Dudak Makyajı En Begendiginiz Ruj Renkleri(Marka ve Nosu ile)-Resimli

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
E

EU2

Ziyaretçi
Kızlar,baskasinin dudaginda gorupte cok begenip markasını numarasını soramadigimiz rujları buraya resimli atalim.
ben bu tonu cok begeniyorum ama hangi markada var,nosu nedir bilmiyorum.
419600408_42dccbbe8e.jpg

bende bu dogal dudak tonu var.Mac glaze
MAC_n_ls_1N_1.jpg

cok hos..cok dogal.oneririm

Ruj kullanmayı pek sevmıyorum ozellıkle koyu renkler cok yapay gelıyor bana:eek: Fakat lancome un juıcy serısı 130 nolu ruj hosuma gıdıyor nar cıcegı rengınde..3 senedır nadıren kullanıyorum cok da memnunum..5 farklı rengını almıstım sadece ıkısını kullandım dıgerlerı oylece duruyorkaydirigubbakcemile3
03732480902gh6.jpg
oylesıne soft ve asil bir durusu var ki..Koyu degıl surdugunuz zaman rengı daha acık..
3147752351305ou2.jpg
.

Avon ürünlerini aslında pek sevmem ama parıltılı ruju iced caffee gerçekten süper yani ömür boyu kullanabileceğim ve çok doğal bir ruj hiçbir markada bulamadım bunu sositososito

Ben bu ruju çok beğendim.Öneriniz var mı?

92141et6.jpg

w213.png

kizlar bende bu ruju cok begendim

ruj.jpg

maxfactor / silk gloss-frosted berry..
bu ara tek favorim bu..
çok seksi duruyoo :1closedeyes:

kızlar aşk-ı memnu da bihter'in ruj renklerine bayılıyorum. hangi marka olduğunu bilen var mı?

gerçekten süpermiş canım çok beğendim bu tonu..markası ve numarasını biliyo musun canım ?

canim malesef bilmiyorum nette cikti karsima sizinle paylasayim dedim

Mac lipstick creme d'nude (cremesheen) :asigim:

5daDfFd3075a5200__profile.jpg

peki arkadaslar bu rujun rengi markasi hakkinda bilgisi olan varmi???a.s.

kıslar bihterin geçen haftaki bölümde sürdüğü koyu ruj estee lauder markaydı ama nosunu bilemem

Avon Ultra colur Rich Mousse Metalic Lipstic (Metalic Blush) çok hoşşş

Kızlar ben bu rujun rengine bayıldım. Marka öneriniz var mı ama fiyatı da uygun olsun...

X