Ebru Şallı'nın Platesini yapan var mı?

bende haftanın 3 günü falan onunla yapabiliyorum .yapamadığım günler akşam aklımda kaldığınca yapıyorum. ama çok bir fark olmadı bilmiyorum ama belki çok fazla kilom yok biraz sıkılaşmak ayvayı biraz geçen göbeğimden kurtulmak istiyorum inşallahh. yinede kendini iyi hissettiriyor

evet bende yapıyorum ama sabahları erken olduğu için pek yetişemiyorum ama tv8in adresine girerseniz orada özel bölüm açılmış pilates die oraya girip oradan yapıyorum inanırmısınız bacaklarım biraz yumuşaktı ama şimdi oradaki sıkılaşmayı hissetmeye başladım bile herkese tavsiye ederim.

Ben yapıyorum1 ay oldu cok memnunum vücudumda ciddi değişiklikler oldu durus bozuklugum vardı dik oturamıyordum şimdi düzelme var ve yanlıs nefes aldıgımı anladım onuda düzeltmiş oldum o saatte müsait olan arkadaslara tavsiye ederim

bende yapıyorum kalça 106 cm idi 100 cm oldu daha 1. ay yeni bitti . Sabah- akşam yapmaya çalışıyorum sabah ztn kaçırmıyorum ama eğer çok yorgun değilsem bazı akşamlarda yapıyorum şimdilik sadece bu oldu 6 ay daha devam edicem sonuçları görürüm artık :)

ben size katılmıyorum hanımlar ebru şallının fiziği çok güzel bizde görümcemle beraber 15 gündür yapıyoruz çok memnunum kendimi çok iyi hissediyorum yaza kadar inşaallah incecik olucam hepinize tavsiye ederim hasbel nefes alırken nefesi midene değil göğüs kafesine ve sırtına dolduracaksın birde nefes alırken karnını sıkı tutman lazım hepinize pilatesli günler

ben dvdsini almadım her gün tv8 de sabah onda programı var orda yaptırıyor canlı yayında 35 40 dakika sürüyor

valla elimde olsa bende yapacağım..günde 1 saat yürüseniz üstüne pilates yapsanız gözle görülür farklar olacaktır...hamile olduğum için yapamaıyorum..olmasam kesin yapardım...yayınlanan bölümlerini nete koyuyorlar...doğumdan sonra düzenli olarak sabah akşam yapmayı düşünüyorum.yapanlar çok işe yaradığını söylüyorlar...

ben dvdsini almadım her gün tv8 de sabah onda programı var orda yaptırıyor canlı yayında 35 40 dakika sürüyor

ben o saatte kızım uyumazsa yapamıyorum sonrada zor oluyor yapmak o yüzden dvd sini almak istiyorum. Doğum sonrası kilolara birebir plates deneyenden gördüm Ebru Şallı da güzel anlatıyor bence.

bende geçen gün tesadüfen gördüm tv programını sadece hastayken tv açıyorum çünkü belimden kalkamıyordum tesadüfen gördüm kalkıp yapasım geldi hemen ama belim çok kötüydü yarından sonra yapmayı düşünüyorum benim tek sorunum göbek onu yoketsin başka bişey istemiyorum

doğru nefes almayı öğrendiğinizde eğer derdiniz 3-5 kilo vermek yada sıkılaşmaksa çok faydalı pilates
ama hareketleri doğru yapmak çok çok önemli...

merhaba arkadaslar bende bir uluslara arası eğitmenlik sertifikasına sahip bir pilates eğitmeniyim google a tv8 ebru şallı pilates yazınca zaten yapdığı bütün dersleri ordan izleyebiliyosunuz,yalnız nefes alış verişde ve hareketlerdee hatalar yapıyor buda sanırım normal neticede oda kacaydır yapıyo ve spor kökenli değil arkadaki bayan hocaya dikkat etmenizi öneririm hareketleri yaparken daha doğru şekilde yapıyor egzersizleri,pilates yanlış uygulandığı takdirde ciddi sakatlıklar yaratabilecek bir spor lütfen zayıflamak yada sıkılaşmakdan önce beden saglıgınızı düşünün belde ya da boyunda ağrı hissettiğiniz takdirde kesinlikle kendinizi zorlamayın hakeketi bırakın,hepinize bol pilatesli ve sporlu ömürler diliyorum.

geçen gün doktora gideceğim için işe gitmeddim. o gün gördüm tvde. bu pilates rahatlatıcı bi spora benziyo da peki KİLO VERDİRİYO MU?

fazla değil 5 kilo versem bide biraz fit olsam istiyorum. (ne kadar az şey istiyorum dimi):eek:

X