Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Üst üste boyadığım saçlarım yandı

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
rica ederim canım sürdükten sonra süper yumuşak oluo dimi saçlar da çok kolay yıkanıo ..
iyi yapmışsın cnaım kolay gelsin :):)

kesinlikle ya şuan saçlarımda yanık olduğu elleyince bile zor anlaşılıo :) yumuşacık oldu sürekli elim saçımda okşuyorum resmen :KK70: birazdan düzleştiricem bi güzel ohh be keyfim yerine geldi :KK70: yrn da loreal in absolut repair serisinin sampuan ve maskesini alıcam.. zaten yaktırırken dünyanın parasını harcadım düzeltirken en azından içim sızlamaz:)

evet canım öyle oluo insan sureklı saçlarıyla oynuo :):) bide düzleştirmede kısa sürüyo böylece..
canım sen bi dene sonrada burda yazarsan nasıl sonuc aldıgnı bende alabılırım olur mu :)

tamam cnm yrn alıcam ben 1 hafta 10 güne az çok belli eder kendini haberdar ederim ben seni burdan.. umarım iyi gelir de hepimizin çözümü bu olur..

iştahım kabardı yarın hemen aktara ordanda eczaneye gidicem gelişmeleri bildiririm

bugün de turplu su günümdü benim.. gün aşırı sırayla bi turplu su yapıcam bi badem y.+ hint y. + bephanthene+bemıx+evigen karışı.. saçlarım artık daha rahat şekil alıo.. yanık yerler banyodan çıkınca bile böle sert tiftik gibi bişey olurdu o durumunda bi düzelme var sanki.. ayrıca loreal professional in absolu repair serisinden bakım maskesini aldım dün.. bugün uyguladım saçlarıma haftasonu da şampuanını alıcam inş.. yakında onunla iligil fayda görüp görmediğimde netleşir sanırım..

X