicekleri gürleştiriyor çabuk büyütüyor bizim saçlarda çiçek gibi olursa valla çoşarlar arkadaş bu topiği açalı çok olmuş yaptıysa ne sonuç almış

yav cok sacma arkadaslar uygulamayın ne olur ne olmaz bıde bı yerlerınıze bulastırırsınız kurt kadın fılan:1shok:

Bayanlar çeşitli yollarla güzelliklerini korumaya çalışır; bazen arkadaşlarından, bazen de internetten edindikleri bakım bilgilerini yararlı veya zararlı olup olmadığına hiç bakmadan uygular. Ancak yanlış inanışlara dayanan bu yöntemlerin bazıları sağlığımıza zarar verir. Şimdi bu yalanlardan birkaçını sayalım:

1. Gebelikten korunma ilaçlarıyla saç yıkamak

Gerçek: Bütün bayanlar güzel saçlara sahip olmak ister. Bu nedenle bazı bayanlar, çeşitli saç bakım ürünleri dışında, gebelikten korunma ilaçlarıyla saçlarını yıkama yöntemini icat etmiş. Aslında, bunun hiçbir bilimsel dayanağı yoktur. Tam tersine, gebelikten korunma ilaçlarında bulunan dişilik hormonu, kafa derisinin yıpranmasına yol açabilir.

Uzmanlar, saç bakım ürünleri kullanmanın yanı sıra, bol bol meyve, sebze ve balık gibi saça yararlı besinler alma önerisinde bulunuyor.

Yumurta, süt, tahıl ürünleri, balık, yağlar ve sebzeler... Cildin, saçların, tırnakların sağlığı ve estetik görünümü için ideal olan beslenme; kalsiyum, magnezyum, demir, B vitaminleri, esansiyel yağ asitleri ve aminoasitler içermelidir.

A ve E vitaminleri de cildi korumak için gereklidir. Kırılgan tırnaklar, yıpranmış ve soluk saçlar, genellikle kalori ve protein açısından yetersiz, sıkı bir diyet yapılmasından ya da eksik beslenmeden kaynaklanır.

.......

alıntıdır

Saç sadece kökünden beslenir. Dışarıdan lokal olarak uygulanan preparatlar, saçlarımıza sağlık getirmez. Bu tür uygulamalar, saçların yıpranmış görüntüsüne, kısa süreli değişmeler dışında yarar sağlamaz. Saçlarımız için gerekli olan besin maddeleri, saçlarımıza, sadece kan yoluyla ulaşabilir. Yeterli protein, demir, çinko, biotin ve folik asit içeren beslenme şekli, saçlarımız için çok önemlidir.

merhaba hanımlar benım ablam uyguluyor bu yöntemi 1 aydır saçlarınıda cok güzel oluyor sakinlestıgını söyledı ve dip boyalası hemen geldı tam uzadı derken sen kalk kuaförü yak saçları :kızgın:sımdı dahada sık yıkamaya basladı saçlarını dogum kontrol haplarıyla:eek:klava:

uzaması için kullanmadım ama yılan yağı saçımı acaip uzattı. ben dökülmesine faydası olur diye kullladım.dökülmede azaldı.ama çok hızlı uzadı. haftada 1-2 estikçe sürdüm. çok şaşırtıcı ama işe yaradı

kızlar bu dkontrol hapını kırsal kesımde bıtkıler buysun dıye verıyolar saksı dıplerıne ve dusunun vucuttakı kılları artırıyo demekkı sacıda arttıırır denıcemm

ay bnde denıcem..bu sadece sacımı uzatıo yoksa gürleştirme etkiside warmı?aslan yelesi gbii saclarım olsn istiyorum..of bıktım cok gürler diip surekli katlı kestirmek ,sacımı toplicak buyuklukte toka bulamamak istiyorum :sm_cool: delikafadulden
cok az cnku ozellkle ön taraflardan sac diplerim gorunuo temızken ooooof napcam bn :1no2::1no2:

Hap kullanan kadınlarda akne (sivilce) ve tüylenme daha az sıklıkla görülür.

arkadaslar arastrdım böle dıo

uzaması için kullanmadım ama yılan yağı saçımı acaip uzattı. Ben dökülmesine faydası olur diye kullladım.dökülmede azaldı.ama çok hızlı uzadı. Haftada 1-2 estikçe sürdüm. çok şaşırtıcı ama işe yaradı

ne kadar surede ne kadar uzattı

tehlike arzedio ama bulmaya çalışacam inş bulurum tek saçım uzasında offffff offfffffffffffff:nazar:

bişiysorcam kıslar 1tanemi aılıyo şampuana kaç tane anlayamadım bu kısmını yada kaçırdım cevap verirseniz sevinirim

bunu kullanan olmus mu??[

Hap kullanan kadınlarda akne (sivilce) ve tüylenme daha az sıklıkla görülür.

arkadaslar arastrdım böle dıo

Hurafe şekerim,satış hilesi. Östorojeni baskıladığı için tam aksi etkiler yaptığı da söylenio. Sadece silikon etkisi yapıo, o da bırakınca foss:tomato:

X