Altın rengi saten boya var mı?

altın sarısı bir kagıt mesela:

index.php

Golden Natural Yarns on Metallic Gold Mylar : Designer Wallcoverings, Specialty Wallpaper for Home or Office

Arkadaşlar; kumtaşı güzel renk ama alçı sıvalı olan duvarlarda güzel görünüyor. Normal sıva duvarda pek hoş olmuyor. Bizim salonumuz alçı sıva çok güzel oldu. Antremiz normal sıvaydı orda çok tuhaf durdu beğenmedim. Bilginiz olsun. Boya renkleri alçı sıvada katalogdaki renkle aynı çıkıyor ama normal sıvada biraz daha farklı ton oluyor. Daha koyu gibi ve hayal kırıklığı olabiliyor. a.s

Arkadaşlar; kumtaşı güzel renk ama alçı sıvalı olan duvarlarda güzel görünüyor. Normal sıva duvarda pek hoş olmuyor. Bizim salonumuz alçı sıva çok güzel oldu. Antremiz normal sıvaydı orda çok tuhaf durdu beğenmedim. Bilginiz olsun. Boya renkleri alçı sıvada katalogdaki renkle aynı çıkıyor ama normal sıvada biraz daha farklı ton oluyor. Daha koyu gibi ve hayal kırıklığı olabiliyor. a.s

sağol canım, pek anlamam ama alçı sıva gibi bizimkisi galiba...

mrb arkadaşlar benimde kızımın odasının mobilyası lila rengi eflatun yani ne açık ne koyu sizce duvarı pembeye boyatsam nasıl olur perdesinin içinde lila ve acık pembe tonları var uyarmı sizce

evet ne açık ne koyu pembe düşünüyorum tam ikisinin ortası bir ton istıyorum bakalım inşlh güzel olur saol cnm ilgilendigin için ton çok önemli ya iyi ayarlamak gerekiyor inşlh istedigim gibi olur yaza dogru yaptırcam inşlh şimdiden renklere bakıyorum diger yerleri nasıl yaptırsam bilmiyorum kararsız kaldım bu kum rengide cok güzel ama ben daha açık tonları tercih ediyorum koyu renkler evde boguyo beni nedense açık renk olunca nefes alıyomusum gibi geliyor aslında kum rengi çokta koyu degilmiş ama duvarda nasıl durur kimbilir

Arkadaşım benim duvarlarım kese kağıdı rengi yani kum bejinden biraz daha açoık bi renk zaten rengi boyacı sen beğenene kadar ayarlıyor.benim mobilyalarım venge ve krem koltuklarım da kahverengi ve altın rengi. Duvarlarlada gayet uyumlu ve hoş duruyor istersen düşünebilirsin.Kolay gelsin.

kum rengine karar veremedim ama altın sarısı rengini düşünüyorum salon ve yatak odası için yatak odası halıları bordolu kremli perde fonlarımda bordo yanı kırmızıya yakın tülün içindede biraz bordoluk var duvarlarını altın sarısı yani dore rengine karar verdim salondada krem rengi koltuklar var perdenin içindede altın rengi var boncuklarıda dore rengi acaba salonada dore rengi boya yaptırsan güzel olurmu bi fikriniz varmı aslında cocuk odaları hariç evin heryerine dore yani altın rengi yaptırıyım diorum ama nasıl olur acaba kullanan ve memnun olan arkadaşlar bilgi verebilirmi

kum rengine karar veremedim ama altın sarısı rengini düşünüyorum salon ve yatak odası için yatak odası halıları bordolu kremli perde fonlarımda bordo yanı kırmızıya yakın tülün içindede biraz bordoluk var duvarlarını altın sarısı yani dore rengine karar verdim salondada krem rengi koltuklar var perdenin içindede altın rengi var boncuklarıda dore rengi acaba salonada dore rengi boya yaptırsan güzel olurmu bi fikriniz varmı aslında cocuk odaları hariç evin heryerine dore yani altın rengi yaptırıyım diorum ama nasıl olur acaba kullanan ve memnun olan arkadaşlar bilgi verebilirmi

işte ben de öyle düşünüyorum....bakalım artık....

evet bakalım inşlh istedigimiz gibi olur rengi tutturabilirlermi bide o var hayırlısı bakalım rengi bulmak önemli biraz zor bir renk inşlh buluruz

kızlar ben buraya resim nasıl koyabilirim alacagım koltugun ve tüllerin resmini çektim hangi koltugu alırsam dore rengi duvara ve tüllerime yakışır size fikir sorcaktım resimleri cektım ama buraya koyamadım nasıl koyabilirim resim yardımcı olurmusunuz

merhaba ;

yenilikleri seven biri oalrak bir fikir vermek istedim..

o.odamı ve yatak odamı bu boya ile yaptırdım... beyaz olarak satılıyor içine istediğiniz boyayı karıştırıp istediğiniz rengi elde edebiliyorsunuz ..rulo fırça ile şekil veriliyor.. sanırım sedef boya deniyor.. bir de ekstradan sim atıcaktık ama boyanın özelliğini yok eder diye cesaret edemedik..badana zamanı geldiğinde simi,boyanın içine karıştırmayı düşünüyorum hihoyyyt

2 odam da kum beji..çok güzel bir renk tavsiye ediyorum...

53780577by8.jpg
w459.png
[/IMG]

ImageShack® - Image Hosting
bu sayfaya gir, gözat de resmini bul, aç, host it'i tıkla..bitince +show advance linking yazan yeri tıkla
böyle bir link çıkacak....kk da cevap yazdığımız yerin üstünde küçük karelerdeki dağ resmini tıkla açılan yerdeki yere çıkan linki yapıştır....ama iki kere http yazmasın....çünkü dağresmini tıklayınca otomatik çıkıyor, senin kopyanda da var, birini sil.....karmaşık görünüyor ama değil...yapamazsan sık sorulan sorularda nasıl resim ekleyebilirim de, ayrıntılı anlatımı var...

merhaba ;

yenilikleri seven biri oalrak bir fikir vermek istedim..

o.odamı ve yatak odamı bu boya ile yaptırdım... beyaz olarak satılıyor içine istediğiniz boyayı karıştırıp istediğiniz rengi elde edebiliyorsunuz ..rulo fırça ile şekil veriliyor.. sanırım sedef boya deniyor.. bir de ekstradan sim atıcaktık ama boyanın özelliğini yok eder diye cesaret edemedik..badana zamanı geldiğinde simi,boyanın içine karıştırmayı düşünüyorum hihoyyyt

2 odam da kum beji..çok güzel bir renk tavsiye ediyorum...

53780577by8.jpg
w459.png
[/IMG]

teşekkür ederim, şekil vermeyi mi sağlıyor? parlaklık mı veriyor...ayrıca hangi marka acaba?

cnm dedigin gibi yaptım ama olmadı dag resmi grafik ekle butonu dogru degilimi grafik ekle butonundanmı ekleniyo resim birde link ekle butonu ve alıntı yap butonu var nazariks sen nasıl ekledin resmi anlatabilirmisin lütfen

X