bütün arkadaşları evlenip te hala bekar olan var mı

E

EU3

Ziyaretçi
bütün arkadaşları evlenip te hala bekar olan var mı aranızda, yoksa bu sadece benim kaderim mi yaa :KK43:
bu isler sans, kader, kismetse neden ben sanssizim sadece :KK43:

var...........................

bu dunyanın sonu mu yani?

bende varim,
lisedeyken ilk evlenenler arasinda ben olurum diye konusulurdu hep simdi sona kaldim
hic bir kismet sans ta yok malesef :KK43:((((

Bende varım benmde bütn arkadaşlarım evlendi ben kaldım :teytey:

Benim bütün arkadaşlarım sayılmaz ama evlenenler var hatta ben evlenmicem diyipte en önce gidenler varrr amann bu zamanları bir daha nerde bucaz canım boşveeerrrrr:)))))9

bende varııııııııımmmmmmmmmm:teytey:.hatta evlenip boşanma yoluna bile girenler var,sırnaşık şeyama ben bekarlıktan çok memnunum nedense.:nazar:

bu durumunu yaşayop aynı psikolojide olan çok arkadaşım var maalesef..allaha şükür o kadar arkadaşım var ki..evlide vr bekar daa...fakat mutlu evlilikleri görünce bir offf çekiyorum derinden...

valla gunumuzde evlenmeyen cok kiz oldugu gibi bir o kadar da erkek var ...kizlar genelde istiyorlar hem de cok ama erkekler orali degil gibi sanki...bilmiyorum genelleme boyle mi degil mi ...okuyan kizlarin sonu yalnizlik mi ya

HİÇ SIKMA CANINI
TEK DEĞİLSİN​
[/COLORsırnaşık şey
BENİMDE SADECE İKİ BEKAR ARKADSIM KALDI COGU EVBLENDİ SIRA BENDE İNŞALLAH AMA BENDE BERBAT GÜNLER GEÇİRİYORUM
GALİBA ÜMİDİ KESİCEM:nazar:
ASLINDA EVLENMEK İÇİN YAŞIM DAHA COK NORMAL HATTA UFAK ARKADASLARIM ERKEKNDEN GİTTİLERSE BU BENİM SUÇUM DEĞİLYA:dance:sırnaşık şey DAHA YİRMİ YAŞINDAYIM SIKMA KIS CANINI​
]

bende varım arkadaşlarımın hepsi evlendi ama kısmet neyapalımhihoyyythihoyyythihoyyyt

bütün arkadaşlarından önce evlenip sonra ayrılan birini tanıyorum...
marifet evlilikte değil....

öyle tabi evlilik olsun diye evlenilmez ama bir omur de yalniz nasil gececek bilmiyorum

kaç yaşındasınız kızlar:)ben 29 yaşındayım ve bekarım:p

benimde bütün arkadaslarım bekar bi ben evli
onlara bakıp imreniyorum :kahve:

benimde bütün arkadaslarım bekar bi ben evli
onlara bakıp imreniyorum :kahve:

hic imrenme, bekarlik tadinda birakilirsa guzel...yani yasayacaksin belli bi yasa kadar bekarligi sonra uzadi mi surekli tedirgin oluyorsun, hep boyle mi kalicam diye...

X