Saç Kesim Şekilleri Sacınızı düzleştirmeden önce uzun süre düz kalması için neler yapıyorsunuz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
E

EU1

Ziyaretçi
sacınızı düzleştirmeden önce neler uyguluyosunuz uzun süre düz kalması için internette dolaşırken uzman bi koforun videosu vardı orda sacınızı düzleştirmeden önce durulanmayan sac bakım kremleri varya ondan sürün diyodu fön gibi olur diyodu ben denemedim bi soruyım dedim .deneyen varmı yada başka bişey deneyipte uzun kalan

ben john friedanın durulanmayan düzleştirici bakım kremini kullanıyorum ve saçlarım yıkayana kadar dümdüz kalıyor.

ben john friedanın durulanmayan düzleştirici bakım kremini kullanıyorum ve saçlarım yıkayana kadar dümdüz kalıyor.

cnm sacların nasıl kalın tellımı ?bıde o kremı nerden aldın ben hıc duymadım bıde fıyatı ne kadar ay ne cok soru sordum kıza kıs bunaldı wallaa.s.a.s

evet bende j.frıeda'yı kullanıyorum ama saçlarını iyice kurutman gerekiyor yoksa kötü duruyor.....

bende merak edıyomm ama kımse cvpp yazmıyooooo:KK43:((

bendde merak edıyom ama kımse cvp yazmımyooooo

gercektenmi benim sacım kalın telli olmasına ragemen düzleşiyo ama uzun kalsın istiyorum fiyatı nekadar peki kozmetikçilerdemi satılıyobu

benimde böyle bişeye ihtiyacım var,dediginiz kremi nerde bulabiliriz???

ben hiç bir şey kullanmıyorum.
duştan sonra saçlarımı önce normal makineyle kurutuyorum iyice havalandırark sonra düzleştiriyorum..
tane tane düşüyor saçlarım.hareketli ve dümdüz oluyor..
3-4 gün de gider banyo yapmasam ama ben an fazla 2 gün dayanabildiğim için banyo yapmadan durmaya..

canlarım nolur yardım edn ya !! saçlarım ince telli we her sabah düzleştirmem gerekiyorr !! e bu da haliyle saçıma zarar weriyor..sabah dümdüz yapıyorum aksam eve gelince yine darmadağın bi hal alıyor..fazla oynamıyorum hawanın sıcaklığından da değil terlemiyorum.. buna bi çözüm bulmak istiyorum..defrize falanda çok zararlıymış..lütfen bana bi çözüm bulun..cvplarınızı beklicem.. -tatlicadiarzu-

tekinacar ve boyner yazmıs yukarıda arkadas..:)
ve bi ürünü varmıs bu jhon friedanın 200 derece ısıya karse korumalı.
bu jhon frieda gercekten güzel bir ürüne benziyor.bundan
alıp kullnmayı düşünüyorum:-)

ben Loreal in saç serumunu kullanıyorum.banyodan çıkınca saçıma sürüp kurutuyorum.Sabah kalktıgımda saçlarım dağınıksa yine sürüp elimle düzeltiyorum dümdüz oluyo :)

ben saçlarımı iyice kurutarak düzleştiriyorum.herhangi bir şey sürmüyorum

ben de nemliyken uçlarına saç serumu sürüyorum ısıya karşı koruyan kırık oluşumunu engelleyen avonun yeşil küçük bi şişede öyle yapıyorum gayet de güzel oluyo dümdüz.

ıştee bazı saçlar inatçı oluo düz kalmıomafoldumben

benim bozulmuyo çok gür ve kalın telli saçlarım var düzleştirmezsem kabarıyo hafif dalgalı çünkü. önceden 3 gün yıkamadan kullandığımı bilirim ama sıcaklarda hergün yıkamak zorunda kalıyorum.

X