İlköğretim Yorum ve Soruları Özel ders ücretleri?

arkadaşlar anadolu yakası maltepe merkezde ilk okul 4de giden kız çoçuğum var derslerine yardımcı olucak ünüversteli abla arıyoruz 15veya 20tl arası ücret verebiliriz..0538 439 41 36...

Sinif ogretmeni ve zihinsel engelliler sinif ogretmeniyim. Okuma-yazma, Turkce, matematik ve diger ilkogretim derslerinden ozel ders veriyorum. Ilgilenenlerle ayrintili olarak gorusebiliriz.

sultan çiftliği taraflarında oturuyorum sınıf öğretmeniyim. özel ders almak isteyenler özel den ulaşabilirler.

Ben de floryada oturuyorum ,sınıf Öğrt 3.sınıfım .İlk ve orta okul öğrencilerine ders veriyorum .İlgilenenler yazabilir

Arkadaşlar ben fen bilgisi eşim ise matematik öğretmeni olarak ortaokulda görev yapmaktayız. 5-6-7-8.sınıflar için özel ders veriyoruz.İstanbulun her semti için uygun fiyata özel ders verebiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soyak yenişehir civarında 5-6-7. Sınıf öğrencilerine matematik özel ders veriyorum.kadıköyde bir ortaokulda matematik öğretmeniyim.ilgilenenler ada09ada@yahoo.com dan ulaşabilirler.iyi günler...

Ben de sınıf öğretmeniyim. Uzun zamandır özel ders veriyorum. Hem ilkokul hem de ortaokul öğrencilerine.
Ataşehir'de oturuyorum. Mesaj ile burada ulaşabilirsiniz bana.

Özel derse biz ankara da 50 tl ödüyoruz ama memnunuz. oğluşum gözle görülür başarısı arttı. hoca ilk önce çocuğumuzu tanıdı bizle sürekli çocuk hakkında bilgi aldı. 2 ay oldu ve bize çocuğumuz hakkında bilmediğimiz özellikleri bile söylemeye başladı. gerçektende 50 tl çok ama hakkettiğini düşünoyurm.

isteyenlere hocanın numarasını mesaj atabilirim

Merhaba,
Ben de Avrupa yakasında ikamet eden iki tanesi Boğaziçi Üniversitesi 3. sınıf öğrencisi, diğeri Galatasaray Üniversitesi son sınıf öğrencisi üç kız arkadaşım için paylaşımda bulunmak istedim. Biri etüt merkezinde çalışıyor, diğerlerinin de özel ders deneyimleri var. İlkokul 8. sınıfa kadar ders vermeyi tercih ediyorlar. İngilizce başta olmak üzere her dersi verebilirler.

Ben Umraniyede oturuyorum ve Almanca Bilgisayar Muhendisligi(Almanya) mezunuyum.
Ogrenciligim suresince 1. siniftan 9. sinif ogrencilerine kadar almanca, matematik, ingilizce, turkce dersleri verdim ve odev yardimi yaptim.
Ogrencilerimi gayet iyi motive ettigim soylenir :)
Su anda musait oldugum icin devam etmek istiyorum. Saat ucretim 20 ile 40 tl arasindadir.
Sevgiler

Son düzenleme:
Kartalda oturuyorum eşim lise mat bn ilköğretim mat ogretmeniyiz( 6 yıllık dershane ve özel ders ddeneyimimiz vardır) deneyimimiz her seviyeye ve her butceye uygun özel matematik dersi verebiliriz.... Buradan mesaj atabilirsiniz

Ben Umraniyede oturuyorum ve Almanca Bilgisayar Muhendisligi(Almanya) mezunuyum.
Ogrenciligim suresince 1. siniftan 9. sinif ogrencilerine kadar almanca, matematik, ingilizce, turkce dersleri verdim ve odev yardimi yaptim.
Su anda musait oldugum icin devam etmek istiyorum. Saat ucretim 20 ile 40 tl arasindadir.
Sevgiler

Hanimlar ilkokul ögrencilerine birebir her dersten etud ogretmenligi yapiyorum 7 yillik tecrubem ve cok sayida referansim var ogrencilerimle iliskim
Kuvvetli ve dersleri onlarin anliyabilicegi seviyede keyifli anlatiyorum iletisime gecelim xxxxxxxx
merhaba 8 yaşında 2. sınıf öğrencisi oğluma matematik ödemlerinde yardımcı olacak ders verecek birini arıyorum Anadolu yakasında sancaktepe tarafında oturuyorum. ilgilenirseniz bana yazarmısınız?

Sevgiler
merhaba 8 yaşında 2. sınıf öğrencisi oğluma matematik ödevlerinde yardımcı olacak ders verecek birini arıyorum Anadolu yakasında sancaktepe tarafında oturuyorum. ilgilenirseniz bana yazarmısınız teşekkürler,

4yıldır ders veriyorum. Küçük çocuklarla ilgilenmeyi seviyorum. Suan 7.8.. sınıfların derslerine giriyorum. özel öğrencilerim 3. sınıftan 8. sınıfa kadar değien yelpazade. Genelde aylık ücret üzerinden ders veriyorum. Haftanın 4 günü günde 1.5 saat derse gittiğim velilerim 300 TL veriyor . günde 2 saat gittiklerimden 150-180 arası ücret alıyorum.
Şöyle birşey var ki, bir kısım veli çocuklarının 1 ders alması , sınavdan 1 gece önce çalıştırılması ile yüksek not alacağını sanıyor.. O potansiyelli insanlarla çalışmıyorum. 1 gün önce beni arıyor istersen 100 tl ver. Sonra beni arayıp çocugum su notu aldı diyeceksen.
Allah'a şükür, çok güzel bir çevre edindim. Önceleri interneten buluyordum. Ama son 1.5 yıldır, bir veli bir diğerine söyleye söyleye iyice ad yaptım. Neredeyse oturduğum eski yerdeki i.ö okulunun çoğuna ben ders veriyordum. Hocalar bile belli bu ablasından ders almışta, çalımış sınava diyormuş toplantılarda :)))
Bazen aldığım paradan çok, böyle şeylerle mutlu oluyorum.
merhaba 8 yaşında 2. sınıf öğrencisi oğluma matematik ödemlerinde yardımcı olacak ders verecek birini arıyorum Anadolu yakasında sancaktepe tarafında oturuyorum. ilgilenirseniz beni ararmısınız 532 418 03 75

X