Doğuma Hazırlık cinsiyet tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
E

EU3

Ziyaretçi
kızlar hani bir söylenti vardır ya bebek cinsiyetini göstermiyorsa kız veya erkek olur? diye.hangisiydi hatırlamıyorum.sizin cinsiyetini başta belli etmeyen bebeklerinizin cinsiyeti ne oldu?

Benim bir arkadaşım 6,5 aylıkken öğrenmiş o zamana kadar göstermemiş bebiş, hatta bunlar erkek diye tahmin ediyorklarmış. Vee sonuç; kız.

kızlar hani bir söylenti vardır ya bebek cinsiyetini göstermiyorsa kız veya erkek olur? diye.hangisiydi hatırlamıyorum.sizin cinsiyetini başta belli etmeyen bebeklerinizin cinsiyeti ne oldu?

benim bebişimde 5 aylıkken felan göstermişti yani geç gösterdi kız olucakmış ama ben tahmin ediyodum hem göstermemesinden hem kalçam çok çıktı kızlarda kalça büyür hem karnım enlemesine büyümüşdü dik degildi yani :CüvCüv:

genelde cinsiyetini göstermeyen bebek kız oluyomuş.demek kız olursa kalçan büyürmüş karın genişlermiş benim kalçam güccüldü karnım dikleşti ne o zaman

Genelde kız bebekler göstermez, geç anlaşılır derler ama benim 12.haftamda doktorum %90 kız dedi... Bu ay sonunda 17.haftamız oluyor. Bakalım o zaman kesin sonucu alırız heralde. Ama tam kız belirtileri var bende. Tamamen ekşi yiyorum, belim kalınlaştı ve karnım sivri değilde yaygın şekilde...

canım erkek olursa arkadan belli olmaz sadece göbek olur diyorlar ya hiç ilgisi yok... benim oğlum olacak Allah nasip ederse, ama gören kız mı diye soruyo... kalçam çıktı, belim genişledi, karnımda çıktı... o vücudun yapısına bakıyo... herkesin ki aynı olmuyo yani

bu arada benim bi arkadaşımda bebeğinin cinsiyetini 5.5 aylıkken öğrendi... bebek göstermezse, geç öğrenince kız derler ya ama onun oğlu oldu...

bende bebişimin cinsiyetini geç öğrenenlerdenim.göstermemişti taki ki 5 aylık olana kadar herkes kızın olcak dedi göstermeyince ama şuan oğluşum olcağını öğrendik.yani pekte doğru değil bu söylentiler bilmiyorum yada bizim ki tutmadı:1no2:kaydirigubbakcemile2

canım daha 11 haftalıkken ikili testte oğlum olacağını öğrendim bir kızım vardı allah nasip ederse 1 haftaya kadar oğlum doğacak ama ikisindede aynı şeyleri yaşadım yanlızca erkek bebekte karın sivri oluyor tek farkı buydu

Canım benimde iki oğlum var,,,ilkinde 15 haftalıkken belli oldu hemen ama ikinci oğlumda 6.5 ay göstermedi yaramaz pipişi bende baya heveslenmiştim kız diye ama ikincide erkek oldu,,,olsun sağlıklı olsunda,,,,Rabbim isteyen herkese anneliği tattırsın inşallahhh hamilelikleride çok farklıydı birbirinden ama ikiside erkek oldu,,,,

valla göstermiyorsa genelde kızdır, kalçalarda ve karında yyaılma oluyor, erkek ise öne doğru giden göbek ve cinsiyeti hemen belli oluyor hayırlısı olsun sağlıkla hayırlı zamanda doğsunlarda bebişlerimiz önemli olan o.

mrblar benimde bir kızım var hamileyken kalcalarım baya genişlemişti kız diolardı hep kız oldu şimdi 4 yaşında allah herkesin bebişine uzun saglıklı ömür versin şimdi 2ciyi düşünüyoruz ama tabi bir kızımız oldugu için bir erkek bebiş istıyoruz hamile kalmadan önce cinsiyet için bişey yapılabilirmi acaba bazıları yumurtlama dönemine denk getir erkek diolar ama ne kadar dogru doktora gidip sorcam ama günah die çekiniyorum sonucta kız da olsa evlat saglıklı olsun da yeter ama gönül istiyo işte acaba doktora sormalımıyım sizce günah işlemiş olurmuyum

bende 29. haftaya girdim ilk başlarda kız diyordu doktor geçen hafta erkek galiba dedi kalçam büyüdü ama karnım dik ne olacak şimdi sürpriz yapacak bize galiba

benimde 2.oğlum 6 ay göstermedi dr yüzde 90 kız demişti ama oğlum oldu bence bunlar hurafe

vucut yapısıyla alakalı kalça genişlemisi karnın yayılması veya sivri olması.benim arkadaşın karnı sipsvriydi karnı kendinden önce çıkıyordu kızı oldu.

ben 4 aylık hamileyim.bug ün öğrendim bebeğim erkekmiş.ve belirtileri yüzüm güzelleşti ayaklarım çok üşüdü belim çok ağrıdıeşim benle beraber kilo aldı.yani halk dilindeki hurafeler gerçek çıktı:)

yüzümde bir değişiklik yok midem de bulantı yok tatlı istemiyor canım,ekşi elma aşerdim tuzlu tuzlu
ayaklarım ilk günler ateş gibi yandı,geceleri ellerim ayaklarım kaşındı
cinsiyet henüz belli değil
tahminleri alabilirim :KK9:

bu arada kızıma hamileyken de ekşi çekmişti canım erik ve hamileliğimi öğrenmeden önce de limona tuz döküp yiyordum mide bulantım da pek olmadı arkadan hamile olduğum belli bile olmuyordu sadece küçük bir karnım vardı:)

yüzümde bir değişiklik yok midem de bulantı yok tatlı istemiyor canım,ekşi elma aşerdim tuzlu tuzlu
ayaklarım ilk günler ateş gibi yandı,geceleri ellerim ayaklarım kaşındı
cinsiyet henüz belli değil
tahminleri alabilirim :KK9:

bu arada kızıma hamileyken de ekşi çekmişti canım erik ve hamileliğimi öğrenmeden önce de limona tuz döküp yiyordum mide bulantım da pek olmadı arkadan hamile olduğum belli bile olmuyordu sadece küçük bir karnım vardı:)

Sizin oğlunuz olacağını hissediyorum ben:emir_bebek:

X