İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran İkizler İle Oğlak Burcunun Evliliği

E

EU1

Ziyaretçi
annem ve babam bunun bir örneği. anlaşamaz denen 2 burcun insanı 33 yıldır evliler. allah bozmasın gayette iyiler ve mutlular...

ikizler ile oğlakın ilşkisi nasıl olur?çok güçlü bi sevgi varsa yürür diye biliyorum ya eğer bir gün o sevgi biterse......ne olacak o zaman:mymeka:

benim eşim oğlak ben ikiz.umarım bizimde uzun soluklu olur.gerçi 6 yıl çıktık evlendik ama ikizler ve oğlak için yazanlar beni korkutuyooo.saol yorumların için.

hic korkma...oglak burcunun sakinligi ikizler burcunun enerjisini kaldirabiliyor.onlar muthis uyumlu cift oluyor...bende cevremden sahidim

...................................

Benim eşim oğlak ben de balığım.Çok iyi anlaşıyoruz.Çok konuşup herşeye karışan kadınlardan hoşlanmazlar.Kibar ve bakımlı olmalısın.Asla bilmişlik taslama ve onunla inatlaşma.Oğlak burcu uyumludur,onunla geçinmek kolay.Yalancıktan bi ağlarsın ne istersen yaparlar:))

ben oğlak eşim ikizler ve tam 5 yıldır evliyiz daha ne kavga ettik ne de birbirimize bağırdık

canlarım ben ikizler bburcuyum sevgilim oglak 4 senedir birlikteyiz. ben cocugum o olgun. ben deliyim o sakin. tamamlıyoruz birbirimizi. askım scs:nazar:

ben oğlak eşim ikizler 17 senedir evliyiz buzamana kadar nasıl geldik bil miyombir dardın bir barışık ama birbirimizi çeken çok kuvvetli bişey var her ne kadar anlaşamasakta

benim odun oğlak ben ikizler..alakamız yok.tamamen zıt insanlarız.konuşucak bi konumuz bile olmaz.tek bir ortak noktamız bile yok.beni hiç anlamaz.belki o da benim onu anlamadığımı düşünüyordur.hoş bazen yaptıklarına anlamm veremiyorum.tamam seviyoruz ama sadece öyle kalıyo.sıkıcı bişey oluyo ya bi zamandan sonra.

ya demek bı bız kotuyuz ben ıkızler sevgılım oglak ama onun o soguk ve sakın durusu yokmu benı delırtıyo sankı ıcındekı genclık atesı sonmus bıde okadar hesapcıkı parasını kurusu kurusuna hesaplar cok garantıcı bense vur patlasın cal oynasın aklıma gelır gel sunu yapalım derım dur onuda haftaya yaparız der ben tabı fossssssssss amann bızde uyum yok anlıcanız belkıde ben ıkızlerım yukselenımde ıkızler ve tum ozellıklerını tasıyorum ondandır acıkcası cenem ve hareketlılıgım konusunda ustume tanımam:KK43:(

Ben de 3.5 sene bir oğlakla azap gibi bişey yaşadım.Benim burcum da ikizler.Sevgiyosan katlanıyosun ama sevgi bittikten snra yürümüyo_O herşeyi planlı programlı olsun isterdi ben nerde ne yapacağımı asla kestiremem 3gün sonrası için plan yapamam .Cimri asla değilim ama o üç kuruşun hesabını yapar.Çok kuralcı amaaannn ewlereden uzakk...Beraber olanlar inşallah mutlulukları daim olur ama bende böyleydi..

a.s. sana katılıyorum aynen benm burcm ikizler onun oğlak konuşacak konumz yok sadece o konuşuyo ben dinliom şuanda zaten ona çok kırıldım konşmakda istemiom ama onu çok seviyorum hihoyyyt:CüvCüv::nazar

ben ikizler,eşim oglak burcu..3 yıl flort ettık.. Eger gercekten cok kuvvetlı bı askınız yoksa anlasmanız zor..Ama bırbırımızı tamamlıyoruz adeta.. Onun sakinliği,olgunluğu beni kimi yerde dizginliyor,ayrıca para konusunda da evet nere kac para verecegını hep düşünür ama asla yanlıs adım atmaz ve bence bu cok onemlı..

Ben ikizler, eşim oğlak. 2 yıllık flörtten sonra evlilikte 8 yılı geride bıraktık. Benim deli dolu yanlarımı onun sakinliği dengeliyor. Ben ne kadar çok konuşursam o da o kadar sessiz sakindir. Benden 4 yaş küçük olmasına rağmen evin aklı başında kişisi her zaman eşimdir. Ben elimde bir kuruş para tutamam ama o her zaman hesaplıdır. Sevgiliyken hesap yapan bir adamla olmak ne kadar sıkıcıysa hesabını bilen bir adamla evli olmak da bir o kadar güven verici bence. Ayrıca parası kıymetli bir adam her zaman güvenlidir. Hiçbir zaman acaba aldatılıyormuyum korkusu yaşamazsınız. Çünkü parasını bir kadına yedirmek oğlak erkeği için zaten yeterince ağır olduğu için asla ikinci bir kadınla olması söz konusu olamaz. :KK70: Şaka bir yana biz eşimle astrolojinin tüm tespitlerine rağmen gayet iyi anlaşıyoruz. Umarım hep böyle olur.

oğlak mı aman uzak durun kızlar,bize uymaz off çok sıkıcılar bu boğa başak oğlak burçları değişik düşünüyorlar bizden hep kontrol,tedirgin,kural ayyy boğuyor adamı,ortamı da insanı da geriyorlar.

ben oglak burcuyum sevgilimde ikizler..cogu zaman anlayamıyorum onu benimde yükselenim ikizler ama birlikte zaman gecirmek ikimizinide hoşuna gidiyor heralde yükselenimde kaynaklanıyor..seviyorum onuu canım kuzucum:)

ben oğlak eşim ikizler tam 3 yıldır beraberiz son 1 yıldır birbirimizi tam anlamıyla anlamaya başladık konuşacak bişeyler bulamıyorduk farklı şeylerden hoşlanıyorduk ama ilişkimizin devam etmesindeki tek neden aşkımızdı ve aşk kazandı zaman içinde birbirimizi anlamaya ortak yönler üretmeye başlayınca sorunlar çözüldü Allah nazardan saklasın mükemmel bi evliliğimiz var. insan yeterki sevsin istesin karşısındaki kişiyi aşk herşeyin üstünde geliyor istemediğimiz zamanlarda bile ona yenilmez miyiz mantığımızın hayır dediğine kalbimiz evet der ve kalbimizi dinleriz her zaman, bu da öyle bişey

benim odun oğlak ben ikizler..alakamız yok.tamamen zıt insanlarız.konuşucak bi konumuz bile olmaz.tek bir ortak noktamız bile yok.beni hiç anlamaz.belki o da benim onu anlamadığımı düşünüyordur.hoş bazen yaptıklarına anlamm veremiyorum.tamam seviyoruz ama sadece öyle kalıyo.sıkıcı bişey oluyo ya bi zamandan sonra.
sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey yarıldım odun haaa:KK70::KK70:

yav bakma ben de bazen aynı seyleri dusunuyorum (odun kısmı haric tabii::)))) ya biz evlenmeyi dusunuyoruz ama bazen cok tereddütte kalıyorum, olur mu olmaz mı, mutlu olur muyum vs vs vs diye dusunuyorum off :kızgın:

bu lafın aklıma su cümleyi getirdi

Erkekler bir ağaç gibidir. Uzaktan bakıldıgında boylu poslu, yakına gelince bildigin odun! :nazar:

X