Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak için yeni bir yöntem;hem de çok ucuz!

• Konu Sahibi Bittersweet:)
  • Başlangıç Tarihi
Kızlar geçen bi akrabamdan duydum we hemen uygulamaya başladım.. Bi arkadaşı warmış akrabamın saçları çok gür ve belinde upuzunmuş .. yaptığı tek şey ise şampuanının içerisine doğum kontrol hapı ezip iyice katıp çarkalamakmış. Bana anlattı bende hemen aldım şampuanımın içine un haline getirip kattım. Uygulamaya koyuldum bakalım işime yarayacak mı ? Aranızda hiç duyan oldumu bunu yada kullanan ?=

peki arkadaslar kac tane koyucaz sampuani icine

1 taneyi toz haline getirip koyacakmışsın öyle diyorlar diğer sayfalarda.
saçı yıkarken şampuan koluna bacağınada bulaşıyor o zaman oradaki tüylerinde uzaması lazım.
ayrıca bazı kadın hastalıklarında kıl tüy olayını durdurmak artmasını önlemek içinde doğum kontrol hapı veriliyor..saç gürleşsin uzasın diye bashediyor konuyu açan arkadaş.çok ters şeyler bunlar
bence..

ya kızlar biri tüm kutuyu koyacaksınız dedi biri bi tane... biri çokk ii geliyo diyo biri kötü...kullananlarr düzgünce yorum yapsınn canım......

en yakın zamanda denemeyi düşünüyorum. Benim şampuanım çok büyük o yüzden küçük bi şişeye bölüp denicem. Hem inanmak önemli olan, ben sonuç alıcama inanıyorum. a.s Memnun kalmayan bi arkadaş vardı saçım çekti sanki demiş ama belki ölçüyle ilgili bi sorundur. Deneyimlerimi paylaşırım sizlerle. İyi Günlerrr yerimseniben

bende bi kutu var bebek yapmaya karar verince kullanmayı bırakmıştım..bi deneyim bakim(:-)

Annem o hapı aldığımı bi duyarsa varya beni gebertir :1shok:

Aynen öyle :) Ama ben aldığımda şeritleri küçük bi şişeye boşaltmayı düşünüyorum. Sorarsa da saç uzatma hapı derim :)))
Bide o hapı içenler saçıma faydası olmuyo diyo ama o farklı bi amaçla kullanılıyo sonuçta :kedi: İçtiğinde saça fayda etmemesi normal. Ama şampuana karıştırdığında direkt saçına uygulamış oluyorsun. Kullanırken başımızı öne doğru tutup uygulayalım bence başka yere bulaşırsa Allah korusun kurtulmaya çalışırken arttırmayalım daha çok istenmeyenleri de :) kaydirigubbakcemile3

her duydugunuzu denemeyin derim arkası olayan şeylerde yazılıyor bu sayfalarada bal rengi cıkar dıye yazmışlar ne olmadıgı renkler cıkıyor

Slm kızlar :) Ben aldım bahsedilen hapı. Birazdan denicem sonuçları paylaşırım. yerimseniben

gastrit şurubunu sivilcesine süren.doğum kont.hapını kafasına boca eden başka millet yoktur heralde.canım türkiyeme kocaman bi alkıııııııııış istiyorum

sırnaşık şey sırnaşık şey delikafadulden

ben bunu geçenlerde eczanede bi kızdan duydum kızın saçları inanılma zgür ve uzundu 2 tane hapı kırıp atıomş şampuanın içine ama inanıp güvenemedmm konuda açtım hatta ama zatn varmş bu konu =)) ee peki bundan memnun kalan varmı yada kel kalan ??? anneme dedm kel kalıcan sonnda dedi =)) yap bakalm onud anolcak bakalm dedi :KK70:

Ben denedim anormal bişey olmadı. Bu akşamda yine tekrarlıcam. Ben fayda alıcama inanıyorum yerimseniben inşallah da yanılmam:: Herkes istediğini elde eder inşallah arkadaşlar zemuszemus

yaptıım pişmanımm 4 tane attım şampuanın içine şampuanm büyk die yıkadım ama oda ne taranmıo saçlarım :S şampuanıma yazık oldu :S

benim sampuanımda büyük ama ben bir tane attım. evet gerçektende dolaşık oluyo ama kremsiz şampuan kullanıyorum biraz ondan kaynaklanıyo kremi sonra sürüyorum saçlarıma bi problem yok önceden çok dökülüyodu şimdi biraz azaldı o yüzden mi bilmiyorum sorun olmadıgı için memnunum

bittersweet konuyu baslattın en son uzadı demişssin öncesi sonrası resmi koysan daha iyi olmas mı canım bu konuda hiç resim olmadığından deneyemiorum ben sahsenCADIARZU

kıslar bende saçlarımı çok uzatmak isteyenlerdenim saçlarım ince telli seyrek ve uzamayan yapıya sahip bütün yazılanları okudum ama sonuç elde edemedim. arkadaşımda hormon bozuklugu vardı ve bu sebebten dolayı çene altında boynunda kıllar vardı dr.ye gitti dogum kontrol hapı verdi kullanmaya başladı şimdi bu ilacı kılları önlemek için kullanıyor peki bizim saçları nasıl uzatcak .. benim kafam çok karıştı kafamçokkarıştı

kimse yapmadan ben cesaret edemem:KK70:
bu arada turplu su için ark.ın saçında boya olduğundan anladık 2. yapışta 1,5 cm uzamış:KK70:
tşkler rapunzelcimm:KK70:

ne gercektenmi ya ben her gün turplu suyu yapiyorum 10 gün oldu´yani 10 sefer yaptim birde cok seyi daha uyguluyorum neden bukadar uzamadi sacim benim de dip boyamdan bellli en fazla 1 cm uzadi bu ne ya kiz 2 seferde 1,5 cm uzamis olacak sey gibi degil masallah :umursamaz:

X