İlköğretim Yorum ve Soruları Özel ders ücretleri?

kızlar ilköğretim daha doğrusu 5'e geçmiş bi öğrenciye vercem özel ders yani annesi kendi istedi ama ne yapsam bilemedim 20 liraymış genelde ama sizce nasıl 20? çünkü başka öğrenciler de bulmayı düşünüyo bana ona göre bi fiyat söyleyim ben:KK61:

Maddi duruma göre değişiyor. Bakırköyde oturuyorum ben min 150tl avcılarda oturan arkadaşım var. Bahçeşehirde 200 verdiği dersi avcılarda 50 tl ye veriyo. (6 yıılık Dershanede öğretmeniyim)

Maddi duruma göre değişiyor. Bakırköyde oturuyorum ben min 150tl avcılarda oturan arkadaşım var. Bahçeşehirde 200 verdiği dersi avcılarda 50 tl ye veriyo. (6 yıılık Dershanede öğretmeniyim)

ama ben öğrenciyim işte normal üniversite öğrencisinden ders gibi düşünün ben ankaradayım ama orta halli bi semtte ve ders vereceğim çocuklar da bu civarda olacak :):KK1:

O zaman 20 normal hatta bi fikir vereyim size. Bu gittiğiniz veliye eğer başka veliye beni önerir ve sizin aracılığınız ile başka öğrenci gelirse size indirim yaparım diyin" işe yarıyor. Öğrenci sayın artar düşük ücrete bol öğrencin olur. Madem öğrencisin harçlığın fazlasıyla çıkar

Gerçekten çok değişiyor,
2 saati 50 liraya ders verdiğim öğrencim de var, saati 150 dolara ders verdiğim de...
Aradaki farkı sorarsanız biri Kartal'da oturuyor, biri Bebek'te. Ücreti kendim söylemiyorum, durumuna göre ders alacak kişi söylüyor, gerçekten durumu kötüyse 15 lira bile olur, öğretmeyi ve özel ders olayını çok çok sevdiğimden kabul ederim bunu önerirse, ne yapsın durumu da yoksa...

ben de 2 yaz önce özel ingilizce ders vermiştim ama, öğretmenlikte 1. yılımdı fiyatları da bilmiyodum, saatine 35 tl aldım. ama sonradan anladım ki ders verdiklerimden 100 de istesem verebilirlermiş :)) şimdi bi tanıdık istio çok da sorun deil daha az veririm derse de. tanıdık olunca da bişi diyemiyo insan :)

ben izmir deyim mesela ilkokul ögrencilerine özel dersi 35tl ye veriyorum..ama burdada yerine göre değişiyor..
kiimisi 50 ye kimisi 100e veriyor..

bi üniversite öğrencisi ders verecek olursa saati 20 25 tl idealdir diye düşünüyorum. sizce ?
mesel ben şimdi değil de biraz daha alanıma hakim olunca fen dersi vermeyi düşünüyorum :)

İstanbul'da bende veriyorum Üniversite öğrencisi olarak..Genel ortalama 15-40 arası değişiyor tabi..Sosyal Bilimleri okul birincisi olarak bitirdim eğer ihtiyacınız olursa xxxx adresinden bana ulaşabilirsiniz..Tarih,Coğrafya,Türkçe,Türk Dili ve Edebiyatı ayrıca görsel iletişim dersleride veriyorum..Teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten çok değişiyor,
2 saati 50 liraya ders verdiğim öğrencim de var, saati 150 dolara ders verdiğim de...
Aradaki farkı sorarsanız biri Kartal'da oturuyor, biri Bebek'te. Ücreti kendim söylemiyorum, durumuna göre ders alacak kişi söylüyor, gerçekten durumu kötüyse 15 lira bile olur, öğretmeyi ve özel ders olayını çok çok sevdiğimden kabul ederim bunu önerirse, ne yapsın durumu da yoksa...

cemre hn sizin bir yazınızı okudum acaba hala ders vermeye devam ediyor musunuz ? 5. sınıfa giden kızım için istiyorum cevizli ile rahmanların ortasında oturuyorum ilgilenirseniz mesaj bırakın lütfen

cemre hn sizin bir yazınızı okudum acaba hala ders vermeye devam ediyor musunuz ? 5. sınıfa giden kızım için istiyorum cevizli ile rahmanların ortasında oturuyorum ilgilenirseniz mesaj bırakın lütfen

Merhaba size özelden mesaj gönderdim ben de özel ders veriyorum ve İstanbul Üniversitesinde öğrenciyim.İngilizceyi anadil seviyesinde biliyorum.Ve her dersten özel ders veriyorum.

Merhaba size özelden mesaj gönderdim ben de özel ders veriyorum ve İstanbul Üniversitesinde öğrenciyim.İngilizceyi anadil seviyesinde biliyorum.Ve her dersten özel ders veriyorum.

telefon numaranızı verirmisiniz?ben özelden mesaj yollayamıyorum ders ücretinide öğrenebilirmiyim

hanımlar ben de ilkokul öğrencilerine her branştan ve gayet uygun fiyatlarla ders veriyorum.

ayrıca boğaziçi üniversitesinde okuyorum ve türkiye derecem mevcut :)

hanımlar ben de ilkokul öğrencilerine her branştan ve gayet uygun fiyatlarla ders veriyorum.

ayrıca boğaziçi üniversitesinde okuyorum ve türkiye derecem mevcut :)

ben özelden mesaj yollayamıyorum ben cevizlide oturuyorum kızım 5. sınıfa gidiyor tüm derslerden yardım almak istiyorum

ben özelden mesaj yollayamıyorum ben cevizlide oturuyorum kızım 5. sınıfa gidiyor tüm derslerden yardım almak istiyorum

ben de malesef özelden mesaj atamıyorum amaxxxxxxxxxxmail adresim. numaranızı yollayabilirseniz ararım, ayrıntılı görüşürüz.

Hanimlar ilkokul ögrencilerine birebir her dersten etud ogretmenligi yapiyorum 7 yillik tecrubem ve cok sayida referansim var ogrencilerimle iliskim
Kuvvetli ve dersleri onlarin anliyabilicegi seviyede keyifli anlatiyorum iletisime gecelim xxxxxxxx

Nejla hanim ben 7 yildir ilkokul ogrencilerine her dersten birebir etüd ögretmenligi yapiyorum merterde oturuyorum dilerseniz iletisime gecelim referanslarimida size bildirebilirim xxxxxxxxxxxx

Nejla hanim ben 7 yildir ilkokul ogrencilerine her dersten birebir etüd ögretmenligi yapiyorum merterde oturuyorum dilerseniz iletisime gecelim referanslarimida size bildirebilirim xxxxxxx

mevki olarak size çok uzağız bu siteden boğaziçi üni. okuyan bir abla ile görüştük inşallah ders almaya başlayacağız. ilginiz için çok teşekkür ederim

X