bebişlerimiz kime benzeyecek? test edip bakalım

bende wolsvagen in logosuna benzer bi logo dışında upload edilebilecek bişey bulamdım ..

bende wolsvagen in logosuna benzer bi logo dışında upload edilebilecek bişey bulamdım ..

lilyumcum sanıyorum bilgisayarında bu sitenin çalışmasını sağlayan active plug in tüklü değil.. flash player ın yüklü olmadıgına dair bir pop up penceresi ya da ekranın üst kısmında bir uyarı mesajı çıkıyor mu? muhtemelen öıkıyor olması gerek yoksa benim başka bir fikrim yok..

ayyy bende deneyim bakalım yapabilecek miyimkaydirigubbakcemile3

burdayım bacım.. öğleden sonra gezmeden geldik kızımla.. sonra da eşim aradı akşama çaya misafir gelmek istiyorlar kabul edeyim mi diye.. ben de olur dedim, onlara bişeyler hazırlamakla uğraştım.. şimdi oturdum popomun üstüne.. valla popom uyuşmuş.. kızım da kıpırdak, artık canımı sıkmaya başladı.. o ayaklarını ısırcam çıkınca.. sürekli kaburgama tepik atıp duruyo.. valla yorulmuşum ayol.. Allahtan akşam eşimin arkadaşları geliyo ben ayaklarımı uzatıp dinlencem

ama bu oğlan çıktı yaaa. benim kızım bu kadar çirkin olamaz. hem o bana benziyo bu kimseye benzemiyo.. anlamadım. sabahtan yaptıgım ne güzeldi.. kaydetmezsem böyle olur işte. üff.. kıza benzemiyo ki bana ne işte:mymeka:

mybaby1zg8.jpg

yaaaa bizim bebek de aynı çıktılaelaelaelaelae
tıpkısının aynısı hemde:roflol:
neyse eğlence oldu işte

ademel nasılsın bacım?bayadır göremiyoruz seni
izne ayrıldınmı?oğluşun nasıl?

canım 32 hafta raporunu aldım çalışıyorum daha
21 kasımdan sonra evdeyim
inşallah iş yerinde sancılanmam:roflol:
artık daha sık gelmeye çalışacağım
:ecrin_bebek:bebiş iyi yarın 4 boyutlu ultrasona gireceğim
ilk defa yüzünü göreceğim ona heyecanlanıyorum

yaaaa bizim bebek de aynı çıktılaelaelaelaelae
tıpkısının aynısı hemde:roflol:
neyse eğlence oldu işte

aynısı deildir kız.. o benim çocuuum. mutlaka değişiklik vardır bi tarafındakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ahahaha kesin aynısı değildir kesinkaydirigubbakcemile3

aynısı deildir kız.. o benim çocuuum. mutlaka değişiklik vardır bi tarafındakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ahahaha kesin aynısı değildir kesinkaydirigubbakcemile3

yok bacım valla aynısıydı kaydirigubbakcemile3:roflol:

ademel bacım seninki yüzünü göstermez sanırım bu haftalarda arkası dönük oluyolarya ama inş gösterir a.s.

Kızlar aynı resimlerimizle ne tip bebekler çıktı şaşarsınız.Bu 6.denemede çıkan bebek:

Son düzenleyen: Moderatör:
ademel bacım seninki yüzünü göstermez sanırım bu haftalarda arkası dönük oluyolarya ama inş gösterir a.s.

inşalah gösterir yaaa
çok merak ediyorum
dr tanıdık diyecem ayrıntılı ayrıntılı göster elini ayağını diyecem her bir yerine bakacam:asigim:
artık yarım saat mi sürer 1 saat mi bilmem:roflol:

kızlar buda benim sarı civcivim eşimin bebekliğine çok benziyor..maşallah diyip plaseee

edo ve nurgün kızlar bayıldım yaaaaaa süper çocuklar olcaklar.
ama en yakışıklısı benim erenim :))))))))))) a.s.

kız ne şanslı hatunlarsınız
ne güzel bebekleriniz var maşallah.. nurgun valla çok karakteristik bakmış seninki.. aynı jönler gibi:)
edoşum nedense benim de her seferinde başka alem çıktı bebişler:) en son bunda karar verdik.. zenci bile çıktı düşün artık hihihi

benim bebeğim ceyremin bebeği gibi aynsı çıktı.ay çok güldüm yaaaaa.alemsiniz

arkadaşlar ben yapamıyorum. yardım edin lütfennn. yolladığınız sayfayı açmaya çalısıyorum ama hiç tarif ettiğiniz gibi birşeyler çıkmıyor. Download flash 9çıkıyor falat o bilgisayarımda yüklü. yinede yükledim ama yine aynı sayfa açılıyor. çok merak ettim. bende yapmak istiyorum. lütfen yardım edin.

ay ne benzedi babasına

X