bebeğimin göbeği

hatice41

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
201
2
40
arkadaşlar doğum yapalı 20 gün oldu ama bebeğimin göbeği çekilmedi .bir fikriniz varmı ?çok sıkıntı veriyor bana mikrop kapacak diye korkuyorum.

çekilmedı derken düşmedı mı yani henüz?
düşmedıyse düşmek üzeredır.temızliğine bakımına dıkkat edıyorsan neden mıkrop kapsın ki?

göbeği düştü ama dışarda hafif açık kaldı,batikonla temizliğini yapıyorum ama sarı renkte irin gibi birşeyler çıkıyor

allah allah ıntıhaplanmışta acaba mıkrobumu atıyor canım bunu dr una sor onemlı

merhaba benim kizdada aynisi oldu simdide devam ediyor ama cok az tulumuna bulasiyor sari renk ama diyorum ya cok az bende tentürdiyot sürüyorum 2 defa doktorum riski olmadigini söyledi ama benim kizimin göbegini iyi kesememisler ondan kaynaklaniyor ayin 11 inde genel kontrolumuz var ozamana kadar iyilesmesse lazerle alicakmis fazlaligi öyle dedi bakalim hayirlisi sende ihmal etme götür doktora kendinede bebeginide iyi bak hoscakal:1hug:

merhaba benim kizdada aynisi oldu simdide devam ediyor ama cok az tulumuna bulasiyor sari renk ama diyorum ya cok az bende tentürdiyot sürüyorum 2 defa doktorum riski olmadigini söyledi ama benim kizimin göbegini iyi kesememisler ondan kaynaklaniyor ayin 11 inde genel kontrolumuz var ozamana kadar iyilesmesse lazerle alicakmis fazlaligi öyle dedi bakalim hayirlisi sende ihmal etme götür doktora kendinede bebeginide iyi bak hoscakal:1hug:

arkadaşım göbeğinden sarı renkte geliyor diyorsun açıkta kalan varmı yani irin nerden geldiğini görüyormusun?mesela benim açıkta az bi yer çekilmedi ordan geliyor

Son düzenleme:
arkadaşım göbeğinden sarı renkte geliyor diyorsun açıkta kalan varmı yani irin nerden geldiğini görüyormusun?mesela benim açıkta az bi yer çekilmedi ordan geliyor

evet arkadasim cok az biryeri kaldi ordan geliyor ama cok az kalmis cekilmemis yeri var aman dikkat et temiz tutmaya bak ben israrla doktora sordum riski varm diye yok dedi umarim en kisa zamanda iyilesir kuzularimiz:Saruboceq:

benim kizin gobegi de disardaydi oglumun da sonra kendiliginden yavas yavas cekildi
insallah seninkide cekilir

benm kızımında düştü ama hafif kanıyor böle leke gibi oluyor normal mi acaba

Kızlar bu anlattığınız şeyleri ihmal etmeyin çoçuk doktorunuza danışın..birde batikonla falan pansuman yapmışsınız ben %70 alkolle temizledim doktorumuz bunu vermişti...alkol o bölgeyi hem kurutuyormuş hemde göbeği çabuk düşürüyor nemli kalmıyormuş...oğlumun göbeği 6. günde düştü ve herhangi bir sorunlada karşılaşmadım çok şükür... aman ihmal etmeyin sakın... /B]

arkadaşlar doktora götürdüm kan geldiği halde hiç bir şey olmaz dedi başka doktoramı götürsem?

X