Şampuan ve Saç Kremleri Loreal Elseve Arı sütü serisini deneyen var mı acaba ?

E

EU1

Ziyaretçi
loreal elseve yeni arı sütü serisini cıkarmıs kullanmak istiorm kullanan varsa fikrini yazarsa cok sevinirimkaydirigubbakcemile5

Ben bu ürünün hem gece hem gündüz bakım ürünün aldım .Özellkle saçlarımdaki kuruma için almıştım .Hiç beğenmedim , saçımı didik didik yaptı .Nasıl nem verdiğini anlıyamadım , tam tersi saçları mat ve yün yumağı gibi yapıyor.

bugun ben accaktım o konuyou ya benden cok yasıcaksın :1hug:arkadasım kullanıyo cok memnun sacları kendıne gelmış ben sampuanım bıtınce hemen alıcam

ya evet bende gördüm reklamını.alıp denemk istiyorum.saçlarım boyadan çatır çatır kopuyo ve inanılmaz kuru.sinir oluyorum artık saçalrımaaaa....

Ben bu ürünün hem gece hem gündüz bakım ürünün aldım .Özellkle saçlarımdaki kuruma için almıştım .Hiç beğenmedim , saçımı didik didik yaptı .Nasıl nem verdiğini anlıyamadım , tam tersi saçları mat ve yün yumağı gibi yapıyor.

aynen canım yaa ben de gece bakımı ve şampuanını aldım.şampuanı cok fasa fiso,gece bakımı da saçlarımı sanki un dökülmüş gibi cok garip yaptı.
ilk defa elsevenin bi ürünü hakkında bu kadar olumsuzluk yaşadım.

benim bir arkadaşım önerdi ve inanılmaz memnun olduğunu söyledi. ben de loreal elseve kullanıyorum zaten ama bi de bu yeni çıkanını denicem. pişman olcağımı sanmıyorum

ramazan bayramından bu yana elseve ari sütlü sampuan kullanıyorum
oldukca memnunum
gliss ile değiş tokuş kullanıyorum
cunku şampuan ne kadar iyi olursa olsun uzun süre aynı ürünü kullanmak sacta ilk zamanlardaki etkiyi yaratmiyor
gozlemlerim bu yonde
ayrıca bal kokusundan nefret ederdim ama bunun kokusu bile bi ayrı cezbediyor beni :içelim:

bende kullanıyorum saç rengim açıldıktan sonra bioblasla sert olamaya başlamıştı
bunu aldımki yumuşak olsun diye
yinede saç kremi kullanmam gerekiyo
güzel şampuan

ben saç kremi kullanamıyorum ya :bbo:
çok dökülüyo sacım o zaman :çok üzgünüm:

Şampuanım bitince bende almayı düşünüyom bundan:icecream:
Bu arada Loreal in yeni boyasında amonyak yokmuş bu bitkisel olduğu anlamına mı geliyor birde onu denesem diyorum:nazar:

Son düzenleme:
benim saçlarım kurudur boyadan dolayı kremsiz şampuan kullanamazdım
bu ürünü kullandıktan sonra çok memmun kaldım inanın saçlarımı yumuşacık yapıyor kreme bile gerek kalmıyor her saç farklı olurmu bilmem ama benimki çok iyi durumdahihoyyyt

ramazan bayramından bu yana elseve ari sütlü sampuan kullanıyorum
oldukca memnunum
gliss ile değiş tokuş kullanıyorum
cunku şampuan ne kadar iyi olursa olsun uzun süre aynı ürünü kullanmak sacta ilk zamanlardaki etkiyi yaratmiyor
gozlemlerim bu yonde
ayrıca bal kokusundan nefret ederdim ama bunun kokusu bile bi ayrı cezbediyor beni :içelim:

canım sampuan değiştirmek ıyı bır sey değil. senin için en ıyı sampuanı bulduktan sonra mumkunse yıllarca aynı sampuanı kullanmak gerekliymiş. saçlı derıyı surekli farklı urunlerle yormak ıyı değilmiş. o yuzden ya gliss yada elseve kullanmanı onerırım.senin dedigin diş macunu için geçerli ama. diş macunlarını sık sık değiştirmek gerekliymiş.

canım sampuan değiştirmek ıyı bır sey değil. senin için en ıyı sampuanı bulduktan sonra mumkunse yıllarca aynı sampuanı kullanmak gerekliymiş. saçlı derıyı surekli farklı urunlerle yormak ıyı değilmiş. o yuzden ya gliss yada elseve kullanmanı onerırım.senin dedigin diş macunu için geçerli ama. diş macunlarını sık sık değiştirmek gerekliymiş.

canım dinlediğim bir çok güzellik uzmanı ve kuaför kullanılan şampuanın 2 ayda 1 değişmesi gerektiğini söylüyor.. çünkü bir süre sonra aynı etkiyi malesef veremiyormuş aynı şampuan.. oyüzden 2 çeşit şampuanınız olsun biri bitince diğerine geçin diyor birçok uzman

canım şampuan konusunda benim gözlemim bu yönde
kesinlikle ilk kullanımlarda hasta oldugum ürünleri uzun vadede kullanınca ilk zamanki etkiyi vermiyor
ben çok sık şampuan değiştiririm
şu sıralar da dedigim gibi elseve - gliss değiş tokuş kullanıyorum
ve bu halinden oldukca memnunum saçlarımın Şeniz

canım dinlediğim bir çok güzellik uzmanı ve kuaför kullanılan şampuanın 2 ayda 1 değişmesi gerektiğini söylüyor.. çünkü bir süre sonra aynı etkiyi malesef veremiyormuş aynı şampuan.. oyüzden 2 çeşit şampuanınız olsun biri bitince diğerine geçin diyor birçok uzman

uzmanlar da tezimi doğruluyor demek, sevindirici :içelim:

canım teşekkürler. ama benım dinledigim bılır kışılerde surekli değişik bakımlarla sampuanlarla kremlerle maskelerle saçlı derınızı yormayın. deri her yenı urunde adapte surecı yaşıyor ve yoruluyor buda dökülmeler ve saçın yeterınce ıyı beslenememesine neden oluyor demişlerdi. banada mantıklı gelmişti çünkü ablam yıllardır aynı sampuanı kullanıyor ve saçları gayet duzgun. demek ki farklı duşunenlerde varmış bu konuda. keşke bu tur seylerınde matematık gıbı değişmez kuralları olsaydıda bızde bu kadar yanılgıya duşmeseydık bu konularda:)

ben saç kremi kullanamıyorum ya :bbo:
çok dökülüyo sacım o zaman :çok üzgünüm:

bebiş saçlarımı oryalle açtıkları için :mymeka:bende istemiyorum aslında krem haftada 1 saç maskesi yapıyodum oluyodu şimdi imkanı yok taranmıyo
okulda hocamıza bu soruyu yöneltmişlerdi ee saç kremi saçı çok döküyo
hocanın yanıtı aslında o saçlar zaten dökülmüş kremde yumuşattığı için bize öyle geliyomuş pehh:nazar:
valla farkınıda görebiliyoruz değilmi ama
aslında kremlerin formülasyonlarıda önemli dökme rolünde
yinede kullanmadan saçın iyiyse boşver kullanma hani belki arada bir gerekirse oda çok kurursa falan saç maskesi yapabilirsinyerimseniben

benim ilginç bi saçım var ya, ince telli ve çabuk kırılıyor, dipleri yağlı. uçları kuru ama saç kremine gerek yok . lorealin arı sütlüsü nasıl gelir ki?

bebiş saçlarımı oryalle açtıkları için :mymeka:bende istemiyorum aslında krem haftada 1 saç maskesi yapıyodum oluyodu şimdi imkanı yok taranmıyo
okulda hocamıza bu soruyu yöneltmişlerdi ee saç kremi saçı çok döküyo
hocanın yanıtı aslında o saçlar zaten dökülmüş kremde yumuşattığı için bize öyle geliyomuş pehh:nazar:
valla farkınıda görebiliyoruz değilmi ama
aslında kremlerin formülasyonlarıda önemli dökme rolünde
yinede kullanmadan saçın iyiyse boşver kullanma hani belki arada bir gerekirse oda çok kurursa falan saç maskesi yapabilirsinyerimseniben
krem hangisi olursa olsun dokuyo semihim
hikaye onlar hihoyyyt

benim ilginç bi saçım var ya, ince telli ve çabuk kırılıyor, dipleri yağlı. uçları kuru ama saç kremine gerek yok . lorealin arı sütlüsü nasıl gelir ki?
canım saç ucların yanmış olabilir mi?
kırıklarini aldirip elseve ile işe koyul :nazar:

valla boyalı saçlarımı yumuşacık ve hacimli yaplı.
saç derim kaşınmıyor ve de geç yağlanıyor.
şiddetle tavsiye edilir.
ben de gliss ile değişimli kullanıyorum,oil nutritive olanı ile .)))

X