Medical park bahçelievler hastanesinde doğum yapanlar?

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
41
Merhabalar 27 haftalik hamileyim...doğumumu medical park bahçelievler hastanesinde yapmayi düşünüyorum....aranizda medical park hastanesinde doğum yapanlar varmi acaba? Doğum ücretleri ve hastane hizmeti nasil öğrenmek istiyorum?tavsiye ediyormusunuz?

Ben medical park bahçelievler hastanesinde sezeryan ile doğum yaptım.Doktorum Suat beydi. Ben normal doğum istiyordum herşeyde normaldi ama sezeryan oldu doktorum öyle istedi
yine de pişman değilim 2 gün ağrı çektim şimdi hiç bişeyim kalmadı. Hastane çok temiz ve çok ilgililer. 2350 sezeryan fiyatı tam söyledikleri gibi ödeme yaptık ne eksik ne fazla. Ama başka doğum yapan biri ile konuştum onlardan 3 milyar almışlar hemde hiç bir komplikasyon yokken. Sanırım biraz dişli olmak gerekli.

ben medical park bahçelievler hastanesinde sezeryan ile doğum yaptım.doktorum suat beydi. Ben normal doğum istiyordum herşeyde normaldi ama sezeryan oldu doktorum öyle istedi
yine de pişman değilim 2 gün ağrı çektim şimdi hiç bişeyim kalmadı. Hastane çok temiz ve çok ilgililer. 2350 sezeryan fiyatı tam söyledikleri gibi ödeme yaptık ne eksik ne fazla. Ama başka doğum yapan biri ile konuştum onlardan 3 milyar almışlar hemde hiç bir komplikasyon yokken. Sanırım biraz dişli olmak gerekli.

yorumun için tesekkür ederim canim..geçmiş olsun..bebişimde anali babali büyüsün..yani ek olarak bebek muayene ücreti asi ücreti tahlil ücreti falan bişey alinmiyor yani ben öyle bir duyum aldimda...bu arada dr un suat bey neden sezeryana aldi hersey normalse...sen madem normal istiyordun...sormadinmi?

Canim birde odayi süsleyebiliyormusun..arti bi güzel yanlari varmi hastanenin...biraz bahsedebilirmisin...

Benim doktorum Seçil hanımdı 34. haftamda hastaneden istifa edince Suat beye devam ettim 37. haftamda tansiyonum bi kereye mahsus 15 e yükseldi bunun sorun olabileceğini söyledi 39. haftamda sezeryan oldum, dediğim gibi pişman değilim. Odanı kendin süslüyorsun onlar süslemiyor odalar tek kişilik ve çift kişilik olarak var. Ama çift kişilkte de tek kalıyosun yanına kimseyi almıyorlar. Hemşireler her konuda çok yardımcı ve güler yüzlü.Bizden ekstra hiç bir fark almadılar. Benim bebeğim ilk gün memeyi almadı ben sütümü süt sağma makinesi ile sağdım kullandığım malzemeyi hijyen açısından sürekli (her 3 kullanımda değiştirdiler) yenisini getirdiler. Ama başka doğum yapan bir arkadaşın kulandığı ağrı kesicinin ( minoset ) bile fiyat farkını almışlar. Ben her istediğimde ağrı kesici iğne vurdular ilaç verdiler ama fiyat farkı almadılar.

X