Altın rengi saten boya var mı?

boyutunu resize image? 100x75 (avatar) 150x112 (thumbnail) 320x240 (for websites and email) 640x480 (for message boards) 800x600 (15-inch monitor) 1024x768 (17-inch monitor) 1280x1024 (19-inch monitor) 1600x1200 (21-inch monitor) optimize without resizing yazan yerden ayarladım.....
koltuk1rl2vx9.jpg

Son düzenleme:
79537959tp4.jpg
arkadaşlar bu iki koltuktan sizce bu perdeye ve dore rengi duvara hangisi uyar resimler olmadı ama bu kadar yapabildim perdenin rengi az daha acık sizce acık koltuklar la cokmu acık olur koyu koltuk kahve rengi resimdekinden az daha koyu rengi var ben koyu koltugu almayı düşünüyorum ama sizinde fikrinizi almak istedim

diger koltuk çamasır suyu nikli arkadaşın düzlettigi resimdeki koltuk sizce hangisi hoş ama renklerin tonu tam olmamış resimde farklı biraz perdeler biraz daha açık duvarlar açık dore olcak perdeler acık renk koltuklar koyu renkmi olsa diorum koltuklarda açık renk olursa sizce göze çokmu batar

canım fotoğraflar ve msjlar dağınık olduğu için ve renklerde tam çıkmadığı için fazla birşey anlamadım ama bence benim düzeltttiğim koltuk en iyisi....ayrıca dore rengi duvardan vazgeçme, ben de öyle yaptırmayı düşünüyorum..peki dore rengi duvar için nasıl bir boya düşünüyorsun ve boya markası buldun mu?

boya markası bulmadım henüz ama su bazlı saten boya düşünüyorum cnm ama dore rengini bulabilirmiyim onu bilmıyorum bakalım boya zamanı gelince daha iyi araştırcam bende o koltugu begendim ama rengi cok açık krem rengi perdelerde acık renk krem ve altın sarısı var içinde 2ci koltuk kahve rengi resimde mor gibi çıkmış bazı arkadaşlarımda o koltuk daha iyi dedi aklım karıştı aslında bende krem rengini begendim ama duvarlar perdeler hep açık renk koltugu koyu renk alırsam belki daha güzel görünür die düşündüm yinede tam karar vermedim

boya markası bulmadım henüz ama su bazlı saten boya düşünüyorum cnm ama dore rengini bulabilirmiyim onu bilmıyorum bakalım boya zamanı gelince daha iyi araştırcam bende o koltugu begendim ama rengi cok açık krem rengi perdelerde acık renk krem ve altın sarısı var içinde 2ci koltuk kahve rengi resimde mor gibi çıkmış bazı arkadaşlarımda o koltuk daha iyi dedi aklım karıştı aslında bende krem rengini begendim ama duvarlar perdeler hep açık renk koltugu koyu renk alırsam belki daha güzel görünür die düşündüm yinede tam karar vermedim

ben de resimde pembe eflatun arası birşey gördüm o yüzden krem daha iyi dedim...benim koltuklar koyu kahve, perde krem ve altın sarısı, duvarları da dore düşünüyorum, sende koyu kahve alabilirsin bence

evet cnm koyu kahvede karar kıldım perdelerimiz aynıymış ozaman :) duvarlarıda dore yapınca çok hoş olacak yemek takımın nasıl peki ben yemek takımınıda ya krem rengi yada koltukların renginden düşünüyorum sandalyelerini yani krem rengi olan koltugun renginden düşünüyorum yada kahve olan koltugun rengindenmi alsam onlarıda katologda görmüştüm koyu renk koltukların yanına acık renk yemek takımı yapmışlar cok hoştu yada hepsi takımmı olsa senınkıler nasıl

evet cnm koyu kahvede karar kıldım perdelerimiz aynıymış ozaman :) duvarlarıda dore yapınca çok hoş olacak yemek takımın nasıl peki ben yemek takımınıda ya krem rengi yada koltukların renginden düşünüyorum sandalyelerini yani krem rengi olan koltugun renginden düşünüyorum yada kahve olan koltugun rengindenmi alsam onlarıda katologda görmüştüm koyu renk koltukların yanına acık renk yemek takımı yapmışlar cok hoştu yada hepsi takımmı olsa senınkıler nasıl

benim yemek takımım açık renk, hem hoş duruyor hem de çok tozu belli etmiyor...

grnt0009uu3.jpg
cnm mrb koyu kahve koltuklara bu yemek odasını begendim sence nasıl fikrini almak istedim bir tane daha begendim onuda eklıcem şimdi

grnt0010is3.jpg
buda koltukların kendi yemek takımı cnm yardımcı olurmusun bana açık renk olan nasıl olur acaba dore rengi duvara hangisi uyar sence

ben mutfak için düşünüyorum cnm köşelik var mutfakta yeşil rengi güzel bir yeşil biraz koyu mutfak duvarınıda dore rengi yaptırmayı düşünüyorum masa örtüsü yeşil ve pembe tüllerinide pembe düşündüm ama koyu degil açık bir pembe düşünüyorum şimdiki duvar rengi yeşil perdelerde yeşil köşelikte yeşil sıkıldım biraz ton farkları var yeşilerin aslında fena degil ama ben sıkıldım

X