İzmir Özel Hayat Hastanesi İle İlgili Bilgi Lütfen

senemcik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
354
2
40
kızlar bu hastanede doğum yapmayı planlıyorum kalan son 3 ay kontrollerimi buraya gidicem ama sizlerden bilenler bilgisi olanlar varmıııııı

canım bende özel ilgiye gidiyorum şimdi 7.aydan sonra bu hastaneye gidecegım

dogumu orda yapıcam allahın izniyle

Kızlar hayat hastanesinin eskiden çok iyi olduğunu duymuştum. Ama son dönemde kimse tavsiye etmiyormuş. Hem personel olarak hem hijen açısından pek iyi değilmiş. Nekadar doğru bilmiyorum, ama iiiiyiiice araştırmadan gitmeyin.

Kızlar hayat hastanesinin eskiden çok iyi olduğunu duymuştum. Ama son dönemde kimse tavsiye etmiyormuş. Hem personel olarak hem hijen açısından pek iyi değilmiş. Nekadar doğru bilmiyorum, ama iiiiyiiice araştırmadan gitmeyin.

Merhaba, peki önereceğn bir kadın doğumcu var mı? İstanbul'dan geldiğim için tanıdığım doktor yok. Hamile değilim ama olmadan önce kontrole gitmek istiyorum :)

tavuşkuşu77 özel ilgi tıp polıkınlıgınde balcovada saime yetiş var ben ona gıdıyorum süper anlatan dinleyen bi doktor tavsiye ederım

tel numaralarını nette bulabılırsın

özel ilgi tıp polikinligi balçova izmir

Saol canım, ben de Güneş Sigorta var eğer kart geçiyorsa oraya giderim. Geçmezse Özel Hayat'a Şebnem hanıma gideyim. Orda geçiyor sanırın kartım

merhaba,ben ocak 2007'de hayat hastanesine gittim,maalesef memnun kalmadım.benim memnun kalmadığım doktor ayrılmış hastaneden ama tek sorun o değildi.şöyle anlatayım:muayene koltuğundan kalktığımda kocaman bir kan lekesinin üzerine yatırılmış olduğumu farkettim.bu,yıkanmış da çıkmamış bir leke değildi,kesinlikle taze bir lekeydi.ve kesinlikle bu kan bana ait değildi.
ard niyet yok elbette ama ücretleri uygun olduğu için çok tercih ediliyor,devlet hastanesi gibi kalabalık.o yüzden de bu tarz şeylerin gözden kaçtığını düşünüyorum.ama bir hastanede hijyen gözden kaçmamalı.

samira evet o camlı bölgeyi bende gördüm ve bebişi orda bekledık görümcemın

Merhaba, peki önereceğn bir kadın doğumcu var mı? İstanbul'dan geldiğim için tanıdığım doktor yok. Hamile değilim ama olmadan önce kontrole gitmek istiyorum :)

Ben şuan Alsancakta Prof. Nedim Karadadaşa gidiyorum, Doğumu Çınarlıda yaptıracakmış. Ama 2 defa tüp bebek den sonra hamile kaldığımdan maddi olarak biraz göçmüş durumdayım. Dolayısıyla şuan Ege üniversitesini ve 9 Eylül 'ü araştırıyorum. 9 Eylül çok iyi diyorlar ama bana çok uzak. Evim Bornovada olduğundan Ege üniversitesi daha mantıklı geliyor. Ama Ege üniversiteside artık ssk gibi olmuş. Bakımsız ve çoook kalabalık. Ayyy anlayacanız acaip kafam karışık, 4 aylık hamileyim sanırım bu gidişle evde doğurcam.

Son düzenleme:
ya arkadaşlar şifa hastanesi yada kocaman hastanesi ile ilgili bilginiz veya tecrübeli olanınız varmı?

kızlar bu hastanede doğum yapmayı planlıyorum kalan son 3 ay kontrollerimi buraya gidicem ama sizlerden bilenler bilgisi olanlar varmıııııı

canım benim ben 2,5aylık bi anneyim oğluşumu kocamanda doğurdum müjgan hanım drum hemde sezeryanla epidrali hissetmedim bile düşün fiyatıda çok uygun 218ytl bence git bi bak odaların kapılarıda süslü personel güler yuzlu ben çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim...

merhaba kızlar ben oğlumu Karataş hastanesinde doğum etmiştim 2003 yılında şimdi durumunu bilmiyorum o zaman yatakları pek rahat değildi ama ameliyathanesi çok temizdi.
Benim eltimde Gazi Hastanesinde doğum yaptı 2007 yılında hastane yatakları ameliyathanesi gayet güzeldi odaları süslüydü.
Şimdi iki elti biz tekrar hamileyiz :)))
ikimizde Gazi Hastanesinde Çiğdem Hanıma gidiyoruz ve çokda memnunum çok tatlı dilli,güler yüzlü sorularınızı siz anlayana kadar anlatıyor çok iyi bir dr.belki biliyorsunuzdur Gazi hastanesinin ameliyathaneside yan binasına taşındı ve süper yapmışlar.
Birde kızlar ben ssklıyım hiçbir tetkike para vermiyorum aylık randevum sadece 10lira.
size tavsiyem Gazi hastenesini bi deneyin derim.

canım benim ben 2,5aylık bi anneyim oğluşumu kocamanda doğurdum müjgan hanım drum hemde sezeryanla epidrali hissetmedim bile düşün fiyatıda çok uygun 218ytl bence git bi bak odaların kapılarıda süslü personel güler yuzlu ben çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim...

slm canım benimde doktorum müjgan hanım ve bende çok memnunum ondan ama ben sezeryan doğumu 750 ytl sanıyodum gerçi daha hastaneyle konuşmadım ama dediğin miktar çok iyi kocamanda doğum yapmış arkadaşlar bana bilgi verirmisiniz?

hangi hastane anlayamadım canım

218 ytl sezeryan

gazi hastanesini çok kötü buldum ssk lı herkesin gidebiliceği bir hastane çok kalabalık ve hijjen açısından kötü benim tavsiyem insan çocuğu için her şeyi göze almalı ve tam teşekküllü özel hastanede dünyaya getirmeli

gazi hastanesinde bir akrabam doğumunu yaptı bebek hastaneden çıktıktan 15 gün sonra hastane mikrobu yüzünden öldü ben kesinlikle önermiyorum gazi hastanesini.Bunu kimsenin yaşamasını istemediğim için paylaştım bir kere daha düşünün diye insanın en değerli varlığı çocuğu.

tavuşkuşu77 özel ilgi tıp polıkınlıgınde balcovada saime yetiş var ben ona gıdıyorum süper anlatan dinleyen bi doktor tavsiye ederım

tel numaralarını nette bulabılırsın

özel ilgi tıp polikinligi balçova izmir

merhaba bende saime hanıma gittim adet gecikmesi nedeniyle kendi doktorum cumartesi çalışmadığı için ama memnun kalmadım çünkü ilk defa bu kadar yüzeysel bir muayene gördüm.

ben 3 ay önce izmir hayat hastanesinde doğum epidural sezeryan ile doğum yaptım.ve hastaneden çok memnun kaldım.hem hijyenik.dr ve personelleride mükemmeldi.225 ytlye doğumum oldu.tavsiye ederim

ay hayat hastanesinde hangi doktora gittin berrin bende bu ay oraya gitmeyi düşünüyorum yardımcı olursan sevinirim

X