seven insan ne bekler

polyanna_06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2008
14
0
seven insan ne bekler

11 ay boyunca masallardaki gibi giden bir aşktı bu,fakat nedense herkezinde bir o kadar gözü vardı bu ilişkide.ailesini çok seviyordum ve aynı şekilde onlarda beni.yapılan büyüler ayrılmamıza neden oldu.o güzelim ilişki bir anda bıçak gibi bitti ve ben ne olduğunu anlamadım.günlerce aylarca ağladım.geçeler,günler geçemek bilmedi.istediğim tek bir şey vardı,oda ölmek.benim suçum neydide herkez beni büyü ile ayırdı..zorlan hayata bağlanıp bu işin peşinden koşup,bu işi çözeceğim diye söz verdim kendime.ama 2 seneyi geçti hala daha tıngır tıngır ilerliyor konu.buda beni sinir hastası etti.ve sonunda anksiyete hastası oldum.şuan ilaçlar ile ayaktayım.geçenlerde halasını kaybetti bende başsağlığı için ona mesaj attım ve bana tsk ederim diye cevap geldi.daha sonra dayanamadım tekrar mesaj attım ve onna beni uygun olduğu zaman aramasını görüşmek istediğimi dedim.bana gelen cevap tamam olur fakat geçmişin tekerrür etmesini istemediğimi belirtmekte fayda mulaza görüyorum ediyorum demiş.arkadaşlar bu adam benim etrafımda dolanıyor ama neden bana bunu yapıyor , neden inat ediyor,neden bu kadar kaba davranıyor.ben 2 sene biu ilişkinin peşindeydim.neden hala bekliyor , seven adam ne bekler,,,,,ben ne yapayım hala aramadı mesajdan sonra.bu kadar zormu 1 saat görüşekim demek.hiç mi boş vakti yok yanii

X