preseed kullanıpta hamile kalan varmı??

muzurperi

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
1.004
10
Selam arkadaşlar
7. denememizde boşa gitti... henüz adet olmadım bugün olmam gerekiyodu ama ısım düştü.
buay preseed kullanmayı düşünüyorum
aranızda kullanan vede faydasını gören varmıı arkadalşarr..
umarım bu işe yarar.. bu arada keçiboynuzuna ve çöekotu bal ve tarçına başladım..
hepimiz meleklerimize en kısa zamanda kavuşuruz inşallaha.s.a.s.a.s.

Selam arkadaşlar
7. denememizde boşa gitti... henüz adet olmadım bugün olmam gerekiyodu ama ısım düştü.
buay preseed kullanmayı düşünüyorum
aranızda kullanan vede faydasını gören varmıı arkadalşarr..
umarım bu işe yarar.. bu arada keçiboynuzuna ve çöekotu bal ve tarçına başladım..
hepimiz meleklerimize en kısa zamanda kavuşuruz inşallaha.s.a.s.a.s.

Canım Allah gönlüne göre versin inşallah. Ben kullanıp da hamile kalanları gördüm. Ama kullanıp kalamayanları da gördüm. Sonuçta bence yararlı. Ben öyle düşünüyorum. nasip kısmet ama şansı arttırdığına inanıyorum. Ben de bu ay kullandım. Daha sonuç belli değil. Ama ben yumurtlama günümü kaçırdım. O yüzden birşey diyemiyorum. Artık Allah "ol" derse olacak benimkisi bu ay. İnşallah sen de en kısa zamanda hamiş kalırsın tatlım. a.s.

canım çok teşekkür ederim peki nerden aldın nekadardı.. ben biraz araştırmıştım geçen ay ama şimdi bulamıyrum nerden alınacağını... bencede şansı artırır ama rabbim ne zaman derse ozaman olur... biz elimizden geleni yapalımda
allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah burda haykırırsın hamile olduğunu

canım çok teşekkür ederim peki nerden aldın nekadardı.. ben biraz araştırmıştım geçen ay ama şimdi bulamıyrum nerden alınacağını... bencede şansı artırır ama rabbim ne zaman derse ozaman olur... biz elimizden geleni yapalımda
allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah burda haykırırsın hamile olduğunu

İnşallah canım. Ben sana özelden atayım linki , oradaki telefon numarasını ara. Sana hesap numaralarını veriyorlar. Ne kadar yatırman gerektiğini söylüyorlar. 1 kutu 15 dolar + KDV. Bir kutuda 6 tane var. Sen telefonda adresi veriyorsun. Para hesaba geçince hemen kargoyu yapıyorlar. Ertesi gün elinde oluyor. Sanırım 6 veya 7 tam hatırlamıyorum kargo masrafı da var. 6 tane 6 kullanımlık oluyor. a.s.

bu ay bende kullandim eczane ye ovulasyon testi almaya diye gitmistim kiz bitane de preseed verdi numunelik. bizde kullandik onu ve adetime 4 gün var. bakalim hayirlisi neyse o olsun

bu ay bende kullandim eczane ye ovulasyon testi almaya diye gitmistim kiz bitane de preseed verdi numunelik. bizde kullandik onu ve adetime 4 gün var. bakalim hayirlisi neyse o olsun

İnşallah pozitifi görürsün tatlım. Allah gönlüne göre versin. a.s.

günaydın arkadaşlar presed kayganlaştırıcı hemde spermlerin içerde uzun süre canlı kalmasını sağlıyoo... ayrıcaa spermlerin daha ileriye ulaşmalarına yardımcı oluyoo

bu arada hala adet olmadımm ısın düştü 2 gündür bekliyorumm

İnşallah canım. Ben sana özelden atayım linki , oradaki telefon numarasını ara. Sana hesap numaralarını veriyorlar. Ne kadar yatırman gerektiğini söylüyorlar. 1 kutu 15 dolar + KDV. Bir kutuda 6 tane var. Sen telefonda adresi veriyorsun. Para hesaba geçince hemen kargoyu yapıyorlar. Ertesi gün elinde oluyor. Sanırım 6 veya 7 tam hatırlamıyorum kargo masrafı da var. 6 tane 6 kullanımlık oluyor. a.s.

canım mesajını aldım çok teşekkür ederim a.s.a.s.

Ben bu ay kullandım preseed i ama benim bu ay hem yumurtlamam geç oldu hem de yumurtlama günlerimde maalesef şiddetli sistit oldum:KK43:(fakat yine de yumurtlama günlerime yakın ve dışında 3 tüpü kullandım bu ay.Sistit olup yumurtlama günlerimi kaçırdığım için içimde öyle bir his yok ama kalan 3 tüpü de inşallah bir aksilik çıkmazsa önümüzdeki ay kullanıcam..ayrıca bu ay adetim bittikten sonra doktoruma gidicem ve ona da sorucam faydasını_zararını... buradan yine bilgi veririm.. paylaşlımlar çok önemli çünkü.. Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah

canım paylaşımını sabırsızlıkla bekliyorumm.. bakalım doktorlar ne diyor bu işe teşekkür ederimm...

kızlar merhaba,
bende pre seed aldım ama nasıl kullanılacağını pek anlamadım. bana yardımcı olur musun?

canim iliskiden once tupun agzini kirip (sac boyasi gibi) vajinanin icine sokabildigin kadar ileiye itip fiskirtiyorsun icine. yani esin bosaldigina spermlerin vajinada geldigi noktaya kadar getirmeye calis. sonra iliski. bu kadar.

tupler tek kullanimlik cunku koruyucu maddesi falan yok. bozulabilir. iki kere kullanmayin yarisini saklayip.

kıbele canım sana özel msj yazmiştım dedıgın yere yazıyorum ama çıkmıyor

bendeki preseed tek kullanımlık değil. 40mg lık büyük bir tüp ve yanında 6 tane uzunca şırınga var. o şırınganın içine bir miktar çekip vajinaya enjekte ediliyor. etkili olması açısından fark edermi ki?

canim o cikan yeni urunu. zannetmiyorum fark olsun. ama kit kanaat kullanmayin. bol kesed de bolca dokmeyin. aslinda tuple ideal kullanimi gosteriyor.

site adresi vermek yasakmis arkadaslar. artik doktorlarinizi bilmedigi bu urunu kendi kendinize kullanmanizdan baska care yok. ABD de yaygin olan bu rurunu turkiyedeki doktorlar bilmez ve diyecekleri seyi merak ediyorum. naturelden vazgecmeyin. e o zaman neden tup bebek diye bir sey var. tup bebek de naturel degil. kendi elinle zorla tupte yapiyorsun. spermciklere biraz destek vermekte ne var. daha dogrusu destek de vermiyorsun cevreden koruyorsun onlari.

arkadaşlar bende bu ay preseed kullanmak istiyorum banada aldığınız yerin telefonunu mesaj atarmısınız, kibele çok fazla giremediğim için senin hamile olduğunu yeni görüyorum seni tebrik ederim ALLAH tamamına erdirsin

pre seed kullanmadan geçen ay hamile kaldım..fakat kimyasal gebelikmiş bu ay yumurtladığımı bile düşünmüyorum oyüzden umudum yok.. bi dahaki ay bende alıcam bide buşansı denemek istiyorum..8. ayda kavuşmuştum meleğime ama olmadı bi okadar daha beklemek istemiyorum ama allahım ne derse o olur.. zamanı değilmiş demekki...esin özeline msj atıyorum şimdi

X