Aşılama tek tüpü tıkalıysa aşılama yapılırmı

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

melisesra

maşallah benim oğluma
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
13.753
13
41
merhabalar ben rahım fılmı cekıldım ve tek tupum kapalı cıktı
onceden 2 kere asılama yaptırmıstım ve tutmamıstı doktorlar rahım fılım cekılmene gerek yok demıstı moralım cok bozuldu
OYUZDEN TUTMADI DIMI ŞİMDİ AŞILAMALARIM

canım benim bir tüpüm tıkalı ve diğer tüpümde yapışık çıktı doktorum kesinlikle aşılama ile hamile kalamazsın boşuna denemeyelim bile dedi ve ben direkt tüp bebeğe başvurdum ilkinde allahıma çok şükür tuttu ve şu an hamileyim....

merhaba canım,
benimde tek tüpüm tıkalı . eğer devlete bağlı bir yerde yaptırıyorsan tecadini. tüp bebeğe geçmeden önce aşılama yapmak zorundalar. tek tüple ihtimal düşük ama imkansız değil canım.
bende 2 aşılama geçirdim. ama maalesef tutmadı.

canım benim bir tüpüm tıkalı ve diğer tüpümde yapışık çıktı doktorum kesinlikle aşılama ile hamile kalamazsın boşuna denemeyelim bile dedi ve ben direkt tüp bebeğe başvurdum ilkinde allahıma çok şükür tuttu ve şu an hamileyim....

çok sevindim arkadaşım allah hayırlı evlat nasip etsin. tüp bebek işlemi nasıl olyor,ücret olara ne kadar ödedin ve nereye yaptırdın bana bilgi verirsen sevinirim arkadaşım. ben ikinci aşılama yaptırdım ama tutmadı kısmet değilmiş.

merhabalar benimde sağ tüpüm kapalı çıkmıştı aşılama yaptırmıştım ama tutmamıştı 2 ay sonra normal yollarla hamile kaldım..yani bişeyin olacağı varsa olur bunlar sadece sebep sen stres yapma bol bol dua et Rabbim tez zamanda kucağını doldursun dualarım sizinle..

onceden 2 kere asılama yaptırmıstım ve tutmamıstı doktorlar rahım fılım cekılmene gerek yok demıstı moralım cok bozuldu

canım burda bı arkadasımızında tek tupu kapalıydı asılama oldu 3 kez tutmadı ama kendılıgınden hamıle kaldı neden asılamadan once rahım fılmı cekmedıler anlamadım başka bı problemın var mı sadece sorun bu mu

slm kızlar. benim rahim filmimde sağ tüpe giden yol dar, sol açık çıktı. fakat solda pco kistim var o yüzden solda yumurtlama olmuyor. aşılama yaptıracaktık fakat bi taraf pcolu bi taraf dar olduğu için tüp bebek denemeliyim değil mi kızlar??

yok canım tutabilirdi de kısmet değilmiş öyle düşün.tutacaksa tek tüple de tutanlar var.

Benim de tek tüpüm kapalıydı. 5 negatif aşılamadan sonra ilk tüp bebek denememde hamile kaldim çok şükür. Darısı isteyen herkesin başına.

çok sevindim arkadaşım allah hayırlı evlat nasip etsin. tüp bebek işlemi nasıl olyor,ücret olara ne kadar ödedin ve nereye yaptırdın bana bilgi verirsen sevinirim arkadaşım. ben ikinci aşılama yaptırdım ama tutmadı kısmet değilmiş.

canım ben amerikanda yaptırdım bülent urman a.... tedavi 3250 dolar artı ilaçlardı... biraz maliyetli bir tedavi ama sonucu için herşeye katlanmaya değer.....

X