Styen modelleri

E

EU1

Ziyaretçi
kızlarr ben hayatım boyunca doğru sütyeni aradım hala bulamadımm
hangi model daha yuvarlak gösterir ?
kabinde deniyorum oluyo eve gidince giyiyorum biraz geziyorum sağdan soldan taşmış kaymış.. kabinde deneyince oluyo da evde neden olmuyo :KK70:
80B-85B alıyorum bi markada tam oluyo diğerinde olmuyo.. ama en büyük sorun yuvarlak görünmesini istemem ! seksi değil yani :KK70: seksi olmak istemiyorum :S büyük de görünmesin istiyorum.. hem küçük hem yuvarlak
benim göğüslerim herkesinki gibi koltukaltından değil omuzdan geliyomuş öyle olan var mı? sütyeninin markası ne?????????????????
:KK43: :enbuyukkk:

yeni inci en güzeli bence.daha geniş oluyor. 80 kullanıyorum bende göğüslerim küçük geçen gün orkidenin 80ini aldım yeni incininkinden daha küçük olduğunu farkettim.senin dediğin gibi yanlardan taşıyor gibi gelio banada ama yeni inci çok rahat.

..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
canım bende bugün aradığım sütyeni buldum yeni incinin sütyenini aldım vallahi çok memnun oldum aynada kendime baka baka bi hal oldum göğüslerime tam oturdu çok rahat ve göğüslerim ne kadar güzelmiş dedim kendime tavsiye ederim canım..

yeni inciden hiç memnun kalmadım + yeni incinin kalıbıı büüük diyenler gelsin bu tarafaa nerde büükk? komunkilerle karışılaştıralım kalıpları darr anamm hiç rahat edemedimm teli bi kerem sağlam değilll ordan burdan çıkıo:KK70: artı kup ölçüsüyle göğüs çevresi ölçüsü orantısız göğüs çevresi güya 80 kupu b diyelim kupu 75 c kadar bile değil anlamış deeliM:KK70:

yeni incinin iki tane sütyenini aldım biri önden bağlamalı diğeri gelinlik sütyeni.gelinlik sütyenini gelinliğin altından bile takamadım.gelinliğimi çok daraltmışlar olmadı:) sütyensiz kaldım ogün. önden bağlamalı olanda demirleri paslandı nasıl oldu anlamadım.belli aralıklarla elde yıkamama rağmen.
ben nbb demirsiz ince askılı ve ince sırtlıklı olanını kullanıyorum bikini gibi ama göğüslerim 80 beden.
annem de 80 kullanırdı ama o kadar çok sarktıki canım benim çarşaf gibi duruyo göbeğinde göğüsleri bi sütyen bulduk nbb nin çok memnun kaldı 30 liraya almıştık.sonra bizim orda bi çamaşırcıda 3 ytl ye buldu aynı modelden 3-4 tane aldı.şimdi hem toparladı hem de çok rahat.geniş askılı toparlayıcı sütyenlerden.

yeni incinin iki tane sütyenini aldım biri önden bağlamalı diğeri gelinlik sütyeni.gelinlik sütyenini gelinliğin altından bile takamadım.gelinliğimi çok daraltmışlar olmadı:) sütyensiz kaldım ogün. önden bağlamalı olanda demirleri paslandı nasıl oldu anlamadım.belli aralıklarla elde yıkamama rağmen.
ben nbb demirsiz ince askılı ve ince sırtlıklı olanını kullanıyorum bikini gibi ama göğüslerim 80 beden.
annem de 80 kullanırdı ama o kadar çok sarktıki canım benim çarşaf gibi duruyo göbeğinde göğüsleri bi sütyen bulduk nbb nin çok memnun kaldı 30 liraya almıştık.sonra bizim orda bi çamaşırcıda 3 ytl ye buldu aynı modelden 3-4 tane aldı.şimdi hem toparladı hem de çok rahat.geniş askılı toparlayıcı sütyenlerden.

Aynen, ben de NBB aldım ve çok memnunum. Uçları dik dik değil, kalıbı tam istediğim gibi yuvarlak ve desteği de istediğim gibi çok az. Fiyatı da 10 lira civarında. kaydirigubbakcemile

NBB'nin 1206 serisini kullandığım sürece hiçbir sütyeni takamadım günlük hayatta. Göğsü olduğu gibi sarmalıyor, diğerleri gibi füze gibi durmuyor. Ben çok seviyorum 1206'yı.

NBB yi tek geçerim tam istediğin sütyen bu bence canım ama serisini bilmiyorum benimkinin

NBB 3510 modeli dolgusuz ve yuvarlak gösterip toparlıyor. 85 B modelinden 3-4 tane aldım. fakat uzun kullanımlı değiller, elimle yıkamama rağmen, 4-5 ay kullanımdan sonra hemen hemen hepsinde sütyenin bağcıkları sökülmeye başladı :KK43:(

Yeni inci 6300 desteksiz yine güzel bir model yalnız şöyle bir sıkıntısı vardı. 80 B aldım, dardı ama kullandım sonra 85 B bu defada oturmadı:KK43: onu da hiç giyemedim:1no2:

yeni inci 6600 çok havalı bir sütyen gerçekten de çok sık duruyor, ama pek günlük giyilecek bir şey değil. çünkü sütyenleri sert, oysa rahat olmak herşeyden önemli bence...

neyse pentinin ürünlerini de denedim çok rahatlar ama kırılıyorlar, elle yıkamama rağmen pek dayanıklı değiller.. ayrıca lara, miorre, adını hatırlayamadığım bi kaç model daha da denedim ama pek beğenmedim...

fakat size güvenle bir marka önerebilirima.s

Dagi =D daginin angelm markası 5301 modeli sütyenlerini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum... çok rahat sarıyor, yuvarlak ve çok doğal duruyor..bu model desteksiz, sanırım desteklisi de var ama ...bence deneyin pişman olmayacaksınızkaydirigubbakcemile5

bu arada sütyenleri denerken oturarak deneyin diyor uzmanlar, ayrıca sarsın..rahat etmediğiniz bir şeyi almanın çok da bir anlamı yok....

Victoria's Secret deneyebılırsın bence cok rahat ve güzel duruyor..

kom kileri alıyorum bana ii oluyor bir dene

eğer yuvarlak durmasnı istyrsan bnce kesinlikle nbb :kahve: benm göğüslerim füze gbi yuvarlka değil yani ama nbb tamamen yvarlk yapıyo ve pahalıda değil 12 13 tl civarnda bnce kesinikle denemelsn :hulya:

incıyı bnde denemek ıstıorum.bnmkıler 95 ve desteklı ıstıorumm yanlardan cıkmasından nefret edıorummmm cok kotu bır durum :KK70:

X