Maske Tarifleri Yourt maskesi mkemmel bir doal iksir

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
hassas cildi olanlar daha dikkatli olsunlar, bende kötü etki yaptı...fısır fısır kızardım...:KK43:

ben çok memnun kaldım ama baştanda denedim her ciltte aynı sonuç olurmu bilmiyorum diye cnm geçmiş olsun

hassas cildi olanlar daha dikkatli olsunlar, bende kötü etki yaptı...fısır fısır kızardım...:KK43:

yoğurdun kızarıklık yapıcağını sanmam.eğer limon yada tuz koyduysan o yapmıştır.sade yoğurdu dene bide.ama yoğurt gerçekten güzel bi temizliyici.yazın yapıyoduk bizde bunu yazlıkta.nerdeyse güneşten kaararan yüzümüzü bile açıcaktı çok sık kullansaydık

yoğurt ve limon karışımı kullandım geçen gün burun bölgem soyuldu limondan mıdır acaba?

arkadaşlar lütfen yardım edin tek umudum sizsiniz benim kaşlarımda ve iki kaşımın arasında (yani deride)kepeklenme oluyor şu anda kırmızı ve sert beni her gören alnına ne oldu diyor. vazelin, bepanten, bebe yağı, nemlendirici,kuru ciltler için exipial kullandım hiç faydası olmadı ne yapabilirim?

canım ya geçmiş olsun kusura bakma hiç bir bilgim yok inşallah sana faydalı olacak bir arkadaş vardır

canim ya bence bi sure bisey kullanma belkide bebe yagi bephanten vazelin vs.bunlari karistirdigin ici n gecmiyodur.bikac gun bisey surme daha sonrada normal bi nemlendirici sur insallah gecer fazla uzerine dusme eminim sen oylede guzelsindir takma kafana

arkadaşlar lütfen yardım edin tek umudum sizsiniz benim kaşlarımda ve iki kaşımın arasında (yani deride)kepeklenme oluyor şu anda kırmızı ve sert beni her gören alnına ne oldu diyor. vazelin, bepanten, bebe yağı, nemlendirici,kuru ciltler için exipial kullandım hiç faydası olmadı ne yapabilirim?

yani pütürleniyo derin öylemi.buna nemlendirici iyi gelmiyosa şu bitkisel yağlardan kullanabilirsin onlar direk yağ olduğu için krem şeklinde olmadığı için belki iyi gelir.hani şu kaysı yağı gül yağı papatya yağı falan oluyo ya onlardan.ama hangisini tavisye edebilirim bilemiyorum bazısı var kurutur ama belki nemlendirici olarak yasemin yağını kullanabilirsin bi araştır istersen

bak gül yağnda yumuşatıcı özellik varmış yasemin yağındada hücre yeniliyici özellik varmış kuru ciltler için tavsiye edilirmiş.seninde o bölgen kuru olduğuna göre kullanabilirsin heralde

Son düzenleyen: Moderatör:
ben de yapıyorum bunu ortaokuldan beriii ::))
çok basitt ama süper etkiliiiii..:))

bende devamlı kullanıyorum yoğurt limon ve tuz
bazen yoğurt ve bal karıstıyorum
cok faydasını gördüm

Benim de yüzüm bu mevsimde kötü oLuyo burun aLtım ağız çevrem pütür pütür oLuyo soyuLuyo gibi,buna ne iyi geLir biLmiyorum :tomato: Bi arkadaşım ciLdin kurudur beLki dio ama yağLı asLında ama acaba sdce o böge mi kuru?? siviLce probLemim yok.. Yoğurdu denemek isterim ama ciLdim çok hassas farkLı reaksiyonLar gösterebiLiyo oyüzden çekiniyorum denemeyede :çok üzgünüm:

denemen lazım cnm bir kere benim bu konuda bilgim yok bilgisi olan cevap yaza bilir ama zararı olacağını sanmam sonuçta yoğur bu

kızLar ben denedim bu akşam bu yoğurdu tırsa tırsa :) ama denemek zorunda idim.. dediğim gibi ciLdim acayip hassas farkLı reaksiyon gösteriyo herşeye :KK43: evet denemdim yoğurdu yıkadım ve suratım kıpkırmızı oLdu yer yer pürüz pürüz,iğrenç gözüktüm ve korktum :KK43: ama biras sora geçti onLar ve şuan kendimi pek iyi hissediyorum güzeLLik abidesi gibiyimm sositososito

kızLar ben denedim bu akşam bu yoğurdu tırsa tırsa :) ama denemek zorunda idim.. dediğim gibi ciLdim acayip hassas farkLı reaksiyon gösteriyo herşeye :KK43: evet denemdim yoğurdu yıkadım ve suratım kıpkırmızı oLdu yer yer pürüz pürüz,iğrenç gözüktüm ve korktum :KK43: ama biras sora geçti onLar ve şuan kendimi pek iyi hissediyorum güzeLLik abidesi gibiyimm sositososito

melikecim o kızarıklık bi 10 dakikalık bişey çok hafifte kaşıntı oluyor ben akşamları yaparım güzelce yıkar ve havluya dahi silmem yüzümü kendi kendine kurur sabah kalktığımda pürüzsüs olur cildim faydasını gördüğüme sevindim cnm

ben de arada bi bal + yoğurt maskesi uygularım gerçekten güzel yapıyo cildi.. benim de çok yğun sivilce problemim vardı ama o zmnlar bilmiodum bu uygulamayı, ilaç kullanıp geçirdim sivilceleri. ama tv de annem görmüş bi adam sivilcelerinden aynen ballı yoğurt maskesiyle kurtulduğunu anlatmış bence düzenli uygulanırsa faydalı olur neticede hem yoğurt hem de bal bakteri öldürücü etkiye sahip maddeler

canım ya bilgi için tşkler ama birşey sormak istiyorum bende yapmak istiyorum bu karışımı ancak neyi ne kadar karıştırıp yapmam gerekli?? bilgi verebilirsen sevinirim , methini çok duyuyorum maskenin a.s

yaw bide yoğurdun yağlı veya yağsız olması farkediyomu kızlarr acep :uhm::roflol:

yağlı yağsız olması farketmez cnm
yanlız ben bal koymuyorum sade yoğurt sürerim

yoğurt maskesini ben dönüşümlü yaparım. bazan balla yoğurt bazanda karbonat ile yoğurt karıştırırım. cildimi nemlendiriyor. karbonatla uyguladığınızda ise beyazlama sağlıyor. tecrübe ile sabittir. Allah hepinizin güzelliğini artırsın kızlar.

X