Doğuma Hazırlık Erkek bebek isimleri değişik güzel isimler paylaşırmısınız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
benimde en hosuma giden erkek isimleri muhammed ali enes esad samet taha tarik zaten bunlar hep dini isimler
begendigim kiz isimleride kamer (kurani kerimde bi sure adi) zeyneb naz nazar helin asena

güzel kız ecrin ismi çok güzel şu isimleride düşün istersen meva.erva.berfin erkek ismi olarakta yiğit.berat.olabilir

kızlar bende oğlumun ismini baran yada boran koymayı düşünüyoruz..
sizce nasıl

kızlar ben bu konuyu bebegime 2 aylıkken açmıştım ve siz takip etmişiniz çok tşkelr cinsiyeti ögrendim ve oglum olacakmış ve ben halen bi isi m bulamadım kız olsa bisürü isim vardı ama erkek bulamıyom :KK43:((( yazdıklarnız hepsi birbirinden güzel isimler içinden düşündügüm bi kaç isim var inş kucagıma alırsam gerisi kolay :))))

benim yegenimde begüm zümra
ben kızım olursa ayris mersa
oglum olursa eymen bera olcak inş.
yadenil asya almila sahra selis altan hoşş

oğlumun ısmını eymen bera koyacaktım fakat aılem begenmedı
annem çınar ismini önerdı bızde kırmamak adına kabul ettık

huzun yılı sen nereden buldun bu ismi ben yıllar önce bulmuştum şimsi eymen bera moda oldu..

huzun yılı sen nereden buldun bu ismi ben yıllar önce bulmuştum şimsi eymen bera moda oldu..

ısım arşıvınde tesadufen arastırırken buldum canıma.s
gercekten mukemmel bır ısım ama aılemın hosuna gıtmeyınce malesef koyamıyorumbenneyaptımki
herzaman ıcımde kalacak bu ısım
:çok üzgünüm:

ısım arşıvınde tesadufen arastırırken buldum canıma.s
gercekten mukemmel bır ısım ama aılemın hosuna gıtmeyınce malesef koyamıyorumbenneyaptımki
herzaman ıcımde kalacak bu ısım
:çok üzgünüm:

bende kk da çünkü önceden bi kaç yere yazmış tavsiye etmiştinmde merak ettim acaba ordanmı gördün diye

kızım olursa gökçen efsun feyza ismi hoşuma gidiyor
erkek olursa zor ama ensar mukremin kıvanç tugrul alptug ertug ilkcan takican arıyorum erkek isimleri ben daha çok anlamlarına bakıyorum isimlerin...

kizim olsaydi sara koymayi dusunuyodum veya asel ama oglum olacak ve eymen dusunuyorduk simdi okuyunca sasirdim meger ne kadar yaygin eymen ismi

..benım oğlumun adı BUĞRA bı tane daha olursa dıye düşündüğüm issim TUĞRA hoş gelıyo kafıyeli

Hanımlar,merakımı bagışlayın.İçinizde bir canlı tasimak nasıl bır duygu?ben henuz nısanlıyım ama evlilik korkusu var içimde.evlilik hayatın sonu gibikafamçokkarıştı:bbo: geliyor bana.Eşimin evlenınce bana olan askı bıtecek,hersey geride kalacak gıbı...

Hanımlar,merakımı bagışlayın.İçinizde bir canlı tasimak nasıl bır duygu?ben henuz nısanlıyım ama evlilik korkusu var içimde.evlilik hayatın sonu gibikafamçokkarıştı:bbo: geliyor bana.Eşimin evlenınce bana olan askı bıtecek,hersey geride kalacak gıbı...

içinde bir canlı taşımak kadar güzel bişiy yok inanki rabbim herkese nasip etsin bu arada ensar mükremin çok hoşuma gitti bu ismi eşimle görüşmem lazım :)))

Bende nasipse 7 haftalık hamişim

Kızım olursa ZeynepYağmur
Oluş olursa Mehmet Emir nasipse

elyesa
tugrap
musab
semi eren
ammar yasir
aytug
semih
melih
ömer faruk