bebişlerimiz kime benzeyecek? test edip bakalım

reca ederim balım. ne demek..
harbi eğlence oldu akşam akşam.. çok güldüm haa. ilkim de yapamadı bi türlü .. zenci menci bişiyler diyodu en son :) hahaha
kız yok ben de sevmeye başladım kızımı.. yavrum o benim.. çirkin de olsa yavrum kız. yerim onu ben

ben bebişin resmini yaptımda buraya nasıl koyacağımı çözemedinm

ben bebişin resmini yaptımda buraya nasıl koyacağımı çözemedinm

fotoyu önce bilgisayarına kaydetceksin hayatım.. sonra da imageshack e upload etceksin.. ondan sonra da buraya orda çıkan linki eklicen..:eek:

bilgisayara kaydedemedim zaten, onu bir yapabilsem

benim açtığım sitede araba resmi filan çıkıyor hala yapamadım ben.

sonunda başardım, gerçi çok benzemedi, eşimde bende sarışın ve mavi gözlüyüz

Son düzenleyen: Moderatör:
balımcım neden araba resmi çıkıyor anlamadım.. linke tıklıyorsun di mi..
bi daha kopyalayayım linki..RoutanBabymaker3000

bu arada ben de kaçar.. görüşürüz yarın kızlar.. tabii bu gece uykumuz kaçmaz da uyuyabilirsek a.s.

benimkinin bizimle hiç alakası yok kızlar babası beğenmedi bu ne böle dedi adi yaaaaaaaaaa dediiii sırnaşık şey:roflol: yarım saatte uğraştım yahuuuu kaydirigubbakcemile3

olsun canım
koysaydın gene de fotoyu sen:) benim de kız kardeşim begenmedi.. ne bu bööle sizle hiç alakası yok dedi:)

ahaahahaaaa kız bu bebek kime benzedi böyleeee:1shok:

bu hafiften zenci ama çok karizmatikk valla süper olmus

buda benim bebisim kizlar benzedi galiba bize :)))))))))

sırnaşık şey çok komik ama banada bu bebek çıktı hatta birkaç farklı resimle yaptım ama banada bu çıktı bende banamı benzedi acaba kaşı gözü diodum demekki bu resim eğlenceside yalan oldu yanii..olsun bize güzel vakit geçirtti kaydirigubbakcemile5

Benim kızın çok mazlum bi suratı var , babaya benziyo kaydirigubbakcemile3

yapabilsem şaşardım zaten...yardım edermisiniz....nasıl olcak

bizimki ziyadesiyle dudaktan kalbedeki meleğe benzedi, bizimle hiç alakası yok ama cok tatlı yanaklı hakan deniz'im....

X