Beta hcg değerim

sinem8484

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2007
1.032
27
kızlar benim transferimin 14. günü bugun 10. günü beta hcg yaptırdım 62 çıkmıştı 13. günü ise 65 bu nasıl oluyo yardım edin ne olur değer katlanmamış fakat düşmemişte bi gariplik var ama ne lütfen bilginiz varsa yardım edin ağlamaktan mahfoldum bi çare yokmu bu işe ben şimdihamilemiyim değilmiyim ne olur bi yardım ....senağlamasenağlama

tatlım iki katına çıkması gerekiyordu.bu sanırım kimyasal gebelik ama yine de drunun söylediği önemli hakkında hayırlısı olsun üzülme vardır bunda da bir hayır

canım değerinin iki katına çıkması gerekirdi. bir terslik var bence. sen iyisimi bugün bir kere daha yaptır test.böyle bir ara düşüpte tekrar çıkanlarda olmuştu bu sitede.sen mutlaka yeniden yaptır testi.

geç döllenme oluyor olabilirmi..
transferden sonraki gelişmeleri ben bilmediğim için yanlış bir şey de diyebilirim.
Allahım yardımcın olsun,inşallah hamilesindir:Saruboceq:

transferden sonraki gelişmeleri ben bilmediğim için yanlış bir şey de diyebilirim.

evet canım doktorumda aynı şeyi söyledi gec döllenme olmuştur dedi ama ben kendimi hazırladım bu saatten sonra umutlanmak istemiyorum eğer varsada rabbimin mucizesi olur doktor böyle durumlar olabiliyor dedi ama yarın görcez baklım
senağlamasenağlama

canım bence çok ümitlenme,10.günü yaptırmışssın 62 çıkmış,büyük ihtimalle 11 ve 12 günlerde değer artmış ve 13.gün 65 azalmaya başlamış,inş yanılıyorumdur bize sonucu bildir lütfen yarın,hakkında hayırlısı olsun cnm.

canım sen yine de kendini çok üzmemeye çalış.inşallah gzel haberler verirsin bize yarın senin için dua edicem kendine dikkat et...

canım sakın panikleme bugün tekrarla testi ve bazen böle şeyler olabiliyo allahım bişey kararlamıştır bazen birden artıyo değer hadi canım git tektrarla testi ve bize bildir

kızlar benim transferimin 14. günü bugun 10. günü beta hcg yaptırdım 62 çıkmıştı 13. günü ise 65 bu nasıl oluyo yardım edin ne olur değer katlanmamış fakat düşmemişte bi gariplik var ama ne lütfen bilginiz varsa yardım edin ağlamaktan mahfoldum bi çare yokmu bu işe ben şimdihamilemiyim değilmiyim ne olur bi yardım ....senağlamasenağlama

canim seni uzmek istemem ama sanirim kimsyasal gebelik yasiyorsun...ama bence yarin bir test daha yaptir 130 olmasi lazim test sonucunun yada buna yakin bir rakam eger oyleyse iyiye gidiyor demektir...

canim gec dollenme olamaz zaten dollenmis ve hucrelere bolunmus embryon yerlestiriyor rahime ....

Kafani kariştima bence doktorunu dinle, en iyi yorumu o yapacaktir, serin ol güzelim, inşallah güzel haberlerini aliriz.

sinemcim bende bhcg değerlerinde problem yaşamıştım sana tek tavsiyem moralini yüksek tutman canını sıkarsan herşey dahada kötüye gider en iyisi dua etmek ve morali yükseltmek . İnşallah herşey yoluna girer senin durumunda olupta değeri birden fırlayanlarda oluyor herklezin bünyesi farklı eğer moralini yüksek tutarsan herşey yoluna girer ne olur kafanı dağıtmaya çalış Allahtan hayırlısını iste üzülmemeye çalış dün sitede okumuştum bi arkadaşın 70 falanmış yükselmemiş kesede görünmemiş sonra 1000 çıkmış yani belli olmaz tamam 2 günde bi katlaması lazım ama hemen kötü düşünmemelisinki bebeğin sana sımsıkı sarılsın.... bunu unutma... bebeğin karnında oldukça gebelik sonlanmadıkça ne olursa olsun moral yüksek olmalı. kafanı dağıtmaya çalış çık gez arkadaşlarınla görüş aklını bebeğe takma sen folik asitini iç doktorunun dediğini yap gerisini Rabbime havale et.. sağlıkla kal... canımmm.

kızlar çok teşekkür ederim desteğinizden dolayı ben gidip şimdi bi test yaptırcam çünkü kafam çok karışı bakalım bugun ne çıkıcak rabbim inşallah yüzüme güler

kızlar çok teşekkür ederim desteğinizden dolayı ben gidip şimdi bi test yaptırcam çünkü kafam çok karışı bakalım bugun ne çıkıcak rabbim inşallah yüzüme güler

moralini yuksek tut canim sonucu bize bildir ama icimden bir his yukselecek diyor :))

canım bence test yaptırma lütfen böyle yaptıkça deha çok yıpranıyosun rahat ol rahatla biraz doktorunun sözünden çıkma sen böyle stres yaptıkça herşey dahada olumsuzlaşabilir kendini çok yıpratıyorsun nolur aklını başka şeylere ver. unut bazı şeyleri hamişliğin tadını çıkar..a.s.:nazar:

kızlar kan verdim az önce 15.30 vercekelr sonucu bu defa başka yerde yaptırdım bakalım nasıl çıkıcak rabbim inşallah yüzümüze güler. kızlar bide kimyasal gebeliği falan araştırdım netten öyle bişey olduğunda değer hemen düşüyormuş ama benim düşmedi acaba doktorun dediği gibi olabilirmi gec tutunmuş olabilirmi

canım hayırlı haberler verirsin inşallah keşke yarını bekleseydin canım. neyse bence güzel haberler alacaksın. senden haber bekliyoruzz

X