Saç Rengi ve Saç Boyama Bu rengi nasıl elde ederim?

bariz karamel tonu..

christina-ricci.jpg

bu renkle aynı..tutturması cok kolay bir ton..kumralsinda sanırım evde bile olur denesen

canım ilgin için tşkler ama yanlış resimi yorumlamışsın.attığım linkteki doktorlar dizinde oynayan ela yani yasemin ergenenin saç rengini sormuştum.ben buyday tenliyim.bana bu rengin çok yakışıcağını zanıyorum.ama renki bir türlü anlayamadım yanılış bi boyamada yapmak istemiyorum.kızılımsı gibi ama kestane gibi duruyo anlamadım.

ben saçlarımı yasemin ergenin saç rengine boyamak istiyorum fakat hangi renk onu bilmiyorum:KK43:( resimleri burda http://www.kadinlarkulubu.com/sac-bakimi/144049-sac-modelleri-resimleri-sanal-katalog-6.html benim saçlar açık kahve .ben bu rengi nasıl elde debilirim .kurban olayım bi akıl verin.avatarimdada var .

cnm sayfa 64 te bi topic var Ergenenin saç rengi diye.. orda saç rengiyle 5-6 kişinin fikri var istersen oraya bi göz at.. hihoyyyt

canım çok tşk ederim buldum.sayfa 64 değil 65 teymiş .sorumun cevapnı aldığıma göre artık gerisi boyayı alıp boyamaya kaldı.inş güzel olur.ilgilendiğiniz için çok tşkler.

X