Rüya Yorumları Rüyada dua

Sensible

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2008
3.832
111
Selam arkadaslar rüyamda gulfu ve el-fatiha duasini gördüm.
Gulfu duasini beyaz bir duvara yaziyordum ve yanimda 3 kere beyin amaliyati geciren amcam vardi, hala hayatta kendisi ama tabi eski sagligi yerinde degil.
Fatiha duasinida ya kendim okuyordum ya da kulagima geliyordu, tam olarak hatirlayamiyorum.
Her gece yatmadan 3 gulfu bir elham okurum, acaba bunun bir etkisi var mi?

Yorumlarinizi bekliyorum merakla.

rüyada dua etmek namazla tabir olunur, ihtiyaçların karşılanması ve isteklerin meydana gelmesine de işarettir.. Hayırdır inşaallah...
Maksadına ulaşman,dualarının kabulu anlamındadır.

(Bu arada ''gulfu'' olarak yanlış bildiğin ve yazdığın duanın doğrusunu öğrenmelisin)

Hastanıza acil şifalar dilerim, dua okumak muhakkak fayda getirecektir kendisine.Yakınlarına iletin hatta bizzat sizde duanızı eksik etmeyin.

sevgiyle

Merhaba, arkadaşın "Gulfu" dediği dua İhlas Suresi olabilir, doğrusunu telaffuz etmekte yarar var. Doğru bir şekilde ögrenmek istersen bu bilgi sana yardımcı olabilir. Selamlar.

rüyada dua etmek namazla tabir olunur, ihtiyaçların karşılanması ve isteklerin meydana gelmesine de işarettir.. Hayırdır inşaallah...
Maksadına ulaşman,dualarının kabulu anlamındadır.

(Bu arada ''gulfu'' olarak yanlış bildiğin ve yazdığın duanın doğrusunu öğrenmelisin)

Hastanıza acil şifalar dilerim, dua okumak muhakkak fayda getirecektir kendisine.Yakınlarına iletin hatta bizzat sizde duanızı eksik etmeyin.

sevgiyle

Merhaba, arkadaşın "Gulfu" dediği dua İhlas Suresi olabilir, doğrusunu telaffuz etmekte yarar var. Doğru bir şekilde ögrenmek istersen bu bilgi sana yardımcı olabilir. Selamlar.

Tesekkür ederim kizlar.
Hatami düzeltecegim cok sagolun.

Uzun zamandan beri namaza baslamayi istiyorum zaten, ama ne utanc verici birsey ki bir türlü vakit bulupta baslayamadim.
Ve cok istedigim birsey var, hergün dua ediyorum kabul olmasi icin, insallah ona delalettir.

Rabbim hepimize hayirlara vesile olacak dualar görmeyi nasip etsin.

Tekrar tesekkürler kizlar.

Hayırlıysa inşallah duan kabul olsun arkadaşım. Hayırlısı neyse o olsun. Ben hep böyle derim. Selamlar.

Selam arkadaslar rüyamda gulfu ve el-fatiha duasini gördüm.
Gulfu duasini beyaz bir duvara yaziyordum ve yanimda 3 kere beyin amaliyati geciren amcam vardi, hala hayatta kendisi ama tabi eski sagligi yerinde degil.
Fatiha duasinida ya kendim okuyordum ya da kulagima geliyordu, tam olarak hatirlayamiyorum.
Her gece yatmadan 3 gulfu bir elham okurum, acaba bunun bir etkisi var mi?

Yorumlarinizi bekliyorum merakla.

Sonuçta,çok güzel bi rüya,bence Dua görmek.Amcanızın Dua ya ihtiyacı olabilir,rahatsızmış zaten,okusaydınız.a.s.Allah Dua larınızı kabul etsin inşallah. a.s.:Saruboceq:

X