Annem bugün 17. kez öldü :(

sel

🦁🧚‍♀️
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2008
9.980
1.381
Bu gün annem 17. kez öldü.
02.11.1992 günlerden ne bilmiyorum. :çok üzgünüm:
minik bir bebek girdi hayatımıza ama kocaman bi boşlu yarattı annem evimizde.
sorgulamayı bile beceremedim o yaşımda. öldü denildi neden diye ağlayamadım, oyuna sevdalıydm çünkü. hatırlayabildiğim kadarını anlatayım size ben en iyisi:

annem doğum yapalı 2 gün olmuşdu ve karnı hala şişdi anlayamadık evde öyle dolaştı durdu. inmeyince ikinci gün sağlık ocağına ordan diğer ilçedeki hastaneye ordan adapazarındaki hastaneye ordan da istanbula giderken annem yolda yanında ambulansın içinde olan teyzeme diyor çocuklarım sana emanet diye. hastaneye ulaşır ulaşmaz ambulansdan inerken vermiş annem son nefesini. işte o zaman demiş doktor bu mesleğin en zor yanı diye.

biz herşeyden habersiz ananem başımızda uyutulmaya çalışıyorduk 16 yıl önce bu gece. ananem hansel ve garateli anlatarak uyutmuştu bizi. sabah kalktığımda evde anlam veremediğim bi kalabalık, ananem ağlıyor bide teyzem var ayaklarıma ağlaya ağlaya çorap giydirmeye çalışırken hatırlıyorum. herkesin gözü acıyarak bakıyor bana:çok üzgünüm:. sonra komşunun biri başsağlığı diledi işte o zaman anladım senağlama annem ölmüştü evet hastanelerde koşuşturan annem ölmüştü. sonra garip bi kalabalık. anlatmak istemiyorum galiba up uzun yatırdılar annemi ananemin evinin ortasına karnı hala şişti babm mı? hatıramıyorum. annemin selasını bile dinledim ben. dedem dayım babam ben ananem evin bahçesinde öylece kalakaldık.

evet tam 17. kez annem bidaha öldü bugün, bende...senağlama

şimdi kocamanım acım daha büyük daha derin. dedim ya oyuna sevdalı bir kız çocuğuydum o zaman. şimdi daha iyi anlıyorum annemin yokluğunu, zaman zaman öyle derinden hissettiriyor ki yokluğunu meleğimsenağlama
evlenmek üzere olan bi genç kızım diyorum ki kendi kendime ben anne olunca çocuklarımı bırakıp gitmicem hiç bir yere...senağlama

anne kaybetmenin acısını çok iyi bilirim... aynı duyguları yaşıyorum sizinle. üstüne birde baba acısı ekleniyor ben de... unutulmuyor. o acı hep var ,kalbimde .... başınız sağolsun...Allah rahmet eylesin....

ağladım sımdı hungur hungur.. anne olunca daha bı anlamı artıyor.. allahım nur iinde yatırsın.. basın sagolsun..

başın sağolsun canım.çok etkilendim gözyalarıma engel olamadım.hepimiz bir gün bu acıyı yaşıycaz ama sırayla degil bilemiyoruz nezaman .allah sabır versin.

başınız sağolsun.. tek tesellimiz o ki,Ötelerde sevdiklerimizle olmayı, Cennetinde nasip etsin Allah ım..

özellikle okumak istemedim biliyordum başlığı görünce ağlayacağımı...ama sana destek olmak için girdim, en azından bir iki cümle yazarım diye.....şimdi ağlıyorum ve galiba pcyi kapatacağım birazdan......çocukların gözlerinden o kadar farklı ki herşey......anneannem öldüğünde gece 3 te çalmıştı telefon, annem hıçkıra hıçkıra ağlamıştı....babam ağlama diyordu anneme, çocuklar duyacak....annem de "ama o benim annem" diyordu sürekli...abim uyanmamıştı ve bense uyanıp sadece annemi dinlemiştim.....hiç ağlayamamıştım bile....arkadaşım, tekrardan başın sağolsun......acını bizlerle paylaştın, anne yokluğunun yeri dolmaz....
ama sen de bugünü iyi geçirmeye bak biraz.....üzülüp eve falan kapanma....yaralarını çok deşme....

ne zordur anne acısı yaşamak..yaşamadım inşallah Allahta yaşatmasın..canım benim sabah sabah bogazım düğümlendi..Başın sağ olsun..

sabah sabah aglattin beni bitanem :KK43:(
melek annen insallah cennetin en özel kösesindedir bitanem

allah rahmet eylesin...diyecek söz bulamıyorum.........senağlamasenağlama

ALLAH sabır versin,başın sağolsun bir kez daha.. tesellisi yok bu acının.. Rabbim mekanını cennet etsin...

Bu gün annem 17. kez öldü.
02.11.1992 günlerden ne bilmiyorum. :çok üzgünüm:
minik bir bebek girdi hayatımıza ama kocaman bi boşlu yarattı annem evimizde.
sorgulamayı bile beceremedim o yaşımda. öldü denildi neden diye ağlayamadım, oyuna sevdalıydm çünkü. hatırlayabildiğim kadarını anlatayım size ben en iyisi:

annem doğum yapalı 2 gün olmuşdu ve karnı hala şişdi anlayamadık evde öyle dolaştı durdu. inmeyince ikinci gün sağlık ocağına ordan diğer ilçedeki hastaneye ordan adapazarındaki hastaneye ordan da istanbula giderken annem yolda yanında ambulansın içinde olan teyzeme diyor çocuklarım sana emanet diye. hastaneye ulaşır ulaşmaz ambulansdan inerken vermiş annem son nefesini. işte o zaman demiş doktor bu mesleğin en zor yanı diye.

biz herşeyden habersiz ananem başımızda uyutulmaya çalışıyorduk 16 yıl önce bu gece. ananem hansel ve garateli anlatarak uyutmuştu bizi. sabah kalktığımda evde anlam veremediğim bi kalabalık, ananem ağlıyor bide teyzem var ayaklarıma ağlaya ağlaya çorap giydirmeye çalışırken hatırlıyorum. herkesin gözü acıyarak bakıyor bana:çok üzgünüm:. sonra komşunun biri başsağlığı diledi işte o zaman anladım senağlama annem ölmüştü evet hastanelerde koşuşturan annem ölmüştü. sonra garip bi kalabalık. anlatmak istemiyorum galiba up uzun yatırdılar annemi ananemin evinin ortasına karnı hala şişti babm mı? hatıramıyorum. annemin selasını bile dinledim ben. dedem dayım babam ben ananem evin bahçesinde öylece kalakaldık.

evet tam 17. kez annem bidaha öldü bugün, bende...senağlama

şimdi kocamanım acım daha büyük daha derin. dedim ya oyuna sevdalı bir kız çocuğuydum o zaman. şimdi daha iyi anlıyorum annemin yokluğunu, zaman zaman öyle derinden hissettiriyor ki yokluğunu meleğimsenağlama
evlenmek üzere olan bi genç kızım diyorum ki kendi kendime ben anne olunca çocuklarımı bırakıp gitmicem hiç bir yere...senağlama

canım annenede seni bırakmak istemezdi eminim allahın takdiri hep mutlu olmanı diliyorum bundan sonraki hayatında

yine yutkunmak ta zorluk çekiyorum..ve söylenecek sözler e dilim dçnmüyor...

İçimi parçaladı yazın acını derinden paylaştın bizle, anne yoklugudur en cok hissedilen:çok üzgünüm:

sana sabırlar diliyorum arkadaşım içinde büyüttükçe büyüteceksin anneni ne diyim dualar et ona yapacagın en güzel şey bu ve onu anman:teselli:

basınsagolsun lafı cok dokunur biliyorum hiçbirzaman insan kabul edemez kaybettiklerini çünkü... mekanı cennet olsun diyorum:teselli:

şu an küçük oğluma sarılıp da ağlıyorum, rabbim hiçbir bebeği annesiz, anne sevgisiz komasın

mekanı cennet olsun annecinizin

Allah rahmet eylesin anneciğine o da istemezdi gitmeyi o da istemezdi yavrularından ayrılmayı ama takdir-i ilahi ecel gelince çaresi yok hepimiz birgün gideceğiz bu dünyadan

cok zor anlatılmaz yasanır bir acı allah kimseyi anne sevgisinden yoksun bırakmasın diyecek söz bulamıyor insan bişey gelip düğümleniyor boğazına canım benim allah seni olacak çocuklarına bağışlasın inşallah annenin de mekanını cennet eylesin

Annemi kaybedeli 7 ay oldu!! 56 yasinda vefat etti!!

Yine ben senden sansliyim degilmi?? Hic olmasa daha uzun süre anne diyebildim!!
Onun kanatlari altinda olabildim, dertlestim, canim yandiginda mutsuz oldugumda anneme kosabildim.....:çok üzgünüm:

Ama yinede unutamiyorum, yinede alisamiyorum, yinede özlüyorum neden benim annem diyorum!!!

Mekanlari cennet olsun, rabbim kimseyi annesiz birakmasin...:Saruboceq:

Annem vefat etti ben 32 yasindayken birden 6 yasinda bir cocuk gibi oldum, caresiz ortada kalmis gibi.....daha fazla yazmiyim cok kötü oldummm:çok üzgünüm:

X