Maske Tarifleri Yourt maskesi mkemmel bir doal iksir

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
kizlar bende su an yogurtluyum limon olmadigi icin kabartma tozu koydum yanmalar var bende siyah nokta beyaz akne leke ne ararsan var tarifler donusumlu kullanacagim izine kadar cillop gibi olacagim bide 7-8 kilo verebilirsem hazirana kadar oh deymeyin keyfime

yoğurt maskesi yaptm şuan ve yoğurtlu yoğurtlu size yazıyorum :)hafif yanma var cildimde hadi bakalım hayırlsıı :)

yoğurdu ben de yüzüme sürüyorum. harika oluyor, cildimin yogunluğu da gidiyor. yumuşacık oluyor... ben de herkese tavsiye ederim. sadece sonrasında duruladıktan sonraki yoğurt kokusunu sevmiyorum. o da sonradan yokoluyor...

arkadaşlar bende yoğurdun içine kaonat koyup yüzüme sürdüm pürüzsüz oldu cildim.
acaba kabartma tozu yerine karbonat kullansak diyorum ben denedim umarım yanlış bişey yağmamışımdır :)

Yoğurt ve limon haftada bir kere yapıyorumm ne sivilce nede siyah noktta var ve bebeksi bi ciltt tavsiye ederimm:KK66:

ben 1 yemek kaşığı yoğurt bi yemek kaşığıda limon koyuyorum sürüp 15-20 dk bekliorum yüzüm pırıl pırıl oluyo.=)

bende katildim araniza kizlarrrrrrr su an yogurtlu bir sekilde beklemedeyim 15 dakika sonra yikayacagim umarim ise yarar :)

kızlar ben anlamadım.kusura bakmayınm biri açıklarsa sevinirim.
yoğurt nasıl olcak şu aldığımız taze yoğurtmu?yoksa kese yoğurdumu??
ne miktarda koycaz yoğurdu limonu?

kızlar ben anlamadım.kusura bakmayınm biri açıklarsa sevinirim.
yoğurt nasıl olcak şu aldığımız taze yoğurtmu?yoksa kese yoğurdumu??
ne miktarda koycaz yoğurdu limonu?

aslında kese yogurdu daha iyi olur gibi geldi suyu da gitmiş olur özü kullanılır

canlarım yoğurt suyu da çok faydalıymış,içinde çok fazla vitamin varmış,süzüldüğü taktirde vitaminlerin çoğu gidiyomuş haberiniz olsun bence suyunu da ihmal etmeyin siz,normalini kullanın derim

yoğurdu ben de yüzüme sürüyorum. harika oluyor, cildimin yogunluğu da gidiyor. yumuşacık oluyor... ben de herkese tavsiye ederim. sadece sonrasında duruladıktan sonraki yoğurt kokusunu sevmiyorum. o da sonradan yokoluyor...

canım benmi çok takıntılıyım dedim ama yok sendede olmuş bende yapıyorum bu maskeyi
yoğurt yüzümdeyken bir sorun yok ama yıkadıktan sonra kokusu beni mahvediyo
bu yüzden uyumaya yakın yapıyorum.yıkadıktan sonra hemen yatıyorum kokuyu hissetmeyeyim diyekaydirigubbakcemile3

evet ya yğrurt harika ama kokusu bayıyo insanı en iyisi gece yatmadan yapmak

kesinlikle faydası oluyor
ilk yaptığımda yüzümü yakmıştı korkmustum kızarmıstı
ama daha sonra çok güzel yaptı cildimi
tavsiye ederim kızlar:)

kızlar gerçekten yoğurt çok güzel yapıyor. ama ben yoğurdu balla karıştırıp sürüyorum yüzüme. çok mükemmel oluyo. sivilceleri geçiriyo izleri azaltıyo. annem de televizyondan duymuş. daha önce verildi mi bilmiyorum ama.. benim tavsiyem asitli şeyleri sürmeyin suratınıza. limon, sirke vs. ben bi kere limonlu maske yapmıştım önce bi denedm yanağımda. felaket yaktı ve aşırı kızardı.. sonuçta zararlı ucuz kurtuldum.. denemeyin sakın.. yoğurt ve balın hiçbir zararı yok, cildin hafif kızarmasının da normal olduğunu düşünüyorum sonuçta kan dolaşımı hızlanıyor..ama bende kızarıklık yapmadı yoğurt..yukarıda birkaç arkadaşımız yazmış da onun için sölüyorum.. yoğurt-bal karışımını deneyin derim ben çok faydasını gördüm..

bende yapıyorum yoğurt maskesini arada sırada inanın anında farkediyo yüzünüzden. artıok haftada bir uygulayacağm

Bende bugun yaptım arkadaşlar ... sadece yogurt sürdüm :) sonuc yumusacık bi cilt .... sürekli yapıcam sonucları yazarim :))

Peki bu yoğurdu haftada kaç kez sürüyosunuz? hergün sürersek olurmu?

X