İstanbul-Anadolu yakası Düğün salonu, Kır bahçesi, Çay bahçesi, Eğlence mekanı

KHENA

Evli,Mutlu,Cücüklü
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2008
2.967
933
39
Merhaba arkadaşlar; 2009 temmuzunda evlenmeyi düşünüyorum... Bir kaç salon var bildiğim ama ailem düğün yazın olacağı için açık alanda düğün istiyor. kır düğün mekanları çok pahalı güzel salonlar buldum 3500 ytl den başlıyor. Böyle çay bahçesi gibi kapatabileceğimiz 400-600 kişi sığacak bir yer bilen varmı eşten dosttan evlenen nişanlanan böyle birşey yapan varsa uygun fiyatlı yerler öneririmisiniz evleneceklerede fikir olur.:asigim:

canım anadolu yakasının neresinde arıyorsun. mesela beykozda kır düğünü yapabileceğin çok hoş yerler var ama örneğin maltepede oturuyorsan çok ters o yüzden anadolu yakasında nerde oturuyorsan orayla sınırla bence :) ben anadolu yakasını iyi bilirim sen söyle sonra yardımcı olamaya çalışırım :)

bence de canım benim bir yer sınırla yardımcı olmaya çalışalım ....

Tamam o zaman şöyle söyliyeyim. Ben Ataşehir civarında oturuyorum. Ümraniye, Kadıköy,uygun yer bulmam halinde zaten otobüs tutulacak maltepe, kartal, üsküdar civarları olabilir tabiifisfisfis

Kızlar salonlar dolmaya başlamış yardım lazım bana temmuza bir yer lazım

kır düğünü istiyosan beykoz taraflarında beyaz bahçe var.harika bir yer tavsiye ederim.

fiyatları ile ilgili bilgin varmı?

kişi başı 100 ytl pahalı olabilir ama çooook güzel bence.sitesi var zaten internetten bakabilirsin

kişi başı 100 ytl pahalı olabilir ama çooook güzel bence.sitesi var zaten internetten bakabilirsin

yuhunuz kişi başı 100 ytl ne yawwwkafamçokkarıştı antalyada 5 yıldızlı otellerin havuz başlarında yapılan yemekli içkili düğünler ki içecek limitsiz kişi başı 40 ytl üstüne çıkmaz.40 ytl de en pahalı olanı yani.bence bi düğüne o kadar para harcamak günah.o paraya gidip aç insanları sevindirin.hiç olmazsa sevap işlemiş olursunuz.

beykozda belediyenin beytas diye bir balık restorantı var. tabi diğer yiyeceklerde mevcut. hem kapalı hemde açık yeri var. müzikli isterseniz ayrıca organizasyon şirketi ile anlaşmanız gerek. bizim bir arkadaşımızın orda olmuştu. menüyüde istediğiniz şekilde yaptırabilirsiniz. normal ücreti 40-50 ama toplu yemeklerde sıkı pazarlık yapın :)

yine ayrıca beykoz burunbahçede beltaş var. orda da abimin düğün yemeği olmuştu. ama müzikli yemek yapılıyormuydu tam hatırlamıyorum. abiminki sade bir düğün yemeğiydi çünkü. ama beykoz sana uzak. ümraniye ve kadıköyde de bu tür mekanlar var. aklıma geldikçe yazarım canım.

fisfisfis Anlaşılan 2009 gelinleri düğün yeri bulamadı henüz, Şükrü Saraçoğlunda toplu nikah mı yapsak ?

Şaka bi yana aynı dertden muzdarip durumdayım lütfen önerilerimizi paylaşalım arkadaşlar senağlama

kızlar kimseden ses çıkmayınca istediğim gibi uygun bir yerde bulamayınca biz salon tuttuk malesef...senağlama

kavacıkta tema vakfinin sosyal tesisleri var
3500 tl ye kiralıyorlar
sonra da org şirketiyle anlaşıyorsun
ucuza mal oluyor gerçekten. ekolyemek.com u org firması olarak tavsiye ederim.

ümraniye-ferhatpaşa taraflarında osman gazi korusu (üst kısmı),büyük çamlca tepesi fethi paşa korusu gelinlerin rağbet gösterdiği yerlerden buralarda lokanta tarzı yerler var hem açık hem kapalı mekan fiyatlarını bilmiyorum

Merhaba arkadaşlar, ıstanbul'un neresinde olursa olsun, ucuz kır düğünü mekanı yemeksiz arıyorum. 2500 TL olabilir ama daha fazlasını veremem. Fikri olan, bilen varsa lütfen paylaşsın. Teşekkürler.

canım ben pendikte oturuyorum ve endik sahilde ada tesisleri diye otel var ve havuz başı düğünü ve açık restaurantı var ama siz ebiaz uzak kalıyor sanırım ama tavsiye ederim.... :teselli:

bu cekmeköydeki yer güzelmi bende oralarda bi yer ariyordum? hic giden oldumu ?

arkadaşlar birde salon bağdat a bakın derim gerçekten harika bir salon organızasyonları cok farklı düğün salonu demeye dilim varmıyo,otel kalıtesınde kolonsuz direksiz bir saloniadamlar aşmış düğün öncesi provalar,düğün belgeselleri,röpotrtajlar vs.googlda salon bağdat yazın görebilirsiniz.

X