bebişlerimiz kime benzeyecek? test edip bakalım

f_a_s

Gergin gördüm seni:)
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2008
1.425
4
42
Aralık anneleri:emir_bebek:
biraz heyecanlanalım, coşalım.. sositososito:sm_cool:
RoutanBabymaker3000 linke tıklıyorsunuz. kendinizin ve eşinizin fotograflarını upload edip sizden nasıl bir melek dünyaya geleceğini görüyorsunuz..

hadi bakalım. sonra da bebişlerin fotograflarını burada paylaşalım

Son düzenleyen: Moderatör:
bi arkadaş verdi bu linki bana ama cok yavaş açılıyo bende merak ettim acaba çıkacak bebek ogluma benzicekmi diye

ayy çok tatlı valla.. bebekler hep erkek ama.. yani daha doğrusu saçlar kısa oldugu için erkek gibi görünüyor bence.. ben de eklicem sabah yaptıgım fotoyu kaydetmemişim:KK43:

işte kızlar buda benim ERENim aynı yakışıklı babasına benziyor sıpamm

Son düzenleyen: Moderatör:
ay kız çok şeker bu da.. anam gözlere bak fıldır fıldır bunun.. senin oğlan çok canlar yakıcaga benziyo eminecim..

ay hala yükleyemedi.. millet yaptı da koydu bile biz geç kaldık:) biraz önce yaptım ama zenci çıktı.. ikimizde beyazız biz ayol bu zenci nerden çıktı dedim:) hahaha
şimdi tekrar kasıyorum:)

ben bidaha yapayım durun bakim.

ay eren çok yakışıklı olmuş.fas sende koy.

ama bu oğlan çıktı yaaa. benim kızım bu kadar çirkin olamaz. hem o bana benziyo bu kimseye benzemiyo.. anlamadım. sabahtan yaptıgım ne güzeldi.. kaydetmezsem böyle olur işte. üff.. kıza benzemiyo ki bana ne işte:mymeka:

mybaby1zg8.jpg

japonlara benziyo kızzzzzzz:))
yok kız buda güzel delüüü
küpe takarsın al sana aynı kızzz :))))))))
hihiihih
ilkim nerde bacım sennki??????

canım siteye gir.. önce kendi fotonu upload et. yandaki kadın gibi tam karenin içine yerleştir.. altta nationality kısmından other ı seç.. zira orda europe yok. biz avrupalıyız di mi ama:) neyse alttaki kutucugu işaretle.. sonra eşin için de aynı şeyleri yap.. en son make a baby tıkla.. 9 dan geriye say, bebeişiniz karşınızda

japonlara benziyo kızzzzzzz:))
yok kız buda güzel delüüü
küpe takarsın al sana aynı kızzz :))))))))
hihiihih
ilkim nerde bacım sennki??????

benim gözler azıcık çekiktir zati.. ama baka baka ısınıyom ben bu çocuga ha kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3yavrum o benim:asigim:.. kirpi bilem olsa pamugum dermiş ya o misal:1hug:züğürt tesellisiyerimseniben

bu arada benim oğlan nekadarda güleç dimi anası gibi kurban olurum ben onaaaaaaa yavruuuuuum
:))

pek sevdin sen bunu eminecim. profil resmi yap barekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
hahaha.. çapkın eren senin oğlanın adı bundan sonra... aman gaçayım:tomato:

bebekler çoğalsın güzellik yarışması yaparız kızzz :)))))
ama bütün bebekler güzeldir kıyamam beeeen :))))))
yerim hepsini a.s.

pek sevdin sen bunu eminecim. profil resmi yap barekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
hahaha.. çapkın eren senin oğlanın adı bundan sonra... aman gaçayım:tomato:

delüü kadın yaaaaaaa.
nie kıskanıyonki seninki çirkin çıktı dieee kaydirigubbakcemile3
çapkın olmıycak benim oğlum sevidmmi tam sevcek kaydirigubbakcemile
çok sevdim bu işi yaaaaakaydirigubbakcemile5
saol fascım yaaaaaaaa:1hug:

X