kizlar tup bebek tedavisi sonrasi adet duzensizligi olurmu

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
tup bebek yaptiran arkadaslar yanitlarsaniz sevinirim..tup bebek yaptirdiginiz ve negatif sonuc aldiginiz aydan sonraki ay veya aylar adet duzensizliginiz oldumu???yada gecikme gibi falan..

Canim merhaba benim böyle bir sikintim olmadi fakat bazi arkadaşlardan duydum olabiliyormuş sanirim kullanilan bazi hormon ilaçlarindan dolayi olurmuş.
Sen nasilsin neler yapiyorsun karar verdinmi nerde nezaman yeni denemeni yapacağina

Canim merhaba benim böyle bir sikintim olmadi fakat bazi arkadaşlardan duydum olabiliyormuş sanirim kullanilan bazi hormon ilaçlarindan dolayi olurmuş.
Sen nasilsin neler yapiyorsun karar verdinmi nerde nezaman yeni denemeni yapacağina

yok canim daha bir ay oldu zaten manevi acidan biraz toparlanmam lazim...birde zaten 3 ay once yapilmiyor kararsizim ne zaman olacagi konusunda...

dr a gittinmi canım..bende olmadı ama normal olduğunu duymuştum..
bi arkadaş vardı bu sitede maxie miydi 50 gündür adet olmadım diyodu yanlışmı hatırlıyorum acaba..
bence en iyisi dr a sormalısın canım..

slm ben ilk tüp bebek denememde böyle bir sorunla karşılaştım tahlilimi yaptırdım sonuç negatifti ve ertesi gün yoğun bir şekilde adet oldum daha sonraki ay 28-29 günde gelen adetim 45 gün sonra geldi sadece 1 ay böle oldu daha sonra düzene girdi

efsanecim cok saol icimi rahatlattin..aklima baska (kotu) seyler gelmeye baslamisti...

tup bebek yaptiran arkadaslar yanitlarsaniz sevinirim..tup bebek yaptirdiginiz ve negatif sonuc aldiginiz aydan sonraki ay veya aylar adet duzensizliginiz oldumu???yada gecikme gibi falan..

merhaba arkadaşım galiba aynı şeyleri yaşıyoruz.benimde adetim hala olmadı.bazen içime bi umut geliyo acaba birisi tutundumu diye...amaaaannnnn işte saçma ama aklıma geliyorrr.Rabbim yardımcımız olsun.bencede bu hormon ilaçlarıyla ilgili bi sorun

merhaba arkadaşım galiba aynı şeyleri yaşıyoruz.benimde adetim hala olmadı.bazen içime bi umut geliyo acaba birisi tutundumu diye...amaaaannnnn işte saçma ama aklıma geliyorrr.Rabbim yardımcımız olsun.bencede bu hormon ilaçlarıyla ilgili bi sorun

evet canim bencede..senin kac gun gecti???

evet canim bencede..senin kac gun gecti???

bugün 3 gün geçti canım yaaa.. ama ben umutlanıcam diye çok korkuyorum,yine kendimi kaptırıp gidicem diye. çünki mide bulantım var çok az, ama üşütmeden bunlar eminim.senin kaç gün geçti

merhaba kıslar
ben ohss oldugumdan dolayı transferım ıptal edıldı dondurdular
çatlatma ıgnemı olalı 10 gun oldu ben şimdi ne zaman adet olurum
benım gıbı olan varmı

slm kızlar galiba adet gecikmesi ilaçlardan oluyor çünkü benim günümde 6 gün geçti pazartesiye kadar bekliyecegim bir degişiklik olmasa doktora gidecem

kızlar 10. gün negatif sonucu aldım. yani perşembe. normal test günüm cumartesi idi. değer 0,1 olduğu için tekrar test yaptırmadım yükselmez bu değer diye.adetimden hala bi haber yok. hiç gelecek gibi de değil. sadece kasık ağrım batmalarım var.bebekten geçtim zaten. hiç umutlu değilim. benzer bir durum yaşayan oldu mu? adetimin gelmemesi beni iyice gerdi. Adetimi istiyorummmm

X