Cilt Bakımı Ürünleri Veet Yüz Tüy Dökücü ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Rana_Yurdanur

Sevgi ispat ister
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2008
168
0
Yüzümde biraz fazla tüy var, cımbızla almak zor oluyor.
Veet in bacaklar için kremini kullanmıştım ama iyi değildi. Veetin Yüz Tüy Dökücü kremide varmış sanırım. Şimdide Yüz için olanını kullanmak istiyorum ama önce sizlerden bilgi almak istiyorum bu konuda.

Yüz için kullananız var mı ? Yüz için olanı da bacaklar gibi ertesi günü tüylenme yapıyor mu, bi işe yarıyor mu bu krem ?
Beni bilgilendirir misiniz ?

Son düzenleme:
merhaba ben yuz yada herhangi bir vucut icin tuy dokucu kremlerin kesinlikle faydali olabilecegine inanmiyorum sonucta tuylerini ustten aliyor kokunden cikarmiyor bu durumda cok cabuk cikmasi cook olasi birsey bence sir agda kullanmani tavsiye ederim ben uzun yillardir cok memnunuma.s.

uzun yıllardır sir ağda kullanıyorum demişsin ama ben bi yakınımdan bir kaçkez yüzünü sir le aldırdıktan sonra çıkmadığını yok denecek kadar azaldığını sölemişti yanlışmıyım.

bence tüy dökücü yüze sürülmemeli ya.. hem söylendiği gibi geçici bi çözüm hem de yüzü bozabilir o kdr kimyasal madde
bence vücuda da uygulanmamalı ama özellikle yüze değdirilmemeli bile, zarar verir çok
en iyisi sir ağda bence de

evet ben de tüy dökücü yüzümde kullanmadım kullanmamda.Ağda ve ip bana daha güvenli geliyor.

X