İlköğretim Yorum ve Soruları Özel ders ücretleri?

mevki olarak size çok uzağız bu siteden boğaziçi üni. okuyan bir abla ile görüştük inşallah ders almaya başlayacağız. ilginiz için çok teşekkür ederim

Anladim ben tesekkur ederim.. Siz yinede telefon numarami kaydedin benim
İcin anadolu yakasi olmadigi surece mesafe onemli degil.. İnsallah cok basarili olur kiziniz.. İyi gunler

Anadolu yakasında oturuyorum.İlköğretim öğrencilerine ingilizce ve diğer derslerden makul fiyatlara özel ders veriyorum.İlgilenenler özel mesaj atabilirler.

Merhabalar,

Yurtdışından yeni döndüm ve özel bir şirkette deniz ihracat departmanında çalışıyorum. Hafta sonları İlköğretim ve lise öğrencilerine ingilizce dersi makul fiyatlara verebilirim.

1 sene üniversitenin hazırlığın ingilizce dersi aldım ve 1.5 senede yurtdışında yaşadım. 1.5 sene boyunca hem okudum hemde ingilizceyi aktif bir şekilde kullanmak için restaurantta ve finans şirketinde çalıştım.

Avrupa yakasında ikâmet ediyorum. İlgilenenler özelden mesaj atabilirler.

Merhaba,

İstanbul Sarıyer ilçesinde ikamet ediyorum. İTÜ'de master öğrencisiyim. İlköğretim öğrencilerine tüm branşlarda, lise öğrencilerine matematik, geometri, fizik, kimya ve ayrıca ve AÖF öğrencilerine de matematik dersleri vermekteyim.
İlgilenirseniz geri dönüşlerinizi beklerim.

Sevgilerimle.

Son düzenleme:
ben anlamadım yaa. ben az aldığımı düşünüyordum meğer bir çok insana göre daha yüksek alıyormuşum bende saati 50 tl ye veriyorum matematik dersini bir öğrencim var haftada iki gün haftada 100 tl ..

yıldız teknik ünivrstesi matematk mühendsliği öğrencisiyim isteyenlere uygun fıyatta matematik geometri kimya dersi verebilirim mecidiyeköyde merkezi yerde oturuyorum.ilgilenenler varsa özelden msj atablr yda brdan yazabilir

16 yıllık sınıf öğretmeniyim.özel dersi öyle her isteyenin veremeyeceğini düşünüyorm hele de ilköğretim öğrencisine....üniversitede öğrenci olmak yada bir konuyu iyi biliyor olmak sizi o konuda iyi bir özel ders öğretmeni yapmaz....üniversite öğrencilerinin harçlığını çıkarma çabasını anlayışla karşılıyorum ama seviyeye inmek ve her yaşın anlayacağı şekilde anlatmak başka birşeydir..ilköğretim küçümsenmemeli herşeyin temeli geleceğini belirler özellikle ilköğretim çağı öğrencilere konuya vakıf bir öğretmeni tercih etmenizi tavsiye ederim nacizane:)Ve lütfen kimse de üstüne alınmasın sözlerimi sadece yılların verdiği tecrübem nedeniyle böyle yazdım :)başarılar dilerim.

cerrahpaşa tıp fakültesi öğrencisyim, oks ve össde derece yaptım, ilköğretim öğrencilerine ders verebilirim; lütfen özel msjla ulaşın, iyi günler...

İstanbul Üniversitesinde Okuyorum. İlköğretim öğrencilerine fen bilgisi,matematik ve türkçe derslerinde uygun bir ücretle yardımcı olabilirim..

özel mesaj atma hakkım yokmuş buranın altına yazarsanız görüşebiliriz 2*50 dk için 50 tl alıyorum ve istanbulun fatih semtindeyim

dün 8.sınıf sbs yapıldı sonuçlara baktık öğrencilerimle 1 kişi 20 soruda 1 yanlış ,1 kişi 1 boş ve 12 kişi full yaptı.Milli eğitimin senelerdir yaptığı liselere giriş sınavının formatını iyi bilen bir öğretmenim ,fen ve teknoloji dersi veriyorum,sbs sorularına bakarsanız fenin günlük hayattaki kullanımı sorulur,benim de anlatım tarzım feni yaşamımzda görebilmeyi sağlamak,bu tabii deneyimle alakalı dersi alacak öğrencime sınav uygularım ,sonuca göre derse başlıyoruz,İZMİR de ikamet eden herkese seans ücreti 75 tl,seans 1 buçuk saat sürüyor.Zaman zaman matematik dersinde de yardımcı olurum,sonuçta sbs de tüm derslerden sorumludur öğrenci ve matematiği yapamayan feni çok zor öğrenir.İlgilenenlerle buradan görüşebiliriz.

4yıldır ders veriyorum. Küçük çocuklarla ilgilenmeyi seviyorum. Suan 7.8.. sınıfların derslerine giriyorum. özel öğrencilerim 3. sınıftan 8. sınıfa kadar değien yelpazade. Genelde aylık ücret üzerinden ders veriyorum. Haftanın 4 günü günde 1.5 saat derse gittiğim velilerim 300 TL veriyor . günde 2 saat gittiklerimden 150-180 arası ücret alıyorum.
Şöyle birşey var ki, bir kısım veli çocuklarının 1 ders alması , sınavdan 1 gece önce çalıştırılması ile yüksek not alacağını sanıyor.. O potansiyelli insanlarla çalışmıyorum. 1 gün önce beni arıyor istersen 100 tl ver. Sonra beni arayıp çocugum su notu aldı diyeceksen.
Allah'a şükür, çok güzel bir çevre edindim. Önceleri interneten buluyordum. Ama son 1.5 yıldır, bir veli bir diğerine söyleye söyleye iyice ad yaptım. Neredeyse oturduğum eski yerdeki i.ö okulunun çoğuna ben ders veriyordum. Hocalar bile belli bu ablasından ders almışta, çalımış sınava diyormuş toplantılarda :)))
Bazen aldığım paradan çok, böyle şeylerle mutlu oluyorum.

Bizim burda özel ders fiyatları semtine göre degişiyor aslında saati 35 lirayada var 20 lirayada var mesela bir matematik ögretmeni haftada 2 saat ders veriyordu 300 tl alıyordu hatta daha önce 350 demişti benim kuzenim geçen yıl mat ve geometriden özel ders aldı haftada kaç saat onu bilmiyorum senelik 2500 lira verdiler semtine göre degişiyor özel ders fiyatları.

Kırıkkale Üniversitesi Fizik bölümü okudum.İki yıl dershanede etüt öğretmeni olarak çalıştım.Öğrencilerle iletişimim oldukça iyidir.İlkokul yıllarımdan beri matematik ve fizik derslerine olan ilgimden ve çalışkanlığımdan dolayı bu bölümü okudum.Ankara/Batıkent'te oturuyorum, saati 25 TL'den ilköğretim-lise öğrencilerine Matematik ve Fizik özel dersi veriyorum. ilgilenen velilerle irtibata geçebiliriz.

ben 4.sınıf matematikteyim 2.sınıfta des vermeye başladım ögrencilerim ve velileri gayet memnun 1.sınıf ögrnimde var 3.sınıfda var mezun gurubuda var lisede olanda yani her grup var. lisede okuyan ögrencimin durumu kötüydü hep 0 düşen matematigini 4 düşürdüm hocası sınavdan sonra velisini çagırmış kopya çekmiştir diye boş kagıt veren ögrenci nasıl yapar diye velisi özel der aldıgını söyleyince ögrencimde yenidensınav yapın istersniz diyince ikna olmuş ve bunu duyunca çok hoşuma gitti inanın :))diger ögrencilermlede öylçe ben saatini 30 tl ye veriyorum ama bitirince fiyatı yükseltcegim burda isim yapmış hocalar 60 tlden başlıyor 100 e kadar hatta daha fazla:)çok büyük bir şehrde olmamama ragmen fiyatlar uçuk olabiliyor.

ben 4.leventte oturuyorum 16 yillik fizik öğretmeniyim 2 yillik dersane deneyimim oldu 6-7-8. sinif öğrencilerine matematik lise öğrencilerine fizik dersi vermekteyim .Benden ders alan öğrenciler ve okuldaki öğrencilerim fiziği benimle öğrendiğini söylemekteler.Ders ücretim 1.5 saat 50 tl dir .İlgilenenler özelden mesaj atabilir.

ankarada cebeci dikimevi civarlarındayım 6 yıllık kadrolu matematik öğretmeniyim 1 saati 50 tl den ders vermekteyim.... yalnız bu arkadaşlar 1.5 saate dek uzuyor genelde yani 3 saati 100 tl olmuş oluyor :21::21::21::21::21::21::21::21::21: ilgilenenler çoluğu çocuğu için özelden mesaj atabilirler

Merhaba! Ben Kety. Litvanyalıyım. 22 yaşındayım.
6 yıldır profosyonel olarak başlangıç seviyesinden ileri ingilizceye birbirinden farklı eğitim gruplarında ders vermekteyim. Öğrencilerimin çoğunluğunu 6-18 yaş arası oluşturuyor. İsteğe bağlı olarak okula yardımcı, eksiklerin giderilmesine yönelik veya okul programının dışında bilgileri geliştirmeye yönelik dersler vermekteyim.
Bunun dışında öğrenciler ve üniversiteye hazırlananlar için yabancı dil sınavlarına hazırlık dersleri veriyorum. (TOEFL, IELTS vs..)
Ayrıca çalışanlara yonelik ileri ingilizce ve iş ingilizcesi ders tecrubem de bulunmaktadır. Bu kapsamda konuşma, resmi yazışma ve dilbilgisi ağırlıklı program uygulamaktayım.
Istanbul
30TL/saat
Gorusmek uzere
kety-lord@yandex.ru

X