ankara akay hastanesine giden varmı?????

ayxsxegxuxl34

kuzucuklarım:)
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
513
8
42
mrb kızlar 10haftalık hamileyim akay hastanesine gitmeyi düşünüyoırum gidenler varsa nasıl bi hastane doktorları nasıl hangi doktoru tavsiye edersiniz:uhm:

Ben o hastaneye gittim çok memnun kaldım , dr. gamze hanım var kendisi çok ilgili , yanlız bir sıkıntı var ssk anlaşmasından dolayı ücretler düştüğü için hastane çok yoğun ve istediğiniz güne hemen randevu alamayabiliyorsunuz , beklerim derseniz güzel bir hastane .

evet ben orada doğum yaptım..o zaman ücreti oldukça fazla idi..şimdi düşmüş..belki o yüzden mevcut hasta sayısı artmış olabilir ama gerçekten çok ilgililerdi..benim doktorum zekai tahir buraktan geldi..ben çok memnun kaldım..

evet ben orada doğum yaptım..o zaman ücreti oldukça fazla idi..şimdi düşmüş..belki o yüzden mevcut hasta sayısı artmış olabilir ama gerçekten çok ilgililerdi..benim doktorum zekai tahir buraktan geldi..ben çok memnun kaldım..

doktorunuz kimdi acaba?
bende muhtemelen akayda yapıcam doğumu. daha çok yeni 3 aylık hamileyim, şu an istanbuldayım ama ailem ankarada olduğundan orada yapmayı düşünüyorum

X