kanaviçe örnekleri

essmeralda

pamuklara sarsam seni...
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
6.798
54
bunlarda benim yaptığım kanaviçeler

bunu çerçelevetip bano girişine astım

bu da çerçevelendi banyoda asılı

bu çamaşır makinesinin üzerinde örtü görevi görüyor

Son düzenleme:
çokkk beğendim ,hepsi bir birinden güzel ,zevkle işlenmiş olduğu nasıl da belli ,iyi günlerde kulanın ellerinize sağlık

öncelikle kusura bakmayın çok geç gördüm mesajlaı.
konu sahibi olarak konumu takip etmemişim ne zamandır:bbo:

canım ya çok güzelmiş bunlar ama yapmak istiyorum daha belirgin çekebilimriisn

canım daha belirgin çeksem bile bakarak yapman mümkün değil. çünkü sayılabilecek kadar yakın çekersem de resim bulanır gene anlaşılamaz. ama illa sen çek ben bakarım çaresine yaparım dersen tabiki çekerim, sorun değil benim için

:nazar:
tebrik ederim harikalar...

çok teşekkür ederim

hepsi çok güzeller nirden buldunuz modelleri

teşekkürler, sağolun.
modellerimi her zaman için ya dmc kanaviçe dergisi ya da susanna isimli yabancı bir degiden (galiba İtalyan bir dergiydi) seçiyorum.
ama artık susanna almıyorum, çok pahalılaştı son aylarda.

canım o halde modelleri nerden aldın kitaptan felanmı ya bana ne ama gösterdin heveslendirdin,bende istiyom,istiyom,istiyommm......

canım o halde modelleri nerden aldın kitaptan felanmı ya bana ne ama gösterdin heveslendirdin,bende istiyom,istiyom,istiyommm......

canım alttaki mesajda var örneklerin olduğu derginin adı. bu arada dmc kanaviçe 3 ayda bir çıkıyor ama eski sayılarını da büyük kitap ve dergi satan mağazalrda ya da yay-sat bayilerinde bulabirsin.

modellerimi her zaman için ya dmc kanaviçe dergisi ya da susanna isimli yabancı bir degiden (galiba İtalyan bir dergiydi) seçiyorum.
ama artık susanna almıyorum, çok pahalılaştı son aylarda.

ben niye göremiyrum resimlerrii:KK43:

canım resimleri kontrol ettim ama problem yok gibi hala göremiyor musun?

en baştakini isterim valla adresi bilare veririm sende de ne cevherler varmış yaw şok geçirdim hee:1shok:

esmoş walla seni elinde etamin kanaviçe işlerken düşünemiyorum yaaa:roflol:
ama hakkaten çok süper olmuşlar, çok şık hepsi öyle sıradan klasik şeyler değil, çok beğendim

X