Doğuma Hazırlık Erkek bebek isimleri değişik güzel isimler paylaşırmısınız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben oğlum olursa hakan koymak istiyorum.Klassik olacak ama bence güzel isim.Hem hakan adını taşıyan çoğu erkekler yakışlı ve delikanlı oluyolar.Ama benimde size sorum var erci isiminide düşünüyorum ikinci ad olarak ...yan, hakan erci ..ama sözlüklerde bulamadım..Siz ce nasıl olurmu????fisfisfis

melih, lokman, nuh, muhammed, yusuf, selim...
ben galiba lokman emre koyacağım:)
şevval, ikbal, şebnem, nurbanu, handan
kızımın ismi nurdan olacak

alp,egemen,kutay,giray.kaan,derin.görkem,akansel,arhan,taha,tuna,alper,ege,seymen,altan,alkan,
yağız,arhan,arın

benimde oğlum olucak inşallah ama isime malesef karar vermiyoruz, dağhan, utku, taylan. Erkek bebeğe isim bulmak çok daha zormuş bunu anladım malesef

bence "adal barkın ve yiğit efe" isimleri çok güzel erkek için..yerimseniben

Aslında konuyu açmanız gereken yerde, var bir çok isim, gebelik bölümünün başlıklarını okuyun bulursunuz.Bebeklerin cinsiyetleri ve isimler.. Yani yanlış yerdesiniz.

Son düzenleme:
bende ogluma allah kısmet ederse burak adını koyacam mert, efe, alp, eymen,yiğit de begendıgım ısımler arasında allah hepımıze saglıklı cocuklar nasıp etsın işallah

mirza eymen cok begendigim isimler ben oglum olursa ali efe yada yigit koyacagım ali dedemizin ismi ama severekte koyacagım insallah

benim 2 tane yeğenim var ilki kız 1,5 yaşında tatlıcadı adı su meyra, kaydirigubbakcemile2
2.si ise daha 10 günlük erkek isimini ben koydum adı emir görkem :ecrin_bebek:

emirali benmde oğlumun ismi ama bahadır, efe, ömerfaruk muhammed sayid,ahmet talha vb sevdiklerim
kız ismi olarakta ecrin, beril, naz, nisa, zeynep çok sevdiklerim

ben 3 sene önce eşimle tanıştıgımda oglumuz olursa eymen bera olacak demiştim.kız olursa ayris mersa şuan deniyoruz bakalım.ama eymen ismi meşhur oldu 3 sene önce yoktu böyle ya off..
yegenim begüm zümra.karen karmen beril selis liha like iclal kızisimleri.
erkek eymen bera altan buminkağan nogayhan noyan mute olabilir..

slm ben araniza yeni katildim forumlara goz gezdirirken .. bende sevdigim erkek ismi sizlerle paylasmak istedim benim 3 tane dunyalar tatlisi kizlarim war isimleri Yaren nisa ... Didem ve Cigdem oglum olmus olsaydi Eren ismini dusunuyordm ins rabbim nasip eder .. bende babyhoice dusunuyorm bakalim nasip sizinde fikrinizi alabilirmiyim ?? Erdem .. Furkan .. ve Talha

Bizde 18 haftalık olduk oğluşumla 8 yıl sonra o bizim umudumuz oldu.
Adını da Umut Ali düşünüyoruz Rabbim nasip ederse.
Kızımız olsaydı Ela ismini koymayı düşünürdük..

canım benim bir tane kızım var adı elif eslem,3yaşında şuanda hamileyim ama düşük tehlikem var çok endişeliyim isim konusuna gelincede sana önerebileceğim eymen,sarper,benhür,değer,efe,eftal,bora inş beğenirsin...

X