Maske Tarifleri Yağ bezem kendi kendine patlamış.:)))

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
M

melo_16

Ziyaretçi
kızlar ben saçlarım için zeytin yağlı sabun kullanıyodum saçlarımı yıkarken yüzümüde yıkıyodum ama daha çok sivilce yapmıştı gözümün altı kısmında toplu iğne basından biraz daha küçük yağ bezesi vardı bugün yine duşa girdim aynı işlemi yaptım aklıma gelikçe yağ bezemle uğrasırdım parmaklarımla gezindim bulamadım onuhihoyyyt
aynaya bi baktım patlamıs meğer içinde biraz kalmış onuda sıktım geçtigamyoncuiremsu

benim sivilce olayım biraz farklı yağ bezesi gibi içe dogru çıkıyolar.içerdeki sivilcelerimi dışa çıkardı zamanla gecer diye düşünüyorum

ayyy bende bi çözüm buldun sandım...benim elimin üstünde var fındık kadar, bir gün düştüm elimin üstüne geçmişti..ama şimdi geri geldim.bıktım yaaa.
benim patlayacak gibi de değil..hemde nasıl patlattın anlamadım...patlayan bişey değil sanıyordum

bende çok şaşırdım patlamasıda normalde iğneyi yakarım yağ bezesi olan yere kolanya sürerim iğneyle orayı delip sıkarım ama gözümün altında diye cesaret edememiştim
yağ bezemde hemen gitmedi zaten 1 yıldır vardı zamanla daha çok büyüdü zeytin yağlı sabunla daha bi şişti ve bigün patladı

X