Kullanılmayan bebek ve çocuk kıyafetleri

YAXGXMURCN

ALLAHIM KUZUM SANA EMANET
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2007
4.827
23
arkdaşlarım b.ozlemi sitesinin kurucusu arkdaşım şuanda yeni bir site kurmaya çalışıyor yardımla ilgili ama şuanda yapım aşamsında sizden isteğim kullandığınız temiz kıyafetleri bu arkdaşım adresini versem kargoyla gönderirmisiniz kargoyu alıcı ödeyecek ben yeğeniminkileri gönderiyorum yerlerine ulaşıyor herşey bilginize bir çocuğu sevindirmek ne güzel birşey olsa gerek özellikle İstanbul ve çevresi arkadaşlar..Kocaeli Bursa vs. haydi bir elde siz uzatın

arkdaşlarım b.ozlemi sitesinin kurucusu arkdaşım şuanda yeni bir site kurmaya çalışıyor yardımla ilgili ama şuanda yapım aşamsında sizden isteğim kullandığınız temiz kıyafetleri bu arkdaşım adresini versem kargoyla gönderirmisiniz kargoyu alıcı ödeyecek ben yeğeniminkileri gönderiyorum yerlerine ulaşıyor herşey bilginize bir çocuğu sevindirmek ne güzel birşey olsa gerek özellikle İstanbul ve çevresi arkadaşlar..Kocaeli Bursa vs. haydi bir elde siz uzatın

Konun hiç anlaşılır değil canım yaa.Tekrar tane tane anlatır mısın bize.

konu şu yardım maksatlı bir arkadaşım yeni bir site kuruyor şuan devlet izni bekliyor ama devlet izni hemen verilmediği için ben ve çevresinde tanıdıklarından çocuk kıyafetleri veya bebek kıyafetlerini yerine ulaştırıyor kendisi bana anlatıyor bende katıldım ve yeğenimin giyisilerini yolladım eğer sizlerde yollamak isterseniz bedelli kargoyu alıcı yani arkadaşım ödeyecek ve yerine ulaşacak ..... yani bu bir yardım çocuk sevindirmek

X