bu ağrıların sebebi ne???

zuzu83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2008
115
0
Selam arkadaşlar ben yaklaşık 3 haftadır vajinamdan ağrı çekiyorum. Derstte sandalyeden kalkıp tahtaya yöneleyim diyorum hemen ağrı başlıyor. Acaba bunun sebebi rahmimin büyüyor olması mı? İltihap diye düşündüm ancak idrarda yanma filan yok ya da akıntı yok. Böyle ağrı çekenler var mı??? Etrafımdaki doğum yapmışlara sordum normal dediler ve dr umu aramadım herkeste oluyor diye. Doğru mu yaptım bilmem.

canım bendede oluyor.özellikle yataktan kalkarken oluyor.bu ağrılar normal çünkü rahim gitgide büyüyor ve kemikler açılıyor.her hamilede hemen hemen oluyor bu tür ağrılar korkulacak birşeyy yok canım.

bundan bir ay öncesine kadar bendede oluyordu yürürken ve oturduğum yerden kalkarken batma sancı şeklinde canımı acıtıyordu doktoruma sordum öncelikle susuzluktan dedi sonrada kendini yoruyorsun bol bol dinleniceksin dedi bir aydır içtiğim suyu artırdım ve fırsat buldukça dinleniyorum allah şükür ağrılar geçti bence doktoruna bir sor canım normalmi değilmi

bende de oluyor arada canım ya
normaldir herhalde
bıçak saplıyorlarmış gibi falan
dr bıçak saplanıyormuş gibi sızlamalar duyman normal ama geçici olması lazım
süreklilik taşıyorsa beni ararsın demişti

Canım ben de sürekli oluyor bazen adım atamaz duruma geliyorum. Karnımdan rahime doğru aşağıya bir güç çekiyor sanki. Ama rahmimin içi ağrımıyor dışı ağrıyor. Ne bu anlamadım gitti. 2 hafta sonra dr a gidicem ona sorayım.

bence erkenden sor seni rahatsiz eden bi agri ise bu mutlaka sor belki onemli bisi vardir bi de bol bol dinlenmelisin

Tamam canım yarın sorayım bu beni çok rahatsız ediyor ağrıdan daha dün ağladım. Eşim de elimden ne gelebilir diye üzülüyor zaten ben ağlayınca. Dinlenince zaten ağrı çok olmuyor ama şimdi 20 dk pc önünde oturayım kalkınca hemen bir ağrı saplanıyor. Bu normal diyolar ama bu acıyı herkes mi çekiyor?

belki streslisindir esine soyle biraz masaj yapsin bel karin ve kasiklarina canim seni rahatlatacaktir usutmus de olabilirsin sicak havlu koymayi dene masajdan sonra
insallah gecer.

kızlar benim doktorum kasık ağrısı hissettiğinde hemen yaptığın işi bırakıp dinleneceksin uznacaksın dedi bu ağrıların ciddiye alınması gerekiyormuş bende de çok oluyor ağrılar ama münkün olduğunca dinlenmeye çalışıyorum ağrım varken bilgisayar çantasını bile taşımıyorum

kızlar benim doktorum kasık ağrısı hissettiğinde hemen yaptığın işi bırakıp dinleneceksin uznacaksın dedi bu ağrıların ciddiye alınması gerekiyormuş bende de çok oluyor ağrılar ama münkün olduğunca dinlenmeye çalışıyorum ağrım varken bilgisayar çantasını bile taşımıyorum

nesliyasmin merhaba.merak ediyorum bende de aynı problem var.kasık fıtığıyla hamilelik nasıl geçti lütfen bana cevap yazarmısın?bende de kasık fıtığı var ve hamile kalmak istiyorum ne yapacağımı şaşırdım..

aynı acı bendede var ve her geçen gün dahada çoğalıyor. oturup kalkarken, uzanıp kalkarken veya uyku sırasında sağa sola dönerken hep aynı ağrı maalesef var. doğuma kadarda artarak sürecek gibi görünüyor

X