pkolular için soğan (ibrahim saraçoğlu)

Karpuz

Meleğimm Yanımda...
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2008
1.344
2
selam kızlar suan trt 1 de İbrahim Saraçoğlu pkolular için bı kür verdi. ben unutmadan yazıyımda belkı yardımcı olur sizlere..

orta boy kuru soganı soyup 4e bölüyosunuz. tenceredede yaklasık 2 bardak suyu kaynatıp soğanı ıcıne atıp 5 dakıka kaynatıyosunuz sogudugunda 15 gun gunde 2 defa öğlene doğru ve akşam yemegınden once 1 er bardak ıcıyomussunuz... kistler için ii geliyormus ve adetınızı duzene sokuyormus.. bu arada adetı sökmeye baslıyormus adet goruyormussunuz benden haber vermesi umarım ii gelir pkolu bayanlara... hepinize gecmiş olsun simdiden..

bu arada mıyomu olan bayanlarda içebilir dedi az önce..

ya canım ne zamna başlayacagız birşey dedi mi ben bu kürü duydum ama adetin kaçıncı günü paylaşım için teşekkürlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

mrhb arkadaşlar bende geldim.bende duydum o kürü herkes çok memnun çoğu kişi pkoyu atlattığını söylüyo.bnde adet görüp başlıcm inş. sonra gelsin bebişler.adet biter bitmez başlanıo 15 gün içilio.daha fazla içmeyin yoksa allah korusun oluşan bi gebelik önlenebilirmiş.hadi inş. isteyen herkes bebek sahibi olur.

Arkadaşlar merhaba;
bende bugün başladım kürü uygulamaya.
Ancak öğle ve akşam yemeklerinden 1 saat sonra içilecek.
Aşağısa dokturn sitesinden aldığım bilgiyi kopyalıyorum.
Daha önce deneyen arkadşalar lütfen sonuçları yazarmısınız? Akıntılarınız arttı mı? PKO belirtileri azaldımı ?

Soru »
Sayın hocam tv'de bahsettiğiniz soğan kürünü verebilir misiniz? Hürmetle ellerinizden öperim.

Cevabı »

Orta boy beyaz yemeklik soğanın önce dış ince kabuğunu soyunuz (dış kabuklar kullanılmaz), soyduktan sonra ortadan dörde bölünüz. Kaynamakta olan 1,5 bardak klorsuz suya atınız ve beş dakika kaynatınız. Kaynadıktan sonra ılımaya bırakınız. Ilıdıktan sonra öğle ve akşam yemeklerinden 1 saat sonra içiniz. tekrar akşam yemeğinden 1 saat sonra taze hazırlayıp ikinci defa içilir. Bu küre 15 gün devam edilir ve kür sonlandırılır. Bu kür uygulanırkan adet görebilir veya akıntılarınız artabilir.Hekim kontrol ve önerilerini ihmal etmeyiniz. Sağlığınız daim olsun.

genede ALLAH razı olsun saraç dan inş faydası olur gerçekde bu deilmi eskiden dr mu vardı ve daha saglıklılardı neyse ben bugun başladım ama mütiş idrara çıkarıyor yandık dışarı çıkarken napıcam kavonoza koyup yanıma alcan canım sogan suyum:eek:

yaa bende de adet düzensizliği var ve yasmin kullanıyorum..
bende kist oluştu bikez ama kayboldu.şimdi tek sorunum adet düzensizliği.
ben de uygulasam acaba bu kürün bi faydası olur mu?
ilaçla beraber kullansam bi zararı olur mu acaba?

çook teşekkürler cnm tam aradığım şeydi bu.
o gün tam olarak dinleyememiştim

bende bisey sorucam kizlar,bende agustostan beri adet görmedim,kasiklarimda agriyo ama olamadim,simdi baslasam diyorum ama ya hamissem??3 gün önce testte yaptim negatif ama riskede atmak istemiyorum,sizce ne yapayim???

arkadalsar bu ılla yumurtalık kıstı ıcınmı rahımkıstı ıcınde kullanılırmı acaba
bende yasmın kullanıyorumda bı zararı olurmukı

kızlar bende bu kürü kullanalı 4 gun oldu karnımın alt kısmı kasıklarıma dogru agrımaya basladı ve ıdrara cıkarken yanma oluo acaba normal mı sızdede oldu mu bunlar

adet bittikten sonra hemen kullanmaya mı başlıcaz acaba içine biraz limon filan sıksak bişey olurmu bide ben glikofen ve diane 35 kullanıyorum bir zararı olurmu

kızlar bende bu kürü kullanalı 4 gun oldu karnımın alt kısmı kasıklarıma dogru agrımaya basladı ve ıdrara cıkarken yanma oluo acaba normal mı sızdede oldu mu bunlar

kızlar bende içmek istiyorum ama içemedin siz nasıl içiyosunuz yardım edin :içelim:

bende bisey sorucam kizlar,bende agustostan beri adet görmedim,kasiklarimda agriyo ama olamadim,simdi baslasam diyorum ama ya hamissem??3 gün önce testte yaptim negatif ama riskede atmak istemiyorum,sizce ne yapayim???

Canım ağustostan beri adet görmediysen kist falan olabilir. Doktora git ve sonrasında kullanmaya başla. Ben adetim decikmişti hayıt tohumu kullandım. 3. günde adetim olmaya başladı.
Şimdide soğan kürünü uyguluyorum PKOS tedavim için.

yaa bende de adet düzensizliği var ve yasmin kullanıyorum..
bende kist oluştu bikez ama kayboldu.şimdi tek sorunum adet düzensizliği.
ben de uygulasam acaba bu kürün bi faydası olur mu?
ilaçla beraber kullansam bi zararı olur mu acaba?

Canım kullanmanı tavsiye ederim.
Ben kürü bitireyim buradan sonuçları yazacağım.

Merhaba; adet gecikmen olduysa kasık ağrın olabilir çünkü bu kür uygulanırken adet görebilir akıntılar artabilirmiş. Ama idrara çıkarken yanma olması bana tuhaf geldi Enfeksiyon kapmış olabilirsin bence bir üroloğa görün.

arkadaşlar öğle akşam yemeğinden 1saat sonra demişsiniz ama dr un sitesine girdim orda önce diyor hangisi doğru.

mutlaka deniyecem inşallah kokusu kötü değildir .burnumu tutatrım artık .canım paylaşımın için teşekkürler . sabah ilk iş soğan kaynatmak olcak :)

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

adet bittikten sonra hemen kullanmaya mı başlıcaz acaba içine biraz limon filan sıksak bişey olurmu bide ben glikofen ve diane 35 kullanıyorum bir zararı olurmu etkisini gören varmı?

arkadaşlar öğle akşam yemeğinden 1saat sonra demişsiniz ama dr un sitesine girdim orda önce diyor hangisi doğru.

canım ben sonra demedım once dedım zaten yanlıs okudun sanırım... öğle ve akşam yemegınden once ıcılecekmıs a.s.

sogan suyunu bende kullaniyorm bende kist filan yok ama faydasini cok gördüm adetlerim bir ara duzenliydi sonradan 13 gün gecikti bir kere ve ben bu kürü kullanmaya basladim gercekten harika birsey yalniz ben sabahlari ac karnina iciyorum icine ceyrek limon sikiyorum...eger kist varsa sogan suyu adetle birlikte atmasinada yariyor...insallah hepiniz icin ayni sonucu verir

X